Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar dün 3 tane idrar testinde bugünde kan testinde hamile olduğumu öğrendim. adetim 2 gün gecikti dün idrar testi yaptığımda 1 gün gecikmişti ilk testimi sabah kalktığımda yaptım ikinci çizgi silikti ama baya belirgindi ikincisini akşam yaptım o daha belirgindi 3. de bu sabah yaptım kıpkırmızıydı ,kan testi yaptırdım pozitif çıktı ama hala inanamadım çünkü 4 senelik evliyim ve ilk sene 2.5 aylıkken bebeğimi kaybettim sonra da 2 sene olmadı 2 kere aşılama yaptırdık gene olmadı çok istedim hatta tüp bebek bile düşündük ama son 1 sene artık boşladım hiç kafama takmıyordum eşimle biirlikte olurken bile o niyetle olmuyordum aklıma bile gelmiyordu. belirtilerim ise adet günüme 1 hafta kala kasıklarımda ağrılarım vardı hatta adet olucam sandım hamilelik hiç aklıma gelmedi ağır kaldırdım hopladıım zıpladım spor yaptım bayram nedeniyle hiç yerimde durmadım ama Allah ım nasip etti çok şükür isteyen herkeze versin rabbim birde belirti olarak son 2 - 3 gündür sürekli uyku hali yorgunluk tavuk gibi erkenden uyuya kalıyordum :KK1: başka da hiç bir belirtim yoktu . neyse çok uzattım bence düşünmemeye çalışın kızlar kafanız rahat olsun rabbim ne zaman kararlaştırdıysa o zaman oluyor .
tebik ederim canım.allah tamamına erdirsin.kucağına almayı nasip etsin

merhaba kızlar adet günlerimi ve kaç gun surduklerını yazdım buna gore ben bu ay kaç gun sonra adet olucam son ay sapıtttı ıyıce çunku
6 şubat
5 mart 27 gun
1 nisan 27 gun
28 nisan 27 gun
24 mayıs 26 gün
21 hazıran 28 gün
15 temmuz 24 hgun

arkadaşım adetin şaşmaya başlamış.bence bu ay olmasa bile bir dahaki aya hamile kalabilirsin.

Merhabalar,
Ben de yaklaşık 3 senelik bekleyişten sonra Allah'a şükürler olsun ki; 2 gün önce 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim.
Her ay burada erken hamilelik belirtilerine bakar acaba bende hamile miyim diye düşünürdüm :) 3 sene böyle geçti.
Bu ayda hamile olduğumu öğrenince belki başkalarına faydam olur diye erken hamilelik belirtilerimi bende paylaşayım dedim.
İlk belirtim adetime bir hafta varken başlayan aynı adet sancısı gibi sancıydı. Sonra inanılmaz bir halsizlik ve yorgunluk hissettim. tatildeydim ve sabah denize gidip geldikten sonra kolumu bile kaldıracak halim kalmıyordu. Göğüs şişmesi ve ağrısı adet günümde başladı. Adet sancıları bel ağrıları adetime bir hafta kala başladı ve hala devam ediyor. bunun dışında sık idrara cıkma da yaklaşık adet günü zamanım geldiğinde başladı. Mide bulantısı vs hala cok fazla yaşamadım. sadece kokulara biraz hassaslaştım biraz da iştahsızlık var okadar :)

İşte böyle kızlar Allah herkese sağlıklı hamilelikler nasip etsin inşallah.

tebrik ederim canım.sağlıcakla kucağına alırsın inşaallah

arkadaşım adetin şaşmaya başlamış.bence bu ay olmasa bile bir dahaki aya hamile kalabilirsin.

cevabın ıcın teşekkur ederım bugun 27. gün dün ve bugun pembe leke aradada sarı akıntı gelıo. ya yıne adet olucam yada bılmıyorum umut dunyası yerleşme kanaması dıye umuyorum. dun gecede hamıle oldugumu gordum buda bılınc altı olabılır.
bırde nezaman korunmayı bıraktık ozamandan berı adet duzenım degıstı bırde sızlamalar kıramplar falan olmaya başladı.

Selam arkadslar ben yeni üye oldum. İki aydır hamile kalmak icin callismalarimz vardı ama olmadı bu 3. Ay denememizde. Son adetimi 15 temmuzda oldum ancak son 3 4 gundur karnimda bir şişlik hissediyorum. Ve kahverengi akinti hatta zaman zaman cok az kanamam oluyor. Normalde adet öncesi bu kadr olmazdı. adet tarihim gelmedende test yapmak istemiyorum. Ama merak da ediyorum. Sizce umutlanmalimiyim ?

Selam arkadslar ben yeni üye oldum. İki aydır hamile kalmak icin callismalarimz vardı ama olmadı bu 3. Ay denememizde. Son adetimi 15 temmuzda oldum ancak son 3 4 gundur karnimda bir şişlik hissediyorum. Ve kahverengi akinti hatta zaman zaman cok az kanamam oluyor. Normalde adet öncesi bu kadr olmazdı. adet tarihim gelmedende test yapmak istemiyorum. Ama merak da ediyorum. Sizce umutlanmalimiyim ?
canım adetin gelmiş olmasın.kaçında olacaksın bilmiyoum ama.siklusların 28 günde bir oluyorsa muhtemelen adetin gelmiştir.inşaallah bir daha ki aya kalırsın.

canım adetin gelmiş olmasın.kaçında olacaksın bilmiyoum ama.siklusların 28 günde bir oluyorsa muhtemelen adetin gelmiştir.inşaallah bir daha ki aya kalırsın.

adetim 30 31 günde falan oluyor yani bu ayın 15ınden once olacağımı sanmıyorum. bekleyeceğim o zaman mecbur :KK43:

merhaba arkadaşlar.sadece şunları yazmaya geldım.ıkı aydır denıyoruz çocuk yapmayı 2 sene oncede,bır seneye yakın denemıstım sonra bırakmıstım.. psıkolojık olarak etkılenıpte adet gecıktırdıgım olmadı hemen gununde gelır nekadar kafayı taksamda.
ama ıkı aydır
kasıklarımda batmalar
şişlik - gaz
yumurtlama gununde ılıkşkı sonrası sulu pembe akıntı
adetımden bırkaç gun once açık kahve gıbı akıntı
adet gunune kadar sarımsı beyazımsı akıntı
adet gunu baş dönmesı hafıf
adet gunune yakın ıdrar sıklaşması
yaşadım
rüyada gördum yumurta yuzuk bılezık çocukmus yenı ogrendım onlarıda gordum
ayrıca kırpıklerımı görsenız ay bası normalken sonlara dogru bırbırlerıne gırdıler hala daha karışıklar çapraz çapraz
yanı velhasılı kelam yıne hastalandım
şaka gıbı
bana doktor hamılesın hadı mutlu ol dese bıle ınanmıcam artık.
sizde ne olur kendınızı yıpratmayın. bende başlarda degılde sonlara dogru adete yakın çok meraklanıyorum ama meraklanmamın sebebı vucudumdakı degısımler
sarı akıntı ılk defa gordum
adetten once pembemsı akıntı ılk defa gordum
oyuzden meraklanıyorum ama yok yanı. üzmeyın kendınızı lutfen. bende oyle. tabıkı takıp edelım ama bıraz daha sonlarda meraklanalım adet ıkı gun gecınce ne oluyo ya dıyelım. biz on gun onceden başlıyoruz.
olmadıkcada daha çok ozlem cekıyoruz. inşallah bırgun saglıklı bebeklerımız olur hepımızın hayırlısıyla
sevgiler

merhaba arkadaşlar.sadece şunları yazmaya geldım.ıkı aydır denıyoruz çocuk yapmayı 2 sene oncede,bır seneye yakın denemıstım sonra bırakmıstım.. psıkolojık olarak etkılenıpte adet gecıktırdıgım olmadı hemen gununde gelır nekadar kafayı taksamda.
ama ıkı aydır
kasıklarımda batmalar
şişlik - gaz
yumurtlama gununde ılıkşkı sonrası sulu pembe akıntı
adetımden bırkaç gun once açık kahve gıbı akıntı
adet gunune kadar sarımsı beyazımsı akıntı
adet gunu baş dönmesı hafıf
adet gunune yakın ıdrar sıklaşması
yaşadım
rüyada gördum yumurta yuzuk bılezık çocukmus yenı ogrendım onlarıda gordum
ayrıca kırpıklerımı görsenız ay bası normalken sonlara dogru bırbırlerıne gırdıler hala daha karışıklar çapraz çapraz
yanı velhasılı kelam yıne hastalandım
şaka gıbı
bana doktor hamılesın hadı mutlu ol dese bıle ınanmıcam artık.
sizde ne olur kendınızı yıpratmayın. bende başlarda degılde sonlara dogru adete yakın çok meraklanıyorum ama meraklanmamın sebebı vucudumdakı degısımler
sarı akıntı ılk defa gordum
adetten once pembemsı akıntı ılk defa gordum
oyuzden meraklanıyorum ama yok yanı. üzmeyın kendınızı lutfen. bende oyle. tabıkı takıp edelım ama bıraz daha sonlarda meraklanalım adet ıkı gun gecınce ne oluyo ya dıyelım. biz on gun onceden başlıyoruz.
olmadıkcada daha çok ozlem cekıyoruz. inşallah bırgun saglıklı bebeklerımız olur hepımızın hayırlısıyla
sevgiler

şu dediğiniz belirtilerin bir çoğu bende de var ama haklısınız erken hevesleniyoruz galiba. ama işte her ay olmayan bişey bende ilk defa oldu. neyse hayırlısı olsu herkes için. inş isteyen herkese nasıp olur

şu dediğiniz belirtilerin bir çoğu bende de var ama haklısınız erken hevesleniyoruz galiba. ama işte her ay olmayan bişey bende ilk defa oldu. neyse hayırlısı olsu herkes için. inş isteyen herkese nasıp olur

evet olmayan şeyler olunca acaba dıyoruz. mesela benım 27 gunde bır gelır fıxtir yanı. nezaman korunmayı bıraktım ıkıncı ay 24. günde geldi. hadı bakalım neden erken geldı acaba yerleşme kanaması mı acaba şumu bumu dedım hiçbirşey cıkmadı. havalardan yada stresten bılmıyorum yada kendımızı dınlemekten bırsekılde oluyo farklılıklar. yada dıyorum belkıde gebelık olacakta ama sağlıksız gebelık dıye bırsekılde adetle atıyo oyuzden farklılık gosterıyo vucut bılmıyorum.hayırlısı

mrb kızlar bende bugün katıldım aranıza sanırım bir destekçiye ihtiyacım var yazma ihtiyacı duydum:KK43: yarın adet günüm ve bazı belirtileri taşıyorum ama bana mı öyle geliyor bilemiyorum ve test yaptırmak istiyorum sizce çok mu erken hüsrana uğramak istemiyorum yoksa test yapsam doğru sonucu alabilir miyim

mrb kızlar bende bugün katıldım aranıza sanırım bir destekçiye ihtiyacım var yazma ihtiyacı duydum:KK43: yarın adet günüm ve bazı belirtileri taşıyorum ama bana mı öyle geliyor bilemiyorum ve test yaptırmak istiyorum sizce çok mu erken hüsrana uğramak istemiyorum yoksa test yapsam doğru sonucu alabilir miyim
merhaba sat nezamandı senin benimm 13 temmuz ama hala adet olmadım ama bugün evde test yaptım ve çıkmadı umarım senin varsa çıkar bence en garantisi bir iki gün bekle ve adetin gelmezse kan testi yaptır..

merhaba sat nezamandı senin benimm 13 temmuz ama hala adet olmadım ama bugün evde test yaptım ve çıkmadı umarım senin varsa çıkar bence en garantisi bir iki gün bekle ve adetin gelmezse kan testi yaptır..
Benim 30 gun falan suruyor idrar testi yaptim silik cikti baya bende kan testi yaptirdim birazdan alicam ins guzel sonuclar alirim. Ins sendende guzl haberleri alariz:) heyecanla bekliyorum

ben belirtileri hemen yasamıstım Belki size fikir verir Yumurtlama tarihinden 3 gün sonra adet agrısı gibi agrılarım basladı ara ara oldu bu agrılar En önemli belirti göğüslerim cok agrıyordu büyüdüler hemen ben kilo aldım sandım Agrılarıda yumurtlama agrısı sandım Erken belirtiler bunlardı bende Birde idrarda değişik bir koku oluyordu Sonra adet günüm geldi Çok feci adet agrısı cektim Geldi diye cok lavaboya kostugum oldu ama gelmedi Adetim gecince 3.gün test yaptım pozitifti Bulantı halsızlık bir bucuk aydan sonra baslıyor

kızlar buğün 2 farklı markadan idrar testi yaptım sonuç pozitif ikinci çizgi hemen çıktı kan verdirdim yarın sonucunu alacagım ama ya negatif çıkarsa diyede korkuyorum öyle bir ihtimal olurmu kızlar

X