Erken hamilelik belirtileri ve Beta Değeri

İnşAllah canım ya çok istiyorum dua et bende yarın kan testi yaptırsam mı diye düşünüyorum
İnşallah Rabbim hayırlı sağlıklı bir şekilde hamile kalmanı nasip etsin . Ben adete 1 hafta kala comfort marka erken gebelik testi alıp yaptım ikinci çizgi çok silik bir şekilde çıkmıştı ertesi gün kan vermiştim eğer adetine az bir süre varsa erken gebelik testi alıp yapabilirsin inşallah vardır

Merhaba evet normalde çok akıntım olmaz yumurtlama döneminde olurdu ve biterdi . Bu defa yumurtlama gününden itibaren yoğun akıntı oldu bir de hamile kaldığım zaman ramazan ayıydı gündüz su içmememe rağmen gün içinde 3-4 defa idrara çıkmaya başlamıştım ondan da şüphelenmiştim

Merhaba öncelikle Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.Benimde bu ay yumurtlamadan sonrasında hep akıntım devam etti yarında adet günüm 2 gün öncesine kadar da bi anda göğüslerim büyüdü ağrıdı ama dün tekrar eski haline döndü.Bende bir Ümit bekliyorum.Adetlerim hep düzenlidir sadece geçen ay 2 gün gecikti çok ümitlenmiştim 2 kez test yapmıştım bu ayda aynı hüsranı yaşamamak için adet 3-4 gün geçerse yapacağım.

Merhaba öncelikle Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.Benimde bu ay yumurtlamadan sonrasında hep akıntım devam etti yarında adet günüm 2 gün öncesine kadar da bi anda göğüslerim büyüdü ağrıdı ama dün tekrar eski haline döndü.Bende bir Ümit bekliyorum.Adetlerim hep düzenlidir sadece geçen ay 2 gün gecikti çok ümitlenmiştim 2 kez test yapmıştım bu ayda aynı hüsranı yaşamamak için adet 3-4 gün geçerse yapacağım.
Amin inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin . Bence de günün geçmeden yapma çok stres oluyor insan çünkü Sizde de vardır inşallah hakkımızda hayırlısı olsun canım

Merhaba biraz uzun oldu hakkınızı helal edin. Aklımı karıştıran bir durumla karşı karşıya kaldım biraz da strese girdim bana yardımcı olursanız çok sevinirim . Benim bir kızım var ikinci bir bebeğe daha karar verdik
BAT : 28.04 SAT : 02.05 adetten sonra tek ve son ilişki günü 06.05 ve benim bu tarihten sonra sürekli sağ kasık ve karın ağrım oldu ilk kızımda da erken belirtilerle hamile olduğumu hissetmiştim. Bunda da öyle oldu o kasık ağrılarından sonra kesin hamileyim dedim tabi Takdir Allah’ın sonrasın da göğüslerim aşırı dolgunlaştı . Hafif bir iş yapsam alt karın bölgem kasılıyor. Ben bu belirtiler karşılığında adetime daha 4 gün var ve bugün sağlık ocağına gidip kan verdim değerim 36.2 çıkmış ebe değerin düşük perşembe günü gel bir daha bakalım dedi. İlk kızım da adet olacağım gün kan vermiştim değerim baya yüksek çıkmıştı gerçekten bu 36.2 değer çok mu düşük adet günüm geçtikten sonra yükselir mi başına böyle bir durum gelen varsa cevaplarsa biraz olsun içim rahatlıycak Allah korusun dış gebelik boş gebelik bunlardan korkuyorum . Çünkü sağ tarafımda ki hafif ağrı kasılma şeklinde olan durum geçmek bilmiyor. Veya Bir doktora mı görünsem burada okuduğum kadarıyla 2 günde bir beta takip ediliyor bana 6 gün sonra gel dedi geçer mi ki bu 6 gün...
Merhaba inşalalh hamielsinizdir bende adetime 8 gün var ve mesela bisey taşısam rahmin ağrıyor 2 gündür karnım sis ağrıyor ıshal oldum bacaklarım ağrıyor bilmiyorum yani sizce

Merhaba inşalalh hamielsinizdir bende adetime 8 gün var ve mesela bisey taşısam rahmin ağrıyor 2 gündür karnım sis ağrıyor ıshal oldum bacaklarım ağrıyor bilmiyorum yani sizce
Merhaba evet şu an 10 haftalık hamileyim 🥰
Bende Örnek vermem gerekirse mesela evi süpürürken veya çok ayakta kaldığımda karnımda kramp şeklinde bi kasılma oluyordu. Afedersiniz akıntım çok fazlaydı normalde çok olmazdı ve gün içinde sık wc çıkma bunlar en belirgin belirtilerimdi . Ayrıca sürekli sağ kasığımda ağrı oluyordu. İnşallah sizde de vardır adetime 4 gün kala kan verdiğim gün erken gebelik testi yapmıştım çok silik bir çizgi çıkmıştı . Ve çok tuhaf ama normalde çok rüya gören birisi değilim uyuduğum zaman neredeyse her gece 3-4 tane saçma değişik rüyalar görüyordum özellikle içinde çocuklar oluyordu bu şekilde hamile olduğumdan şüphelendim kendinizde diğer aylardan farklı bir şey olduğunu hissediyorsanız hamile olabilirsiniz bence 🥰

Merhaba evet şu an 10 haftalık hamileyim 🥰
Bende Örnek vermem gerekirse mesela evi süpürürken veya çok ayakta kaldığımda karnımda kramp şeklinde bi kasılma oluyordu. Afedersiniz akıntım çok fazlaydı normalde çok olmazdı ve gün içinde sık wc çıkma bunlar en belirgin belirtilerimdi . Ayrıca sürekli sağ kasığımda ağrı oluyordu. İnşallah sizde de vardır adetime 4 gün kala kan verdiğim gün erken gebelik testi yapmıştım çok silik bir çizgi çıkmıştı . Ve çok tuhaf ama normalde çok rüya gören birisi değilim uyuduğum zaman neredeyse her gece 3-4 tane saçma değişik rüyalar görüyordum özellikle içinde çocuklar oluyordu bu şekilde hamile olduğumdan şüphelendim kendinizde diğer aylardan farklı bir şey olduğunu hissediyorsanız hamile olabilirsiniz bence 🥰
Ya bende 2.3 gündür eltimle kusum ruyamda konuşuyordum ve diyordum ki sen kac aylık hamilesin oda diyordu ben 2 aylık hamileyim diyordu bende diyordumbende hamileyim test yapmıştım çift çizgi gördüm işte öyle gördüm erte günde baktım sanki üstüne görme gördüm ruyada diyordum aha yerleşme kanaması oluyor diyordum ....karnında gaz var böyle nasıl diyim sol ayagim cok agriyor bacaktan ayaga kadar ayak altım ağrıyor mide eksimesi var işte bugün öyle rahmime ağrı giriyor bide istahsizlik var dünden beri bilmiyorum işte oyle

Ya bende 2.3 gündür eltimle kusum ruyamda konuşuyordum ve diyordum ki sen kac aylık hamilesin oda diyordu ben 2 aylık hamileyim diyordu bende diyordumbende hamileyim test yapmıştım çift çizgi gördüm işte öyle gördüm erte günde baktım sanki üstüne görme gördüm ruyada diyordum aha yerleşme kanaması oluyor diyordum ....karnında gaz var böyle nasıl diyim sol ayagim cok agriyor bacaktan ayaga kadar ayak altım ağrıyor mide eksimesi var işte bugün öyle rahmime ağrı giriyor bide istahsizlik var dünden beri bilmiyorum işte oyle
Olabilir canım bende test yapmadan önce ki gece rüyamda kan vermiştim değerim 450ler de çıkmıştı o rüyanın etkisiyle evde test yapıp silik çizgiyi görünce kan vermeye gittim zaten ☺️ İnşallah Rabbim gönlüne göre verir ve hamilesindir umarım 🥰

Yok bi kızım var 6 yaşında 7 haftalikti iste gogsum simdi cok sizliyor 4 gundur anlamadım gitti
Allah bağışlasın ne güzel bi kızınız varmış inşaallah tekrar olur 🤲 bnmde son düşük başladıktan sonra göğüs hassasiyetim artmıştı sonra zamanla geçti yeni düşük yaptıysanız onun etkisinden olabilir

Allah bağışlasın ne güzel bi kızınız varmış inşaallah tekrar olur 🤲 bnmde son düşük başladıktan sonra göğüs hassasiyetim artmıştı sonra zamanla geçti yeni düşük yaptıysanız onun etkisinden olabilir
20 gün oldu işte hala kan değerim persembe günü verdim kan 33 tü simdi bilmiyorjm dusmus mu tekrar hamile boyle kalinir mi yoksa adet mi olunur beta hala 33 olduğundan sordum yani

20 gün oldu işte hala kan değerim persembe günü verdim kan 33 tü simdi bilmiyorjm dusmus mu tekrar hamile boyle kalinir mi yoksa adet mi olunur beta hala 33 olduğundan sordum yani
Anladım şimdiye sıfırlanmış olması lazım ama önce adet olursunuz sonra olur sanırım tekrar gebelik ama değer sıfırlandıktan sonra yine yumurtlama olursa adet öncesi gebelik oluşabilir ki adet olması için de yumurtlama olması lazım 🙄 Allah gönlünüze göre versin inşallah

X