Erkekte erken boşalması normal mıdır?

Malesef öyle ama 15 dakika üstünde gec boşalma oluyor sanırsam
Tartışılır bir konu kimine geç kimine ideal bana göre 15 dakika altı olsa orgazm olamam belkide ilk rvlendigimiz zamandan itibaren böyle olduğu için bana normal ve ideal geliyordur birşey diyemem ama sorun yaşayan arkadaslar içinde üzülüyorum

Ne alaka ki ön sevişmeyi az tutuyor diye benden etkilenmemiş mi oluyor biz sevişmek yerime ilişkiui tercih ediyoruz zamanı orda öldürelim diye 😂
hayır sizden etkilenmiyor demedim ki. konu bu değil tabiki etkileniyordur neden etkilenmesin. erken boşalmasının bununla ilgisi yok diyorum

Hepsi aynıymış derken? Anlamadım ne demek istediğinizi. Sizce 1 sn içinde boşalması normal mı? Evet emin konuştum çünkü normal değil
Boşalma için değil demiştiniz ya etkilenmeyen erkek sevişmeyi kısa tutar diye onunla ilgili konuşuyorum ben 😁 konu karıştı galiba

Boşalma için değil demiştiniz ya etkilenmeyen erkek sevişmeyi kısa tutar diye onunla ilgili konuşuyorum ben 😁 konu karıştı galiba
Valla karıştı ben öyle birşey demedim. Ben etkilenen erkek sevişmeyi de cinsel ilişkiyi de uzun tutar dedim. Etkilenmeyen erkek sevişmeyi kısa tutar diye bir cümle kurmadım ben başkası kurmuş olabilir mı?

Valla karıştı ben öyle birşey demedim. Ben etkilenen erkek sevişmeyi de cinsel ilişkiyi de uzun tutar dedim. Etkilenmeyen erkek sevişmeyi kısa tutar diye bir cümle kurmadım ben başkası kurmuş olabilir mı?
Galiba olabilir yorumla derken size kaydı galiba 😂

Bu 15-20 dakika dediğiniz kesintisiz makine gibi git gel mi yoksa aralarda ufak duraksamalar oluyor mu? Pozisyon değiştirme, boşalacağını hissedince aşırı yavaşlama, öpüşme gibi duraksamalarla mı yoksa hızlı ve kesintisiz mi 🤯
erkekten erkeğe değişiyor.ama kesintisiz ilişki için de gayet olabilir bir süre.

Maşallah diyeyim. En az 15 ve üstü olsa mutlu mutlu yasarız🙈malesef toplum olarak mutsusuz
Ne 15 dakikasi saatlerce sevişenler insanlar var.resmen insanlık dramı yaşıyor kadınlarımız.hayata tutunabilmek için savunma mekanizması geliştirip, herşey olumlu bakmaya çalışıyorlar.sonra da bana gelip niye bu kadar umutsuzsun diyorlar.

X