Erkekte erken boşalması normal mıdır?

AmberMila

Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2023
509
677
30
Sorum yukarı da ve neden erken boşalma olur. Bu duruma tecrübe edenler yorum yapabilir mi? tedavisi gerekiyor mu?
YENİ GÜNCEL: kızlar sorun yokmuş 12 dakika sürdü, tek tek yazmayim aynısı dedim 🙈😅

Son düzenleme:
Tabiki normal değil, tedavi edilmez ise büyük sorun.evlilikte cinsellik hersey değil ama şey ve iki tarafında tatmin olması gerekir

Ne kadar sürüyor ki 5 saniye olanda var 5 dakikada sen tatmin olabiliyor musun kendini durdurup seninle ilgileniyor mu mesela
her zaman olmadı şimdiye dek uzun süre yapmayınca erken bosalıyor ( ikimizinde yogun islerimiz var ) 1 saniyede boşaldı ikimiz şoka girdik bile nasıl diyim o anki benimle ilgilenemedi kendine gelmesi zaman aldı erken gelmemesi lazımdı doktora mı gitsem çok utandım şuan dedi, dedim ki bu her zaman olan bir şey degil 2 haftaya uzayınca böyle olması normal herhalde dedim takma kafana gülüstük öyle kapttık konuyu

Tecrübesiz olabilir. Senden çok etkileniyor olabilir. Veyahut seyrek ilişki den ötürü olabilir
Seyrek oldugu zaman oluyor sık sık degil yani, bu durum ama ha deyince düzenli iliski yapmalıyız demekle olmuyor sanırım ikimiz bu aralar yogunuz bu aydan sonra atlatacagiz tekrar durumu gözden gecirmeli miyim?

her zaman olmadı şimdiye dek uzun süre yapmayınca erken bosalıyor ( ikimizinde yogun islerimiz var ) 1 saniyede boşaldı ikimiz şoka girdik bile nasıl diyim o anki benimle ilgilenemedi kendine gelmesi zaman aldı erken gelmemesi lazımdı doktora mı gitsem çok utandım şuan dedi, dedim ki bu her zaman olan bir şey degil 2 haftaya uzayınca böyle olması normal herhalde dedim takma kafana gülüstük öyle kapttık konuyu
2 hafta boyunca hiç boşalmamışsa erken boşalması normal ama 1 saniye çok çok az bunun herhangi bir şartta normal olması mümkün mü bilemiyorum. ama tecrübesizse ve araya uzun zaman girmişse belki tolere edilebilir

2 hafta boyunca hiç boşalmamışsa erken boşalması normal ama 1 saniye çok çok az bunun herhangi bir şartta normal olması mümkün mü bilemiyorum. ama tecrübesizse ve araya uzun zaman girmişse belki tolere edilebilir
evet bu aralar seyrek yasıyoruz yogunluktan dolayı simdilik tolere edeyim tesekkür ederim

2 haftada çok uzun ama süre uzayınca boşalmak da hemen oluyor

1 saniye nedir ya temas bile etmeden

X