Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Ben bugün kadın doğuma gittim kist yok dedi gebeliğe dair bisey yok dedi sol tarafta yumurtan büyümüş dedi küçükse görünmez dedi midem bulanıyor kan testi verdim bakalim ne olacak
İnşallah çıkar küçük olunca ultrasonda 5 haftadan önce kese gözükmüyor sadece kanda belli oluyor net. Testin muhakkak sonuçlanmıştır e-nabızdan girip baksana sonuca bende merak ettim canım

Ya benim bütün sonuçları almışlar kanda ama gebelik cikmamis dedi doktor bugun bir daha kan verdim doktor onu görmeyi unutmuş mu ne öyle birsey bugun verdim bir daha yarin cikacak dedi ama çok merak ediyorum
Merak üstüne merak ☺️ Hayırlı güzel haberler gelsin 🙏🏻

Kizlar merhaba yumurtlamanin 10.gunu kasik agrilarim gogus hassasiyetim ve siskinligim var. Adetime 12 gun kaldi. Boyle olması normal mi cok umutsuz hissediyorum kendimi adet olacagim sanki :KK43:

Kizlar merhaba yumurtlamanin 10.gunu kasik agrilarim gogus hassasiyetim ve siskinligim var. Adetime 12 gun kaldi. Boyle olması normal mi cok umutsuz hissediyorum kendimi adet olacagim sanki :KK43:
Aynı durumdayız diyebilirim benim belim de çok ağrıyor 5 gün var adetime dün test yaptım artımed diye bir marka negatif çıkardı. Ben de aşı olacağım ama ne olur ne olmaz regl günümü bekliyorum

X