Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

3 yıllık evliyim ve ilk kez bu ay denedik dün test yaptım negatif çıktı bekleyemedim adeti daha 4 gün falan var adete.Çok büyük hayal kırıklığı yaşadım oysa düne kadar mide bulantısı duygusal hassaslık falan vardı. Sanırım psikolojikmiş.Bende "hamileyim" düşüncesine fazla takılmışım bu sabah acayip boşlukta uyandım.Sizce testin yanlış olma ihtimali var mı? Lütfen birileri akıl versin henüz çok toyumben :KK43:
Çok kafana takarsan inadına olmz ben 5 yıl taktım İnanlı olmadı.pcos vardı birde bende düşünmedim calismya bsldim kafamdan attimm şuan 6haftalik hamileyim geçen hafta öğrendim insallh seninde olur ama pes ettiğin an olacak 🙏

Adetim 6 gün gecikti. Göğüslermde hassasiyet var. Uzun soluklu oturduğumda kasık ağrısı yok ama ayağa kalktığımda ağrı olup geçiyor. Bazı hareketlerde de kasık ağrım oluyor. Son iki gündür sık idrara çıkıyorum. Onun dışında hiçbir belirti yok. Acaba bir şey var mıdır?

Günaydınn herkese sizden rica testime bakabilirmisiniz acaba silik bir çizgi ben mi görüyorum acaba olsun istediğim için varmı cidden :)

Eklentiler

• IMG_2841.jpeg
    IMG_2841.jpeg
    120,2 KB · Görüntüleme: 190
Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Bir hafta öncesinde adet olacakmisim gibi karin agrisi oldu hatta bir hafta boyunca pedle dolaştım ha oldu ha olacak diye 😅 2-3 gün sonra ağrı geçti, yalnızca o hafta çok fazla meme hassasiyeti yaşadım ve normalden daha sık idrara çıktım. Başka da herkesin anlattıklarindan ne bulantı ne ateş ne de bişey yaşamadım. Bence belirtiler kişiden kişiye çok fazla değişiyor. Biraz sabirsiziz ama maalesef en önemli belirti adet gecikmesi :)) bir hafta gecikince test yaptım bugün pozitif gördüm çok şükür

Evet Allah'ıma şükürler olsun bir şey sorucam belim çok ağrıyor bu anormal bir ağrımıdır sizce daha doktora görünmedim yaklaşık 1 haftadır ilk kasıkla başlamıştı
Sizce gebelik varmi 8. Adet gecikmesi 1 ay once kimyasal gebelik yasadim

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-05-16-59-52-64_fa84a683d7c8aff5b9ebbb63e2b9991b.jpg
    Screenshot_2023-08-05-16-59-52-64_fa84a683d7c8aff5b9ebbb63e2b9991b.jpg
    136,1 KB · Görüntüleme: 169
Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
7 aylık olduk şuan ama bende adet günüme kadar hiçbir belirti olmadı kişiden kişiye değişiyor bu durumlar ama yerleşme zamanında çok ağrı oluyor adetten oldukça Farklı bir ağrı bu rahatsız edici ama sancı değil kısa kısa ağrılar oluyor

Arkadaşlar merhaba sat 21 temmuz du reglime 10 gün var test yaptım çok az bi çizgi belirdi emin değilim böyle olan varmı aranizda
B4579129-AAD8-434A-AE74-132A50673BBF.jpeg

X