Erkekler neden böyle?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hah ıste bende aynı fıkırdeyım bu can sıkıcı
malum mevzu cercevesınde degısıyor
hanı bekarken de tanıyordu mesela yaklasımı o zamanda olabılırdı olacaksa
bosanınca nıye
rahatsız edıcı

bırde kadınlar hıssedıyor o bır hıs var rahatsız edıcı o hıssı aldıgınız kısıden uzaklasın derım
Anlayışlı ve mantıklı yorumlarınız için teşekkür ederim, benim de anlatmak istediğim tam buydu. Kötü niyetli tavır sezmesem düşünmem bile bu konu üzerinde. Ki sivri dilli biriyimdir pabuç bırakmam ama sevdiklerine karşı yumuşak olmamın cezası demek ki bu.

Gercekten şu siteyi takıp edıyorum yenı üye oldum. Ama bazı kadınlar hakikaten cok sert ,alaycı ,enteresan tipler var. Kadın destek gormek ıcın yazıyor ,dayak yemiş kadın eeee niye evlendin eeee nıye boşanmadın . Bırşey söyleyınce ,manıpüle edıyorlar.Şuraya dert yazılmaz sürekli linç ediliyor insanlar. Şimdi bana başlarlar yazmaya:).
Konu sahıbı hassas bir dönem ,maalesef cıkar ılıskısı ve samimiyetsizlik yaşıyorsun. Zamanla erdemli ınsanlar cıkacaktır karşına .

Farkında olmamam düşük ihtimal ama diyelim öyle oldu o zaman bu birden gelen cesaretin kaynağı ne? Yine aynı sonuca varıyor gibi.
Size göre bu denli cesaret rahatsızlık ise gerekeni söylersiniz.çok şaşıralacak bir durum yok açıkçası.toplumun en ilkelinden en medeniyet görmüş olaninda bile karşılaşılan bir durum bu.

Rahatsızlık duyduğunuz tiplerden uzak durun, kendi niyetlerini bildikleri icin alirlar zaten mesajı. Selam bile vermeyin çok canınızı sıkıyorsa

Evlenmeden önce de tanışıyorduk :işsiz: hatta yalnız olduğum zamanlarda da böyle bir imada dahi bulunmadılar, normalde yanlış anlamam ama bu şekilde olunca yanlış anlaşılıyor direk.
belki boşanma aşamasında ve kendinizi hassas hissettiğiniz için size hala kadın olduğunuzu hatırlatıyorlardır. ya da moralinizi düşük gördükleri için yükseltmeye çalışıyorlardır bilemedim..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X