Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Günaydın kizlar bende bişey sormak istiyorum 3 gündür mide bulantısı var yemeklerlerden tiksinir şekilde koku hassasiyeti uykusuzluk yorgunluk hissi dünden berli de idrara çıkma var bel kasik ağrısı var ama 4 günüm var daha sizce hamilelik varmı acaba bu durumu yaşayan var mı

Günaydın kizlar bende bişey sormak istiyorum 3 gündür mide bulantısı var yemeklerlerden tiksinir şekilde koku hassasiyeti uykusuzluk yorgunluk hissi dünden berli de idrara çıkma var bel kasik ağrısı var ama 4 günüm var daha sizce hamilelik varmı acaba bu durumu yaşayan var mı
Erken gebelik testi yapabilirsin

Kizlar merhaba 1 haftadır çoğu belirtiyi yaşiyorum. Bitek kFama takılan şu; adet olcakmisim gibi hafif sancilarim var ama hafif. Ve bacak agrım var normal mi sizce

Ya arkadaşlar 2 3 gündür göğsümde ağrı var ve tuvalete çıkamıyorum göğüs ucumda kaşınma oluyor azıcık ve kasıklarımda ağrı oluyor arada bir halsiz hissediyorum hep kendimi uykumu alsam da almasam da ama uyuyamıyorum sizce hamilelik belirtisi olabilir mi

Hamile kaldığım ay hiçbir belirti yaşamadım. Adet yaklaştığı zaman olan göğüs şişliği ve ağrısı, kaşık ve bel ağrıları hepsini yaşadım ama regl sancısıydı onlar. Ancak hamile kalmak isterim diye evlendiğimden bu yana regl tarihlerimi not alırdım ve asla 31 günlük döngüde regl olmamıştım. Hiç gecikmediği kadar geciktiğinde anladım. Düzensiz regl olan biriyseniz anlamanız daha uzun sürebilir. Belirti yaşayan varsa da psikolojik yaşıyordur diye düşünüyorum. Bana da oldu oradan biliyorum :)

Ya arkadaşlar 2 3 gündür göğsümde ağrı var ve tuvalete çıkamıyorum göğüs ucumda kaşınma oluyor azıcık ve kasıklarımda ağrı oluyor arada bir halsiz hissediyorum hep kendimi uykumu alsam da almasam da ama uyuyamıyorum sizce hamilelik belirtisi olabilir mArkadaşın dediği gibi bende hamile kaldığım ay on yıldır yaşadığım adet belirtisi dışında hiçbir belirti yaşamadım

Arkadaşında dediği gibi bende hamile kaldığım ay hiçbir farklı belirti yaşamadım ama hamile kalmadan önceki aylar mide yanmasına kadar yaşadığım oldu sadece her zamanki gibi adet olacak gibiydim kesinlikle hamilelik şüphesi gelmemişti aklıma adetimi bekliyordum

Hayırlı akşamlar kızları bir şey soracağım. Adet bitiminde ardarda 2 gün gerçekleşen bir ilişki oldu. Bu ilişkiler sonrası aradan 6 gün geçtiğinde 3 gün sık olmamakla beraber lekelenme yaşadım erkenden yerleşme vb durum olamaz değil mi?
Bir sonra ki adetim 14 temmuzda. Pko hastasıyım,pkoya bağlı ara kanama vb durum ya da kalan pis kan olabilir mi kafam fena karıştı 🤭
Canım test yaptın mi

Bakarmısınız bi silik çıktı ama pek anlayamadım

Eklentiler

• IMG_20230726_083852.jpg
    IMG_20230726_083852.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 114
Kaçıncı günü
Şöyle söyliyim bugün gecikmenin 17. Günü ama doktor geö döllenme olabilir demişti 5. Gecikme günümde test yaptım silik çikti kan versin 0.2 çikti ayın 20 sınde tekrar kan verdim yine 0.2 hala regl olmadım test yaptım yine silikti napcamı bilmiyorum

Hanimlar 3 aylik emziriyorum adetimden 11 gün sonra 2 gün süren bir kanamam oldu leke degil ama Bi iki kez de pihti geldi Biride klozete düştü ve ayaga kalktgmda kanamam yoğun şekilde damladı sonra kendiliginden kesildi ertesi gün bsey yoktu kizimi kucagimda tasidim biraz ve baktigimda az bsey yine kanama olmuş sildikce koyu kırmızı akinti şeklinde de peçeteye geliyordu sizce bilmeden hamile kalip düşük yapmis olabilir miyim ishal gbi karın agrisi ve bel agrim oldu bi kac gün

Merhaba
30 haziran adet oldum 6 gun surdu ve son gun esimle korunmasiz iliski yasadik(icime de bosalma oldu) daha sonra 2-3 gune veya gun asiri iliskimiz oldu geri cekilme yolu ile.Birde ben antidepresan kullaniyordum biraktim basta cok bas donmem vardi ama azaldi simdi 2 hafta falan oldu. Bir haftadir karin agrisi kasiklarim agriyor yaniyor batiyor gibi. Sol tarafimin ustune yatamiyorum bile aciyor gun asiri bulanti var yemek yedikten sonra ve sabahlari hapsurmalar basladi alerjim oldugunda olurdu ama bu oyle degil gozum falan kasinmiyor sadece tek tuk var parfum kokusundan bile tiksiniyorum yemek kokusu kotu kokular midemi bulandiriyor artik. Yuzum yaniyor arada ama atesim sabit bazen de tansiyonum dusuyor.adetime 3 gun akintim da dun basladi sari akinti seklinde genelde beyaz olur benim ayrica dun kan testi verdim negatif dedi doktor idrar testleri de negatif acaba neden boyle oldu ?hamilelik olabilir mi hala ihtimal var midir sizce

Kizlar ben 10temmuz kimyasal gebelik yasadim regl olmadim hic ama goguslerim cok hassas ve sut gibi bi akinti geldi bugun yemek yemedigimde tansiyonum falan dusuyor regl olmadan hamile kalan varmi kimyasal gebelik sonrasi test yapamam suan da

Kızlar merhaba ben eşimle en son geçtiğimiz pazar ve pazartesi korunmasız ilişki yaşadım reglime de daha 6 gün var 2 gündür baş dönmem yorgunluk sag kasikta özellikle yuruyunce batma hissediyorum adet olacakmışım gibi ağrı oluyor arada ki normalde ben adetime yakın hiç böyle belirtiler yaşamam sizce gebelik belirtisi bu kadar erken olur mu yoksa bana mı öyle geliyor

Kızlar geç döllenme durumum var gecikmenin 6. Günündeyim erken gebelik testi yaptım pozitif silik, normal kaset test yaptım hayali gölge sizce nedir!?
Bende boyle ogrendim bu sekilde kimyasal gebelik yasadim 6. Haftada dusuk yaptim regl olmadim bugun olmam lazimdi ama gogus hassasiyeti cok fazla acaba regl olmadan tkrar hamile olabilirmiyim kizlr

Kızlar merhaba ben eşimle en son geçtiğimiz pazar ve pazartesi korunmasız ilişki yaşadım reglime de daha 6 gün var 2 gündür baş dönmem yorgunluk sag kasikta özellikle yuruyunce batma hissediyorum adet olacakmışım gibi ağrı oluyor arada ki normalde ben adetime yakın hiç böyle belirtiler yaşamam sizce gebelik belirtisi bu kadar erken olur mu yoksa bana mı öyle geliyor
Yumurtlama tarihinde beraber olduysaniz olur erken belirtileri olabiliyor ☺️

X