Erken gebelik testi yapıyorum sabah silik çizgi aksam çizgi yok kan verdim negatif sizce durum nedir varmi boyle bir durum yaşayan

test yaptırdım bu cıktı emın olamadım

Eklentiler

• 3234EAAD-EFF2-4228-9F06-B5A4421E1DFB.jpeg
    3234EAAD-EFF2-4228-9F06-B5A4421E1DFB.jpeg
    116,4 KB · Görüntüleme: 305
Dimi ya bende şaşırdım🙁 Kan testini çok erken yapmış galiba falan diye düşündüm. Hiç güvenmiyorum şu idrar testlerine zaten en güzeli kan testi net sonuç
Ya bazen hayalet ötesi çizgilere bile pozitif diyor burda birileri. Kan veriyorlar 30 40 filan değer çıkıyor. Buna çok şaşırdım.

Evet okumuştum zaten o yüzden bende diyordum ciksa bile kesin 200 kusurlerde felan olur diye ama bende bilemedim acaba labaratuvarda kanım mi karıştı diye onu bile düşündüm 🤣🤣

Gerçekten öyle insanda acabamı diye kafasında soru işareti bırakıyor en iyisi evde hiç test uygulamamak ama duramıyoruz iste😊
Psikolejik tamamen ben hamileliğimi planlandığım ay hamile rolüne girmiştim yürüyüşüm bile değişmişti ortada bebek yokken 😂 ikinci ay da hüsran geçti aglamisligim bile var gittim kan verdim .01 çıktı hala var bende çıkmadı diyorum, kasıklarım ağrıyor midem bulanıyor diye. 3.ay saldım amannn dedim acalenne olur . inanmayarak yaptığım testte ikinci çizgi çıktı inanmadım kan verdim onda da çıktı. Kızım beni çok bekletmedi umarım sizide bekletmez yavrumuz.😊

Psikolejik tamamen ben hamileliğimi planlandığım ay hamile rolüne girmiştim yürüyüşüm bile değişmişti ortada bebek yokken 😂 ikinci ay da hüsran geçti aglamisligim bile var gittim kan verdim .01 çıktı hala var bende çıkmadı diyorum, kasıklarım ağrıyor midem bulanıyor diye. 3.ay saldım amannn dedim acalenne olur . inanmayarak yaptığım testte ikinci çizgi çıktı inanmadım kan verdim onda da çıktı. Kızım beni çok bekletmedi umarım sizide bekletmez yavrumuz.😊
Rabbim sağlıkla büyümesini nasip etsin inşallah canım inşallah hepimizin gönlündeki neyse o olsun.

🤣🤣 benimde çok yanlış test yaptığım oldu herşey biryana rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın gerçekten çok kötü birşey bunu anladım çok yeni 5 6 ay ama o bile yıpratıyor insanı.
Amin inşallah🤲🏻 öyle gerçekten zor bir süreç. İnşallan en kısa zamanda güzel haberi alırsınız🌸

Yaptırmıştım geçen ay hepsi normal cıktı herşeyime bakıldı kan pıhtılaşmasına felan hicbir problem yoktu bende o yüzden bu ay umutluydum folik asit kullanıyorum bazen kullanılan ilaçlar testte çizgi çıkmasına neden oluyormuş acaba ondan olabilirmiki aklıma sadece o geldi
Folik asit cikarmaz cift cizgi. Cunku o gunluk kullaniliyo vucutta, depolanmiyo.31inde 1gun adet gormen ilginc. Acaba kandada bhcg cikmayacak kadar dusukmuydu ki?kan sonucu negatif olup , 1hft sonra pozitif gorenler var .Senin de oyle olabilir mi acaba diye dusundum. 🤲

Kızlar 3 yıllık evliyim 5 6 aydır cocuk istiyoruz.doktora gittim hiç-bir problem yok dedi.prodoctor marka erken gebelik testi yapıyorum sabah silik çizgi akşam hiçbirşey yok kan sonucum negatif varmı böyle bir olayla karşılaşan sizce durum nedir?Eki Görüntüle 2776535
Canısı benimki bundan daha belirgin ve malesef negatif. Bu testlere pek güvenmiyorum ben bak atayım sana kendiminkini de

X