Erken gebelik testi silik çizgi

Merhaba benim adetim 3 gün gecikti bugün test yaptım silik çıktı bakabilir misiniz

Eklentiler

• IMG_6239.jpeg
    IMG_6239.jpeg
    76 KB · Görüntüleme: 86
Merhabalar. Benim de reglim 4 gün gecikti. Bugün sabah yaptığım erken gebelik testine bakabilir misiniz ? Regl im çok düzenlidir normalde. İlk kez gecikmem oldu.

Eklentiler

• 1000012562.jpg
    1000012562.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 46
Merhabalar. Benim de reglim 4 gün gecikti. Bugün sabah yaptığım erken gebelik testine bakabilir misiniz ? Regl im çok düzenlidir normalde. İlk kez gecikmem oldu.
Teste göre hamilesiniz fakat erken gebelik testi olması ve 4 gün gecikme için renk biraz açık geç yumurtlamış olabilirsiniz testi sabah ilk idrar ile tekrarlayın daha sağlıklı sonuç olur

Merhaba kızlar kusura bakmayın konu dışı ama ben 12.03.2022 tarihinde sezaryen doğum yaptım ve oğlumu kaybettim 7 ay sonra tekrar hamile kaldım ve 20.07.2023 tarihinde çok daha kolay bir sezeryanla kızım dünyaya geldi. Kızım şu an 8 aylık kısmetse ikinci bir evlat daha istiyorum ama 3. sezaryenden korkuyorum. Olanlar varsa kaç ay arayla 3. sezaryen doğumunu oldu

Bence var baya baya birde kan verseydin bugün hemen öğrenirdin net bi şekilde

Ben 7 gün kala yaptım çok daha silikti, sonra her gün yaptım adet gününe kadar her gün koyulaştı bir tık ama en son adet günü zorla bakınca gördüğümüz çizgi görünüyordu sizinki de baya görünüyor ben buna silik bile demem 😃
Merhaba benim de adetim 2 gün gecikti 3 adet test yaptım hepsi bunun gibi silik çıktı sizce olumlu mu

Eklentiler

• IMG-20240402-WA0007.jpeg
    IMG-20240402-WA0007.jpeg
    48,9 KB · Görüntüleme: 22
X