Erken Gelen Regli ve Pıhtı

ninio

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2020
502
647
Erken gelen regli ve pıhtılı reglii”

Kızlar merhaba, hamile kalmak için uğraşıyorum. Geçen ay adetim geciktiği için doktora gittim tüm kontrollerim yapıldı hormanlar gayet iyi kist falan yok ama bebek de yok dedi, 4 gün gecikmeli adet oldum.

Bu ay da 3 gün erken adet oldum. Düzenim şaştı iyice... sabah bir krampla koştum tuvalete ve regli olduğumu görünce üzüldüm doğal olarak. Bugün reglimin ikinci günü inanılmaz fazla kanamam var ve çok fazla pıhtı geliyor. Resmen otururken hissediyorum düştüğünü ve koşup tuvalete gidiyorum. İnanılmaz derece de olmasa da kasık ağrılarım da var. Pıhtı nedendir? Koyu kırmızı baya rengi ve çok fazla geliyor. Başınıza geldi mi hiç? Erken gelen regli ve pıhtılı regli...

Kızlar merhaba, hamile kalmak için uğraşıyorum. Geçen ay adetim geciktiği için doktora gittim tüm kontrollerim yapıldı hormanlar gayet iyi kist falan yok ama bebek de yok dedi, 4 gün gecikmeli adet oldum.

Bu ay da 3 gün erken adet oldum. Düzenim şaştı iyice... sabah bir krampla koştum tuvalete ve regli olduğumu görünce üzüldüm doğal olarak. Bugün reglimin ikinci günü inanılmaz fazla kanamam var ve çok fazla pıhtı geliyor. Resmen otururken hissediyorum düştüğünü ve koşup tuvalete gidiyorum. İnanılmaz derece de olmasa da kasık ağrılarım da var. Pıhtı nedendir? Koyu kırmızı baya rengi ve çok fazla geliyor. Başınıza geldi mi hiç? Erken gelen regli ve pıhtılı regli...
Canım gebe kaldığım ay böyle adet gördüm genelde rahim kendini gebelipe hazırlıyormus gerçekten o ay hamile kaldım aynen hem pıhtı hemde parça parça korktum hatta tevrğbe sahibi ablalara büyüklere sordum öyle dediler için temizleniyor diye gerçekten hamile kaldım o ay korkma sende

Merhaba regl günleri değişkenlik gösterebiliyor. Erken gelmesi bir terslik göstergesi değil. Çevresel faktörler, stres vs düzensizleşebiliyor. Regl yoğunluğu da aydan aya değişiklik gösterebilir. Yani benim öyle oluyor. Zaten kontrole gitmişsiniz doktorunuz bir sorun olsa söylerdi. Regl döneminde pıhtı olması gayet normaldir. Bu döneme yaklaşırken rahim duvarı kalınlaşır hamile kalırsanız Rahime tutunma kolay olsun diye ama hamile olmazsanız yani regl olursanız bu kalınlaşan katmanı kan ile atarsınız.

Ben son 3 ay öncesi aşırı pihtili adet olurdum hatta sizin dediğiniz gibi oturduğum yerden hissederdim 3 Aydir adetimde azalma var bunu bu şekilde doktora anlattım çok fazla pihtili olurdu şimdi olmuyor niye falan diye takılma fazla ona kan içerde kalınca pıhtılaşma olur akan kan pihtilasmaz dedi

Ben son 3 ay öncesi aşırı pihtili adet olurdum hatta sizin dediğiniz gibi oturduğum yerden hissederdim 3 Aydir adetimde azalma var bunu bu şekilde doktora anlattım çok fazla pihtili olurdu şimdi olmuyor niye falan diye takılma fazla ona kan içerde kalınca pıhtılaşma olur akan kan pihtilasmaz dedi
Benimde öyle çok korkuyorum acaba normal kana karışır mi şuan 2. Günüm cok az kan geliyor kahverengi li daha önce de böyle oldum tartusal ilaç kullandığım dan sonra azalmaya başladım ondan mi acaba bilemedim sizin ki de ilaçtan dolayı mi oldu onun etkisi var midir

X