Erkekler neden benden hoşlanmıyor

astrofengia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
25
2
21
Merhabalar, öncelikle biraz kendimden bahsedeyim. Sorunum zaten başlıkta az çok belli. 21 yaşındayım, malesef yüzüm pek güzel değil. Fiziğim de ortalama. Yani güzel kızlardan değilim. Bakım derseniz bakımsız değilim ama çok çok fazla da bakım yapmıyorum. Makyaj da yapmıyorum. Dış güzellik olarak pek de elde bir şey yok ama karakterim iyidir yani öyle egolu, şımarık kızlardan vs değilim mesela. Kendimi geliştirmeyi severim ama erkeklerin çoğu iç güzellikten öte dış güzellikle ilgileniyor malesef :KK43:

Beni rahatsız eden şey şu: üniversitede okuyorum ve biliyorsunuz üniversitede insanlar biraz daha hızlı oluyor. Birinden hoşlanan hemen gidip adım atıyor hatta 2 sene önce üniye başladığım ilk hafta bile flörtleşmeye başlayanlar vardı. Fakat tek bir kişi bile benden hoşlanmadı.

Sosyal medyadan yazan erkekler oluyor ama nasıl desem, küçümsemek için demiyorum ama ben odtüde mimarlık okuyorum ve karşımdaki erkeğin de en azından kendini geliştirmiş biri olmasını istiyorum. Ama bana instagramdan mesaj atan erkeklerden neredeyse hiçbiri üniversite bile okumamış. Dediğim gibi umarım konuyu başka yere çekip linç etmezsiniz beni ama ben mimarlık okuyorum ve istiyorum ki benim gibi eğitimli, öğrenmeyi araştırmayı seven biriyle görüşeyim.
Ama bana hep kekolar abazalar falan yazıyor. Onlar bile benimle konuşurken güzel kızlarla olduğu gibi nazik falan da konuşmuyorlar.

Bu durum da beni üzüyor. Kaç yıl geçti ama hala okuldan biri gelip benden hoşlandığını söylemedi. Sizce ne yapmalıyım? Neden böyle?

Ayni anda hem ozguvensiz hem kibirli gelsiniz bana. Kafam karisti. Belki de erkekler de boyle dusunuyordur.

Kesinlikle kendi dengin olmayan biriyle flört bile düşünme bu konuda haklı buldum seni
Dış görünüşle alakası yok bu işlerin tüm çiftler güzellikten yıkılmıyor

Kaç yaşındasın ve nasıl hissediyorsun bu durumla ilgili peki?
27 yasindayim. Acikcasi notrum zaten flortoz bi yapim yok. Olursa olur olmazsa olmaz kafasindayim.Ama hoşlandığını hissettigim imada bulunup bir sey soylemeyen insanlar oldu.

Kesinlikle kendi dengin olmayan biriyle flört bile düşünme bu konuda haklı buldum seni
Dış görünüşle alakası yok bu işlerin tüm çiftler güzellikten yıkılmıyor
Teşekkür ederim. Kimseyi yaptığı işten dolayı küçümsemem benim kuryelik garsonluk yapan pek çok arkadaşım var hepsine de çok değer veririm. Fakat iş sevgili olmaya veya evliliğe gelince insan kendisi gibi birini bi mühendis, mimar, hukukçu falan istiyor; üstte birisi bana sırf bu yüzden kibirli demiş mesela. Garip geldi bana. Dış görünüş konusunda ise bilmiyorum kendimi pek beğenmiyorum nasıl düzelticeğimi de bilmiyorum. Buna üzülüyorum.

27 yasindayim. Acikcasi notrum zaten flortoz bi yapim yok. Olursa olur olmazsa olmaz kafasindayim.Ama hoşlandığını hissettigim imada bulunup bir sey soylemeyen insanlar oldu.
Ben de senin gibi flörtöz değilim :KK43: hatta fazla masum çocuksu kalıyor bile olabilirim. Görünüş olarak da genelde 18 sanıyorlar beni, biraz minyonum. Sanırım kadınsı görünebilmek önemli, bende bu yok.

Doğru kisi dogru zamanda bulacaktır seni hatta bulmasa ne okudugun universite Turkiye nin en iyi universitesi bolumde iyi kariyerine odaklan. Takilma boyle seylere

Doğru kisi dogru zamanda bulacaktır seni hatta bulmasa ne okudugun universite Turkiye nin en iyi universitesi bolumde iyi kariyerine odaklan. Takilma boyle seylere
Teşekkür ederim güzel mesajların için 💗 umarım sen de bulursun ve mutlu olursun. Beni üzen şey aslında kampüste hep mutlu çiftler görüyorum, daim olsun mutlulukları, kendimi yalnız görünce ben hiç sevilmeyi hak etmiyor muyum diye düşünüyorum çünkü yanıma gelip sadece seni beğeniyorum diyen bile olmadı.

Teşekkür ederim güzel mesajların için 💗 umarım sen de bulursun ve mutlu olursun. Beni üzen şey aslında kampüste hep mutlu çiftler görüyorum, daim olsun mutlulukları, kendimi yalnız görünce ben hiç sevilmeyi hak etmiyor muyum diye düşünüyorum çünkü yanıma gelip sadece seni beğeniyorum diyen bile olmadı.
Icten ice boyle hissetmen cok normal. Ama dedigim gibi bu konu uzerine yoğunlaştırma kendini. Aynaya baktığında sen kendini begen.

Daha yaşınız çok genç 21:)elbette sevilp sevmek en doğal hakkınız,bu yaş grubu erkekler daha olgunlaşmamış kendinizden çok büyük biriyle düşünmüyorsanız tabi.bence kendinizi sevin güzellik her erkeğin aradığı birinci kriter değil yanılıyorsunuz:) çevremde evli ve mutlu olan kendini beğenmeyen bayan var:)geliştirmeye devam edin olmuyorsa üzülmeyin sizde bir eksiklik yok illaki karşınıza sizi seven biri çıkacak:)ve şunuda ekleyeyim güzel olup yanliz olan bayan sayısıda çok:))

Daha yaşınız çok genç 21:)elbette sevilp sevmek en doğal hakkınız,bu yaş grubu erkekler daha olgunlaşmamış kendinizden çok büyük biriyle düşünmüyorsanız tabi.bence kendinizi sevin güzellik her erkeğin aradığı birinci kriter değil yanılıyorsunuz:) çevremde evli ve mutlu olan kendini beğenmeyen bayan var:)geliştirmeye devam edin olmuyorsa üzülmeyin sizde bir eksiklik yok illaki karşınıza sizi seven biri çıkacak:)ve şunuda ekleyeyim güzel olup yanliz olan bayan sayısıda çok:))
Teşekkür ederim yorumunuz için, mutlu oldum. İyi geceler dilerim💗

Yani seni reelde tanımak lazım ben de üni de böyle düşünüyordum sonra bir arkadasım dısarıdan bakınca cok sinirli ve agresif gözüktüğümü söyledi konusmak isteyen bile bu sebepten çekiniyormus belki öyle bir sey de olabilir 🫢 ama bosverin zaten bunları bence düsünmeyin o sizi bulacak en güzel vakitte❣️

Yani seni reelde tanımak lazım ben de üni de böyle düşünüyordum sonra bir arkadasım dısarıdan bakınca cok sinirli ve agresif gözüktüğümü söyledi konusmak isteyen bile bu sebepten çekiniyormus belki öyle bir sey de olabilir 🫢 ama bosverin zaten bunları bence düsünmeyin o sizi bulacak en güzel vakitte❣️
Dışarıdan kendime bakmadım ama belki dediğin gibiyimdir bi sormam lazım etrafa ahahah umarım bulur çünkü iyiden iyiye umudumu kaybetmeye başladım. İnsanlar üniversitede bulamazsan mezun olunca hiç bulamazsın sevmeyerek evlenirsin diyor, bu da beni üzüyor. Sevmeden evlenmek istemiyorum hiç.

Kendi tarzını bulabildin mi? Bence bir insanı en alımlı kılan şey tarz.
Bak çok iyi bir noktaya değindin, iki senedir tarzım berbattı. Eski fotoğraflara bakıyorum da ben bu şekilde nasıl okula gitmişim diyorum. Şu son 1.5 aydır biraz giydiklerime dikkat etmeye başladım gardrobumu baştan diziyorum falan. Sosyal medyada artık daha çok istek daha çok mesaj gelmeye başladı ama okulda yine tık yok ahjaha bu arada tarz ve giyimle ilgili önerilerin varsa seve seve dinlerim 💘

Bak çok iyi bir noktaya değindin, iki senedir tarzım berbattı. Eski fotoğraflara bakıyorum da ben bu şekilde nasıl okula gitmişim diyorum. Şu son 1.5 aydır biraz giydiklerime dikkat etmeye başladım gardrobumu baştan diziyorum falan. Sosyal medyada artık daha çok istek daha çok mesaj gelmeye başladı ama okulda yine tık yok ahjaha bu arada tarz ve giyimle ilgili önerilerin varsa seve seve dinlerim 💘
Kendine en benzettiğin ünlüyü bul ve günlük giyim tarzına bak 😉 çok iş kolaylaştırır. Bir iki esinlenirsin sonra yavaş yavaş kendi tarzın oturur.

X