Erken doğum riskim bizim için 1 Ayetel Kürsi okur musunuz

Erken doğum riskim var hastanedeyim şu an bebeğimin ağrıları oluyor hep daha 33. Haftaya yeni girdik çok küçük bebeğim lütfen bebeğim ve benim niyetine 1 Ayetel Kürsi okursanız çok mutlu olurum kimin duasının kabul olacağı bilinmez dualarınıza ihtiyacım var 🤲
Okurum inşallah biraz gönlünüzu rahatlamak için yazayım aynı durumu yaşadım.
28 . haftada basladı erken doğum riski sürekli doğum sancıları oluyordu iğne ilaç serum durdurdular 33. Haftada doğum yaptım bebeğim sağlıklı yanımda çok şükür içinizi ferah tutun dua edin .

Okurum inşallah biraz gönlünüzu rahatlamak için yazayım aynı durumu yaşadım.
28 . haftada basladı erken doğum riski sürekli doğum sancıları oluyordu iğne ilaç serum durdurdular 33. Haftada doğum yaptım bebeğim sağlıklı yanımda çok şükür içinizi ferah tutun dua edin .
Allah bağışlasın canım bana da öyle serum veriyorlar inşallah biraz daha dayanır bende sağlıcakla alırım yavrumu kucağıma 🤲

KIZLAR Mucizemm222 Mucizemm222 ARKADAŞIMIZIN BEBEĞİ KUVEZDEYMIS BIZLERE MESAJ ATTI 41 YASIN DAĞITIYORMUS MESAJINI ASAĞIYA BIRAKIYORUM ALABILEN VARSA BELIRTEBILIR Mİ? ŞUANA KADAR 3 TANE ALINDI KALAN 38NTANE YASIN KALDI

Kızlar kuvezeki bebeğimin kanında enfeksiyon çıktı duaya ihtiyacımız var 41 yasine başlayacağım bana yardım eder misiniz Allah ın izniyle pazartesi sonuçları temiz çıkar evladima kavuşurum inşallah şimdiden hepinizden Allah razı olsun

Erken doğum riskim var hastanedeyim şu an bebeğimin ağrıları oluyor hep daha 33. Haftaya yeni girdik çok küçük bebeğim lütfen bebeğim ve benim niyetine 1 Ayetel Kürsi okursanız çok mutlu olurum kimin duasının kabul olacağı bilinmez dualarınıza ihtiyacım var 🤲
Okudum canım Allah yardımcın olsun.. Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin..

Şuan nasılsınız?? Umarım herşey yolundadır

X