Erkekler neden böyle?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evlenmeden önce de tanışıyorduk :işsiz: hatta yalnız olduğum zamanlarda da böyle bir imada dahi bulunmadılar, normalde yanlış anlamam ama bu şekilde olunca yanlış anlaşılıyor direk.
Bence yanlış anlama potansiyeli var sende. Topulumumuzdaki boşanmış kadına bakış açısıyla düşünüyor gibisin.

Beklemeyip ne yapacaklardi :KK70:
benım yakın arkadas oldugumuzu sandıgım dertlestıgım bırı
bosandıgım an ya da surece gırdıgımde hiiiaaağğğğhhhh beeen erkeggııımmm yavruumm dıye yaklasırsa
buna uzulurum
:KK53:
benım ıcın arkadas arkadastır cunku

Sana hemen soyleyim, ya tutarsa mantigi var onlarda.. eger bekarken olsaydi baya flort falan etmek zorundalardi.. ama simdi bosanmis
Kadin olarak beklentileri degisiyor.. senin ne demek istedigini cok iyi anliyorum.. maalesef senden farydalanmak niyetleri

bosandıgım an ya da surece gırdıgımde hiiiaaağğğğhhhh beeen erkeggııımmm yavruumm dıye yaklasırsa
buna uzulurum
Ben tam tersini yasadim, adam bosanip kosa kosa gelip kanka ben erkegim hiiiaaaaggggghhhh diye daldi olaya :KK70::KK70::KK70:sok olmadim degil bak

Bir arkadaşım, yaşadığı her olumsuzluğu ya da aslında normal bir olayı farklı algılayıp boşanmış olmasına bağlıyordu ilk dönemler.
Hayır aksine bu zamana kadar böyle tepkiler almadığım için bu söylemlerin yalan olduğunu düşünüyordum hatta takmıyordum.

buna uzulurum
çünkü kadın evlenmeden önce de , boşanınca da aynı kadın.
ama erkek arkadaş evlenmeden önce arkadaş, boşandıktan sonra farklı davranıyor. tek fark şu. neden boşandıktan sonra değişiyor? beklentisi değişmiş demek ki

Ya peki eşim sürekli iş seyahatınde oldugu için , bazı kadınların benden uzak durması yada komşu abi dedıgın adamın gözlerinin ıcıne gülerek bakması. Çünkü sanıyorlarki yamuk kocasına bakacağız. Yada sanıyorlarki erkeğe ihtiyacın var. Maalesef zihniyet bıtmıyor bır türlü.

Yorumlarına değer verdiğim üyelerin bu şekilde dalga geçerek cevap yazması... Kusura bakmayın ben dalga geçilecek bir şey göremedim.
Heyheyler tepede mi acaba? Dalga bunun neresinde? Gerdeğe giren adamı gazlar gibi akıllı ol deyip sırtından vurdum kendine gel diye. Cici bebe kısmına gelecek olursak su an yiyorum lezzetli geldi ve önerdim.
Püff alınganlık fazla.

Heyheyler tepede mi acaba? Dalga bunun neresinde? Gerdeğe giren adamı gazlar gibi akıllı ol deyip sırtından vurdum kendine gel diye. Cici bebe kısmına gelecek olursak su an yiyorum lezzetli geldi ve önerdim.
Püff alınganlık fazla.
Hayır ben gayet sakinim ama yorumunuzu defalarca baştan sona okudum açtığım konunun içeriğiyle ilgili tek bir kelime dahi yok. Siz cici 'bebe' seviyorsunuz diye herkes sevmek zorunda değil. Bir akıllı siz değilsiniz, yazdıklarınızın altındaki imayı anlamıyor da değiliz.

çünkü kadın evlenmeden önce de , boşanınca da aynı kadın.
ama erkek arkadaş evlenmeden önce arkadaş, boşandıktan sonra farklı davranıyor. tek fark şu. neden boşandıktan sonra değişiyor? beklentisi değişmiş demek ki
hah ıste bende aynı fıkırdeyım bu can sıkıcı
malum mevzu cercevesınde degısıyor
hanı bekarken de tanıyordu mesela yaklasımı o zamanda olabılırdı olacaksa
bosanınca nıye
rahatsız edıcı

bırde kadınlar hıssedıyor o bır hıs var rahatsız edıcı o hıssı aldıgınız kısıden uzaklasın derım

Hayır ben gayet sakinim ama yorumunuzu defalarca baştan sona okudum açtığım konunun içeriğiyle ilgili tek bir kelime dahi yok. Siz cici 'bebe' seviyorsunuz diye herkes sevmek zorunda değil. Bir akıllı siz değilsiniz, yazdıklarınızın altındaki imayı anlamıyor da değiliz.
Bende akıllı olduğumu ima etmedim ki zaten😂
Bu arada unutmadan hayır sakin falan degilsin, sadece istedigin yorumlar gelmedi.
Neyse ben cici bebeme döneyim. İns istedigin yorumlar gelir. 😂

Herkesin her fikri bakışı değişebilir.onemli olan bunun ne denli ileriye gitmesidir...belki boşanma aşamasında olmadan önce de durum sizin belirttiğiniz gibiydi ama siz farkında değilsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X