Erken Doğum

Bende ikincide serklaj düşünüyordum fakat plasentada enfeksiyon çıktı sonuç bugün geldi doktor enfeksiyon kaynaklı erken doğum olabilir dedi ikincide ne olacak bilmiyorum, inşallah sizin gibi güzel bir süreç geçiririm
Yinede tedbir amaçlı serklaj olmanı tavsiye ederim
Çok basit bir işlem yine geç kalınabilir

Amin inşallah sağol canım benimde patoloji sonuçlarinda enfeksiyon çıktı enfeksiyon açılmayı acilmada enfeksiyonu tetikliyor.hakkinizda hayırlısı olsun inşallah Allah hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah
Çok sağolun sizde sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah :)

1,5 yıl önce aynı durumdan üçüzlerimi 20 haftalık erken doğumla kaybettim
Birdahaki sefere serklaj olmam gerektiği söylendi 14 haftalıkken serklaj atıldı
Suan 34 haftalık hamileyim ve serklajlıyım ümitsizliğe kapılma canım her zaman bir ümit var
Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bende 31 haftalık oldum 20 haftalıkken serklaj oldum ağrılarım hep var zor geçiyor ne zaman dikişler alınıyor doktor söyledi mi

Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bende 31 haftalık oldum 20 haftalıkken serklaj oldum ağrılarım hep var zor geçiyor ne zaman dikişler alınıyor doktor söyledi mi
Geçmiş olsun canım normalde 36 haftalıkken dikişlerim alıncaktı ama hastanede boş yer olmadıgı için 37+2 de alıncak inşallah senin ne xaman alıncak

Geçmiş olsun canım normalde 36 haftalıkken dikişlerim alıncaktı ama hastanede boş yer olmadıgı için 37+2 de alıncak inşallah senin ne xaman alıncak
Pazartesi gidince soracağım galiba dediğin gibi 36 haftalık olunca alınıyor

merhabalar, öncelikle kayıplarınız için üzgünüm rabbim tekrarını yaşatmasın kimseye 🙏 bende 14 haftalıkken kaybettim bebeğimi suyum geldi ama ben anlamadım gebeliktw altına kaçırma olabiliyormuş öyle sandık 1 hafta sonra lrkelenmem olunca acile gittim daha önceden de düşük öykülerim olduğu için endişelendim ve suyunun bittiği ve kalbinin durduğu anlaşıldı sonrasında suni sancı ile doğuma gittim bebeğim gelmek üzereyken beni uyutup aldılar 😔 salı günü kontrolüm var ama doktorum bundan sonra bir perinatoloji uzmanına görünmen gerekecek dedi. istanbulda tavsiye edebileceğiniz iyi bir perinatoloji uzmanı varmı acaba?

merhabalar, öncelikle kayıplarınız için üzgünüm rabbim tekrarını yaşatmasın kimseye 🙏 bende 14 haftalıkken kaybettim bebeğimi suyum geldi ama ben anlamadım gebeliktw altına kaçırma olabiliyormuş öyle sandık 1 hafta sonra lrkelenmem olunca acile gittim daha önceden de düşük öykülerim olduğu için endişelendim ve suyunun bittiği ve kalbinin durduğu anlaşıldı sonrasında suni sancı ile doğuma gittim bebeğim gelmek üzereyken beni uyutup aldılar 😔 salı günü kontrolüm var ama doktorum bundan sonra bir perinatoloji uzmanına görünmen gerekecek dedi. istanbulda tavsiye edebileceğiniz iyi bir perinatoloji uzmanı varmı acaba?
Çam sakura şehir hastanesinde barış boza var çok iyi doktor riskli olan herkese tavsiye ederim

X