Erkekleri yola getirmenin yolları

Biz, aramayım bakalım bekleyim kendisi arayacak derken ya o da bizim aramamız için kendine ket vuruyorsa? Aynı şeyleri yapıp duruyorsak :)

vallahi artık bunları düşünmek bile beni delirtiyor hepsini öldürüp öldürüp diriltip tekrar öldürüp tekrar diriltip çeşitli işkenceler yapmak istiyorummmm :KK17:

vallahi artık bunları düşünmek bile beni delirtiyor hepsini öldürüp öldürüp diriltip tekrar öldürüp tekrar diriltip çeşitli işkenceler yapmak istiyorummmm :KK17:
Bendeee :KK70: benım fıkrımde her ıkı yontemı denemek kısıden kısıye gore degısır sonucta .d erkeklerın tavız vermemesının sebebı tepelerıne cıkmamızı ıstemıyolar onlar duygusuz oldukları ıcın bunu acımaszca yapablıyolar vur kac yontemıyle yola getırebılırız .d

Bende ipleri eline cooktan werdim bile .s 8 aydır cıkıyoruz we bu sürec içinde onun hiç bir hatasını görmedim tam tersi o benim bir cook hatamı gördü :s ama sewdigi için affetti.. simdi ise onun her dedigini yapmak zorundaym yapmak istemesem ndn olmaz fln desem. hemen yüzüme wuruyo gecmsteki hatalarımı :KK50: tmm diorum geciorum bnde napııımm :KK43::KK43::KK43:

benimde yeni bir ilişkim var ama çok inatçı biri kavga ediyoruz ama bana ben pişman oldum filan hiç demiyo ve bu adam benimle evlilik planları yapıyo nasıl güvenicem ben bilmiyorum kavgalardan sonra beni umursamıyomuş gibi davranıyo bende görüşmiycem filan çok dedim ama olmadı bi şekilde yan yana geldik işte kafam çok karışık bende hiç ilgisizliğe gelemem bunu anlamıyo bir türlü ve çok emin benden bu beni sinir ediyo napcağımı bilmiyorum yaa üfff

ayy ayyyy oyle biri benim basimdada var.. hep o hakli hep o biliyo. ben karsi ciksam hemen agzimi kapatiyo sozleri ile. onceleri hep tamam diyordum, onu kaybetmek istemiyordum biliyorum cunku mutlu olacagiz ve onu cok seviyorum onunda beni sevdigini cok iyi biliyorum ama erkek yaa iste resti cekiyodu bitti diye bende mecburen alttan aliyodum. bu yazda evlendik ve hali ile biktim biraz altdan almayi ve sesimi cikarinca -ne oldu evlendik sesin cikti diyo beyfendiiiiiii..

wallahi bu bu erkek milleti sansli anacim sansliiii. bazen diyorum keske sen kiz bende erkek olsaydim ozaman gorurdun dunyanin kac bucak oldugunuuu

boyle diyorum ama seviyorum iste beni uzsede kirsada seviyorum ulennnnn

ayy ayyyy oyle biri benim basimdada var.. hep o hakli hep o biliyo. ben karsi ciksam hemen agzimi kapatiyo sozleri ile. onceleri hep tamam diyordum, onu kaybetmek istemiyordum biliyorum cunku mutlu olacagiz ve onu cok seviyorum onunda beni sevdigini cok iyi biliyorum ama erkek yaa iste resti cekiyodu bitti diye bende mecburen alttan aliyodum. bu yazda evlendik ve hali ile biktim biraz altdan almayi ve sesimi cikarinca -ne oldu evlendik sesin cikti diyo beyfendiiiiiii..

wallahi bu bu erkek milleti sansli anacim sansliiii. bazen diyorum keske sen kiz bende erkek olsaydim ozaman gorurdun dunyanin kac bucak oldugunuuu

boyle diyorum ama seviyorum iste beni uzsede kirsada seviyorum ulennnnn

ayneeenn aynı tipten benimde başımda var bide derler biz birbirimize benzemeyiz al işte benziolar sinir oluyorum şu olaya hep haklılar hep onlar biliyorlar :KK52: napiyim işte bende deliler gibi seviyorum ve bu yaz evlenicez bu böle devam edicek ama seviyorum vezgeçmem katlancam ömür boyuu :KK69:

ayneeenn aynı tipten benimde başımda var bide derler biz birbirimize benzemeyiz al işte benziolar sinir oluyorum şu olaya hep haklılar hep onlar biliyorlar :KK52: napiyim işte bende deliler gibi seviyorum ve bu yaz evlenicez bu böle devam edicek ama seviyorum vezgeçmem katlancam ömür boyuu :KK69:

allah yardimcimiz olsun.. ama walla sankide artik alistim gibi buna yani onun aslinda herseyi bana boyle cekici geliyoo.. hani kucuk bi cocuk atiyorum sinirlenince ayyy canim icim yerim seni sen sinirleniyormusun deriz yaa,, ha iste aynen bende oyleyim yaaa:))) ama birbirimizden ayri olunca ve o sinirlenince onun gonlunu alamiyorum o yuzden ayri olunca aramizin kotu olmasindan nefret ederim:KK50:

katlanacaz wallaa cekecez bakalim :KK69::KK69:

allah yardimcimiz olsun.. ama walla sankide artik alistim gibi buna yani onun aslinda herseyi bana boyle cekici geliyoo.. hani kucuk bi cocuk atiyorum sinirlenince ayyy canim icim yerim seni sen sinirleniyormusun deriz yaa,, ha iste aynen bende oyleyim yaaa:))) ama birbirimizden ayri olunca ve o sinirlenince onun gonlunu alamiyorum o yuzden ayri olunca aramizin kotu olmasindan nefret ederim:KK50:

katlanacaz wallaa cekecez bakalim :KK69::KK69:

Evet ayrı olunca olay basit bişi bile olsa gönlünü alamadığın için ve ayrı olduğun için boş yere uzuyo ben çabuk sinirlenirim ama hemen geçer ama nişanlımın ki geçmez uzatır mecbur alttan alan taraf oluyorum :97: katlancazz bakalım ama ömrümüz yetcek mi :KK61:

Uf yaaaa ben de şimdi bu durumdan muzdaribim..Önceleri hep o benim peşimdeydi ama artık ben onun..Bana hep seni kaybetmekten korkmuyorum derdi,geçen ayrıldık,uzun bi süre konuşmadık 1 ay kadar,sonra o msj attı.Bitti dedim bu sefer yalvar yakar beni kendine döndürdüŞimdi aradan daha 1 ay geçmeden gene eski haline döndü..3 gündür aramıyor (işlerindenmiş) ve ben arayınca da açmıyor.Arkdaşı bu aralar onun wc gidecek bile zamanı olmadığını söyledi,ben de bundan sonra beni aramasın,eğer konuşmak istiyorsa söyle yanıma gelsin dedim dün gece ve bugün de yine aramadı.Hep böyle yoğun çalışır ama ben artık bıktım.Ama aptallık da bende.Barışınca hemen eskisi gibi iyi davrandım,sevgimi belli ettim.Dün gece ona aramasın dedim ama bugün yine ben aradım ve tabi ki açmadı.Gene bozulan ben oldum ama artık kararlıyım.Aramazsa aramıcam :KK47:

ah ahh bende taviz verdim.kendimi çekeyim biraz diyorum.ama erkek milleti suratsız kızlardan hoşlanmaz biraz cilve yapayım diyorum.ee hani nerde kaçan kovalanır taktiği.ben bu taktiği uyguladım biraz gerçi sonuç çok başarılı oldu tavsiye ederim.ama çok abartmamak gerekir

nasıl yaptın mesela tatlım ?????

kaçan kovalanır falan da biyere kadar yıllardır uyguladım.peşimdenayrılmazdı sonra bi kavgada aramız açıldı ve patladı.aramasam asla aramıyor.hoş bizim araya çok farklı konularda girdi ama demem o ki kaçan kovalanır olayıda bi işe yaramıyo.hele başka kzılara yakalaştıktan sonra aksine aramamanız onun işine geliyor:KK43:((

kaçan kovalanır falan da biyere kadar yıllardır uyguladım.peşimdenayrılmazdı sonra bi kavgada aramız açıldı ve patladı.aramasam asla aramıyor.hoş bizim araya çok farklı konularda girdi ama demem o ki kaçan kovalanır olayıda bi işe yaramıyo.hele başka kzılara yakalaştıktan sonra aksine aramamanız onun işine geliyor:KK43:((

Evet oyle. Ozgurluge alisinca geri getirmek zor o yuzden fazla ara vermemek lazim. Ne cok birakacaksin ne de cok yuz vereceksin.

bence bir erkek seviyorsa seviyordur .sevmiyorsa sevmiyordur .yola getirmek için yapılan takdikler geçicidir .

Gidene kal demeyın kızlar gururlu olalım!!

Havalandı mı ilgilenmiyor mu? Ayol soyları mı tükeniyor bırakın onlar ağlasın kıymetinizi anlarlar siz gidince

kimse kimsenin saçma egosunu çekmek zorunda değil. 1500'lü yıllarda değiliz kadının erkeğin köpeği olmasına gerek yok. ekonomik özgürlüğünüzü edindikten sonra hiçbir tartışmayı (haklı olduğunuz) alttan almak zorunda değilsiniz.

biraz kıroca olsa da : " sevene can feda, sevmeyene elveda " tüm olayı çözer.

kızlar telefonlarınızı açmayan, yok işim var yoğunum diyen erkeklere hemen tekme basın..ben sevgilimin sesini duyamıcam yok artık..yüz vermeyin şunlara yaaa..o yüzden şımarıolar ..ters harekette basın tekmeyi lütfen..
birde bazı arkadaşlar çok ilgisiz ama evlenmeyi düşünüyo yazmışlar..ilişkiniz yeniyse sakın inanmayın..sizi yalancı hayallere inandırıp kandıracak tipte insanlardır bunlar..çok mu açsın sevgiye kedi al köpek al ağaç sula çiçek yetiştir..değerinizi anlayan birini bulana kadar çiçekler ağaç olcak ama yapcak bişey yok :))))

uzuuuuun gözlemlerimin sonucu diyebilirmki bunun tek yolu CCİİLLVVEEEEE.... herşeyi yaptırabilrsnz hyani bunla. ki bende yoook. warmi gzl cilve teknikleri olan :)))

X