erken hamilelik belirtileri nelerdir

asenamarmara

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2021
15
7
Kızlar, erken hamilelik belirtileri nelerdir? ovülasyon döneminden sonra göğüslerim şişti ağrımaya başladı daha sonra akıntım arttı ve regl olcakmışım gibi kasıklarım ağrıyordu. hatta öyle ki bazen regl oldum diye tuvalete gittiğimde bakıyorum akıntıymış. daha reglime 5 gün var fakat halen kasıklarım ağrıyor regl olacakmışım gibi. ama gidiyorum yine akıntı. dedim kesin hamileyim. ama bugün göğüslerimin ağrısı hafiflemiş uyandım, kasıklarımda da halen ağrı sürüyor ancak yine de regl olmuyorum her regl oldum sandığımda akıntım devam ediyor. göğüslerim dinince acaba hamile değil miyim demeye başlamıştım ama reglime normalde daha olduğu için kafam çok karışık. sizde nasıl oldu, sizce hamile miyim?

3 saat önce ovülasyon testi yaptım tek çizgiydi evde bir tane erken gebelik testi var yarın sabah erken yapacağım. Sen düşünmüyor musun yapmayı ?

ben merak ediyorum çok ama açıkcası adet olacakmış gibi de bir sancım var
benim de öyle, o yüzden de acele etmek istemedim test yapmak için ama çok merak ediyorum ben de. senin de göğüslerinin ağrısı aynı şekilde hafifledi mi yoksa halen ağrıyorlar mı? ben o yüzden de bi umutsuzluğa kapıldım çünkü

benim de öyle, o yüzden de acele etmek istemedim test yapmak için ama çok merak ediyorum ben de. senin de göğüslerinin ağrısı aynı şekilde hafifledi mi yoksa halen ağrıyorlar mı? ben o yüzden de bi umutsuzluğa kapıldım
Benim şuan ağrıyor ama arada bir geçiyor ağrısı , bu arada ben biraz önce test yaptım silik ikinci çizgi cıktı ama iğnenin etkisiyle çıkıyormuş öyle okudum

Kızlar, erken hamilelik belirtileri nelerdir? ovülasyon döneminden sonra göğüslerim şişti ağrımaya başladı daha sonra akıntım arttı ve regl olcakmışım gibi kasıklarım ağrıyordu. hatta öyle ki bazen regl oldum diye tuvalete gittiğimde bakıyorum akıntıymış. daha reglime 5 gün var fakat halen kasıklarım ağrıyor regl olacakmışım gibi. ama gidiyorum yine akıntı. dedim kesin hamileyim. ama bugün göğüslerimin ağrısı hafiflemiş uyandım, kasıklarımda da halen ağrı sürüyor ancak yine de regl olmuyorum her regl oldum sandığımda akıntım devam ediyor. göğüslerim dinince acaba hamile değil miyim demeye başlamıştım ama reglime normalde daha olduğu için kafam çok karışık. sizde nasıl oldu, sizce hamile miyim?
Merakk ettimmmm testi yaptığın gibi haber ver canımmm

Bende ovülasyon günümü değerlendirdim hiç bi belirti yaşamıyorum 🙄 sadece bugün sağ kasığıma bıçak saplanır gibi acı hissettim. Çok şiddetliydi. Şimdi rahatsız etmiyor Ara ara hafif oluyor. Elimde tek belirti bu🙆. Bata bir haftam var

Benim şuan ağrıyor ama arada bir geçiyor ağrısı , bu arada ben biraz önce test yaptım silik ikinci çizgi cıktı ama iğnenin etkisiyle çıkıyormuş öyle okudum
silik bile çıksa pozitif diye biliyorum, hadi hayırlısı senin için 🙏🏻 benim de öyle göğüslerim bakalım benim ne çıkacak, çok merak ediyorumm

Bende ovülasyon günümü değerlendirdim hiç bi belirti yaşamıyorum 🙄 sadece bugün sağ kasığıma bıçak saplanır gibi acı hissettim. Çok şiddetliydi. Şimdi rahatsız etmiyor Ara ara hafif oluyor. Elimde tek belirti bu🙆. Bata bir haftam var
olsun, o da bi belirti canını sıkma. sabret biraz daha, ben de sabırsızlanıyorum ama gün ne gösterir bilinmez. umarım ikimizin de yüzü güler 🙏🏻🥰

Ben de P.tesi böyle bir şey yaşadım adetime 7 gub vardı sali (bugün) de sabahtan beri kasık ağrısı aşırı akıntı ve göğüs ağrısı var

Bence hamilesinizdir çok yeni olduğu için öyle çıkıyor ablamda da öyle olmustu inşAllah öylesinizdir

X