Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Benimde ole cnm 6 gun geciktiii.. belirsizlik kotu dun test verdim negatifff dediler daha olmadimmm

Kuzucum herkes calismaya gecti galiba bende su aslan kocami survivorin onunden kaldirirsam hemen calismaya baslicaz

Kızlar bizde iki kaçak oldu satin 20 ve 21. günü 28 günde adet oluyorum ve birçoğunuz biliyorsunuz ki benim hamile kalmamam lazım yum zamanı normal dongume göre geçmiş olmalı bişey olmaz dimi? işin ironik kısmı şu ki bu lanet hastalık belası başıma gelmeseydi bu ay ilk deneme olacaktı bir de rüya boyutu var geçen gün yeni hamile bir arkadaşım beni rüyasında hamile görmüş oğluma hamile kalmadan önce de kuzenim böyle bir rüya görmüştü bir de sizden mi etkileniyorum bilmiyorum ama son 15 gün içinde ben de iki kez rüyamda gebelik testinde silik ikinci çizgi gördüm şimdi de aldı beni bir korku adetten 8 gün önce döllenme ihtimali ne kadardır ki tutmaz dimi inşallah

Allah ne yazdıysa o olur...
Bizler ne kadar plan proje yapalım canım nasipten öteye gitmez...
Rabbim gönüllerimizin hayırlı muradını verir inşallahhh...

Slmm kızlar konuyu takip ediyorum iki gün ara ile 3 test yapti m ilk iki test hic bisi çıkmadı hata baya bekledim sonra çıkarsa DİE bugün sabah bunu yaptım AC karnına ilk beş dakika falan baktım ettim dedim yok bunda da yarin adet günüm acayipte kaşık agrim var sizce nedersiniz

Eklentiler

• IMG_20150413_173046.jpg
    94,1 KB · Görüntüleme: 64
Birde aksam çöpe atayim derken gördüm onu dicektim unutum

valla canımm geç döllenme olmuş ve o zamana denk gelmişse olma ihtimali var ama bnm her zaman düzenlidir şaşmaz diyorsan böle bir ihtimal yok denecek kadar azdır.bende merak ettim şimdi seni gelişmelerden sık sık haberdar et tatlım hakkında hayırlısı olsun

Valla çooookkk hafif bir cizgi görüyorum inşallah hamilesin canım.
Artık yarin olmazsan tekrar yaparsın hayırlı haberler alırız...

Karadayııı acayip heycamlıydı yaa valla eşimin elini sıkmaktan canını cıkarttımmm
allah iyiliğini versn bnm dizilerle hiç aram yoktur eşim cnbc e de çok süper bir yabancı film başladı ona baktı aslında bnmde bu tarz filmler dikkatimi çeker ama can sıkıntısına internette dolandım hiç film modunda değildim.bittimi senin dizin şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…