Erkekler bir kadına baktığında..

Ben İzmir'de yaşıyorum genel olarak buralrda daha açık giyinilir. Bazen çamaşırlarını gorebildikleriniz oluyor etek altından 😥
Eşimin gözleri astigmattan görmez ama bı insanın bacağı çıplak mi görebiliyor elbette
Genelde de hep bunların kendine özgüveni yok heralde , illa biyerlerini açacaklar baska türlü kendilerini sevdiremediler demek ki diye söylenir, hiç hoşuna gitmez kendisini objelestiren kadına saygı duymaz filan .
Hepsi cinsel olarak yaklaşımda bulunmuyor yani ...🤷 o yüzden ben rahatsızlık duymuyorum bugün makyaj yapmadım yada Esofmanliyim diye.
Evimize gelip gözlüğünü taktiğinda game of thrones izliyoruz herkes çıplak geziyor memeler fora .
Hiç bı zaman bunlara takilmadim 🤷
Bazen oyuncuların oturur botokslarini konuşuruz hatta orasına onu mu yaptırmış o filan diye bu beni niye yaralasin 😅😅😅

Ya gerçekten merak ediyorum, eşiniz herhangi bir kadınla ilgili bu şekilde yorum yaparken hiç rahatsız olmuyor musunuz?
"Ben onlardan farklıyım. Onun gözünde daha yüceyim, daha değerliyim" diye düşünerek gururlanıyor musunuz?

Yani sevgilimle bir kadının güzelliğini ya da bir erkeğin yakışıklılığını konuşabilirim.
Ama "şu kadınlar bu sebeple bunu yapıyor, şu sebeple şöyle giyiniyor" diye ortalığa tespit saçsa hissettiğim tek şey tiksinti olur.
Yanımdaki adam hiçbir kadın hakkında bu şekilde ileri geri konuşamaz -ki zaten konuşmaz da.
Sizin bunu övünür gibi anlatmanız çok garip.

Genelde bir kadın üzerinden bu kadar detaylı yorum yapan, özellikle karısına bu durumdan hoşlanmadığını vurgulayan pipililer, iddia ettiğinin aksine kadını cinsel obje olarak görenlerdir. Kadının açık giyinmesi kendisini cinsel obje olarak görmesinden değildir lakin, post ergen gibi kadın ve giyim tarzı üzerinden yorum yapan adamlar istisnasız kadını cinsel obje olarak görürler.

Benim kocam oturup elalemin kadınının giyimini yorumlasa, bir de giyim tarzı üzerinden benim hemcinslerimi aşağılasa "hayırdır sen nerenin açısın? Ne ara o kadar dikkat ettin de yorum yapıyorsun? Sana ne başka kadınlardan? Evlilik programında jüri misin sen hayırdır?" derim. Ne kadar itici yahu.

Bizim burada bir adam var. Muhafazakar görünen iblislerden. Karısını tüm dünyadan sakınır, açık giyen kadınlara saydırır. Boşanma sebebi birden fazla aldatma ve gördüğü tüm memelilere sarkma idi ajajsjs. O da böyle " kadın bir yerini açıyorsa Bla Bla" diyordu.
Kadın en azından boşamış beş para etmez herifi. Benim kocam böyle der, benim kocam saygı duymaz, cinsel obje vırt zırt diye ortalıkta gezmemiş abla. 😂

Görsel güzellik erkeklerin dikkatini çekiyor tabiki ama kendi karakterine saygısı olan insan eşine saygısı olan insan için bi anlam taşımıyor.
Her görsel bakım yapan da kötü niyetli olmuyor kendi özgüveni için bakımlı güzel giyinen de olabiliyor
ama sırf erkeklerin dikkatini çekip içinde aslında onlarla ilgilenmek olmayan kadın da kendini aşağı çeken şekilde de giyinebiliyor
yani insanların iç düşünceleri dışından farklı olabiliyor

Kadın en azından boşamış beş para etmez herifi. Benim kocam böyle der, benim kocam saygı duymaz, cinsel obje vırt zırt diye ortalıkta gezmemiş abla. 😂

Aman boşanmasın yahu. Başkasının başını yakar boşanınca. Böyle güzel birbirlerini bulmuşlar işte.

Ya da daha kotusu eşinin sevgisi yetmiyor baskalari da sevsin sokaktan gecenler de seni sevsin diye dusunup giydin o gobegi acik seyleri 😮😮😮

Off boyle sacma sapan şeyler de hep en cok bakanlarin, kendini zor tutanlarin fikirleri zaten.
Eee o kadar bakmaya bir yorum yapması lazım. Hanım nerede benim dürbünüm diyemeyeceğine göre...

Ben İzmir'de yaşıyorum genel olarak buralrda daha açık giyinilir. Bazen çamaşırlarını gorebildikleriniz oluyor etek altından 😥
Eşimin gözleri astigmattan görmez ama bı insanın bacağı çıplak mi görebiliyor elbette
Genelde de hep bunların kendine özgüveni yok heralde , illa biyerlerini açacaklar baska türlü kendilerini sevdiremediler demek ki diye söylenir, hiç hoşuna gitmez kendisini objelestiren kadına saygı duymaz filan .
Hepsi cinsel olarak yaklaşımda bulunmuyor yani ...🤷 o yüzden ben rahatsızlık duymuyorum bugün makyaj yapmadım yada Esofmanliyim diye.
Evimize gelip gözlüğünü taktiğinda game of thrones izliyoruz herkes çıplak geziyor memeler fora .
Hiç bı zaman bunlara takilmadim 🤷
Bazen oyuncuların oturur botokslarini konuşuruz hatta orasına onu mu yaptırmış o filan diye bu beni niye yaralasin 😅😅😅
Acik gezen kadınlara karsi tepki gosteriyo tü kaka diyo ama evde game of thrones oylemi bence seni gandiriyor ... Sen inanma . Kendini sevdirmek karakterle olur acik kapali büyük meme uzun bacak hepsi hikaye 😉

Ya gerçekten merak ediyorum, eşiniz herhangi bir kadınla ilgili bu şekilde yorum yaparken hiç rahatsız olmuyor musunuz?
"Ben onlardan farklıyım. Onun gözünde daha yüceyim, daha değerliyim" diye düşünerek gururlanıyor musunuz?

Yani sevgilimle bir kadının güzelliğini ya da bir erkeğin yakışıklılığını konuşabilirim.
Ama "şu kadınlar bu sebeple bunu yapıyor, şu sebeple şöyle giyiniyor" diye ortalığa tespit saçsa hissettiğim tek şey tiksinti olur.
Yanımdaki adam hiçbir kadın hakkında bu şekilde ileri geri konuşamaz -ki zaten konuşmaz da.
Sizin bunu övünür gibi anlatmanız çok garip.
Herifi kadınları kesiyor sonrada karısına karaliyor ki ifşa olmasin . Karısına övguler yagdiriyor sen onlar gibi degilsin sen namuslusun sen sen sen ama amaç 🤫

Eee o kadar bakmaya bir yorum yapması lazım. Hanım nerede benim dürbünüm diyemeyeceğine göre...

Disarda gozluk takmamasina ayri takildim ben. Eve gelince takiyormuş game of thrones izlerken...😁😁😁

Eminim onu da izlerken bin tane laf ediyordur "ayy bu silikon, ay bu dolgu, gerdirme" diye diye bakiyordur zaten kendisi de yazmiş botoxlarini konusuyoruz diye. Adam Çözmüş olayi hem bakip hem kotuleyeceksin karin da gururlanacak hem de kizmayacak. 👍👍👍🥴

Herifi kadınları kesiyor sonrada karısına karaliyor ki ifşa olmasin . Karısına övguler yagdiriyor sen onlar gibi degilsin sen namuslusun sen sen sen ama amaç 🤫

Şey var ya, evlenilecek kadın-eğlenilecek kadın, birileri birinden biri olmaktan memnun oluyor nedense.
"Ben evlenilecek kadınmışım. Benim yüce kocam beni seçmiş. Demek ki iyi kadın olur benden. Kocam seçti sonuçta, boru mu?" diye düşünüp mutlu oluyorlar.
Ortada bir sınıflandırma varsa iyi tarafta veya kötü(!) tarafta olmanın bir önemi yok halbuki.
Dışarıdaki şortlu kadınlarsa böyle erkeklere ve onların yargılayan bakışlarına "ıyyyy :kusmuk:" diye bakıyorlar haberleri yok. Ne seçmesi seçilmesi yani?
Mesela benim karşıma gelse böyle bir tip, muhatap olmamak için çok uzun bir çubukla ittire ittire uzaklaştırırım.

Şey var ya, evlenilecek kadın-eğlenilecek kadın, birileri birinden biri olmaktan memnun oluyor nedense.
"Ben evlenilecek kadınmışım. Benim yüce kocam beni seçmiş. Demek ki iyi kadın olur benden. Kocam seçti sonuçta, boru mu?" diye düşünüp mutlu oluyorlar.
Ortada bir sınıflandırma varsa iyi tarafta veya kötü(!) tarafta olmanın bir önemi yok halbuki.
Dışarıdaki şortlu kadınlarsa böyle erkeklere ve onların yargılayan bakışlarına "ıyyyy :kusmuk:" diye bakıyorlar haberleri yok. Ne seçmesi seçilmesi yani?
Mesela benim karşıma gelse böyle bir tip, muhatap olmamak için çok uzun bir çubukla ittire ittire uzaklaştırırım.
Valla evlilikte kararı veren benim kadın seçer abi erkek degil öyle bir luksu yok kadin evet der kadin hayır der dışarıda abaza evde namuslu takilan her erkeğin evlendiği kadin bastirilmis kadindir net .... kocalarinida kiskanmiyorlarmi birde kadınlar sort giyiyor ondan kadınlar acik giyiniyor yoksa benim kocam yusuf gibi pehhh😂

Bi de saygı duymuyormuş böyle kadınlara kocişkosu. Öyle bir adam bana saygı duysa ben nerde hata yaptım diye kendimi sorgularım muhtemelen 😂

Disarda gozluk takmamasina ayri takildim ben. Eve gelince takiyormuş game of thrones izlerken...😁😁😁

Eminim onu da izlerken bin tane laf ediyordur "ayy bu silikon, ay bu dolgu, gerdirme" diye diye bakiyordur zaten kendisi de yazmiş botoxlarini konusuyoruz diye. Adam Çözmüş olayi hem bakip hem kotuleyeceksin karin da gururlanacak hem de kizmayacak. 👍👍👍🥴
Valla o engele rağmen kadinlarin anatomisini çözmüs eniste :süslü:

Valla o engele rağmen kadinlarin anatomisini çözmüs eniste :süslü:
Onun çözmesi bence şöyle;
Adam- o meme gerçek mi lan ne kadar dolgun yuh kesin gerçek değildir dolgudur silikondur, gerçek olabilir mi acaba böyle bişey? Ya gerçekse...
kadın- silikon aşkım bak yüzü falan hep gerdirme

Güzel olan herşey insanın dikkatini çeker ve baktırır.Bu bir kadın da olabilir,erkekte, çiçekte, arabada..Ama bakarken ne düşündüğü zihniyetiyle alakalıdır.
Aç bir adam tabiki bir kadına bakınca direkt cinsellik düşünür..
Aklı sadece belinden aşağıda olan bir adam için, kadının cok güzel olmasına bile gerek yoktur.Sadece kadın olsun yeter..
Hadi ben sana Bir erkek görüşü söyleyim eşime sordum 😃Güzel bir kadın görünce sadece içinden güzel kadın diye geciriyormuş(ünlüler de dahil) bakınca cinsel olarak bişey hissetmezsin o işler ergenlikte olur dedi ki baya açık sözlü bir adamdır.Yani her erkek güzel alımlı kadın görünce, cinsellik düşünmüyor,beğeni oluyor..Ki bu çok doğal değil mi?

Bi de saygı duymuyormuş böyle kadınlara kocişkosu. Öyle bir adam bana saygı duysa ben nerde hata yaptım diye kendimi sorgularım muhtemelen 😂

Bunların hepsi, küçükken akraba kızlarını gösterip "söyle oğlum hangisini alayım sana" demekten oluyor bence.
Büyüdükten sonra bile seçimin sadece kendilerine ait olduğunu, her istediklerini seçip alabileceklerini düşünüyorlar galiba :deli:

X