Menopoz Erken Menopoz ve fsh

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
ayyy kafam karıştı konuyu nerdeyse baştan sona okudum.bi sürü kür var.
civanperçemi,hayıt otu suyu,testere dişli aslan pençesi................bunların hepsi FSH için.ama hangisini kullanmak lazım.hepsi birarada kullanılabiliyormu.
buarada sabah tarçın çörek otu bal yiyorum etkileimi ne olur..
oyyy ne zormuşş offfffffffffff

Kesinlikle bitkileri kaynatmayın arkadaşlar kaynar suda 10 dak.bekletip öyle içiyoruz.24 gün kullanıp sonra 4 gün bıraktım ve tekrar başladım kullanmaya.O arada adet oluyorsunuz zaten 4 gün sonunda adet oluyor ve tekrar küre başlanıyor.adet devam etsede sorun değil küre devam ediliyor.En az 6 ay devam etmek gerekiyormuş.Ama hamile olduğununuzu anlarsanız devam etmeyin.

micra canım aslanpençesi testere dişli aslanpençesimi peki., sen adet olamıyor muydun peki canım.kaç aydır adet olmuyorsun.doktora gittinmi ne dedi folikül baktırdınmı canım
senin fsh kaç?hiç çocuk varmı canım sende

micracım bu kürü sabahları aç karna günde 1 keremi yapıyorsun peki canım nasıl yaptığını daha açık yazarmısın tatlım.

nasıl kaynar suda 10 dak. mesela adaçayı ve civaperçemini 1 tutam kaynamış suda 10 dak. bekletip sıcak içiyorsun değilmi ve bunu akşamda yapıyor musun.yoksa sadece gün de 1 keremi sabah aç karnamı yapılıyor.

sıralamayı şimdi kafamdan salladımda yapılışını merak ediyorum nasıl yaptığını.
başka neler kullandın peki sadece bu kürlemi regl oldun canım.hayıt tohumu kullandın mı peki.
fsh baktırdınmı peki canım

Semoscum bana dr erken menapoz dedi ve fsh 80 lere kadar çıktı.Acaip sıkıntım vardı.fsh yüksek olunca öyle oluyor zaten.Östrojen düşüktü.Kesinlikle regl olamıyordum.Hayıt suyu da içtim ama hiç faydasını görmedim zaten hayıt östrojeni düşürüyormuş.Onun için bitkilerle regl olacağıma inanmıyordum.Bitkileri kaynar suda 10 dk bekletip günün herhangi bir saatinde içiyorsunuz,aç veya tok olmanın hiç bir önemi yok.Ama kaynatmayın,üstü kapalı olarak beklesin,sonra da için.1 ay sabırla için.Aslan pençesi testere dişli olacak.Zaten böyle bir şey için aldığınızı söyleyince aktarlar doğru olanı veriyor.Sadece taze olmasına dikkat edin ve güvendiğiniz yerden alın.

micra canım sen kaç yaşındasın peki.ve şu an fsh ın kaç.hala devam edşyor musun maramkinin kürünü yapıyor musun.kaç ay yapmak gerekiyormuş

Canım ben 41 yaşındayım,kürü hala yapıyorum.6 ay kadar yapmak gerekiyormuş.Kendimi şu anda iyi hissediyorum gerekirse 10 yıl da yapabilirim.En azından diğer sentetik ilaçlar gibi yan etkisi yok ve kilo aldırmıyor.

Cnm 41 yaşındayım ve kürü hala yapıyorum.benim 2.ayım.6 ay falan yapmak gerekiyormuş.

bu da benim hikayem..arkadaşlar merhaba ben de erken menepoza girenlerdenim 34 yaşındayım ve geçen sene öğrendim.fsh 35 lh 27 lerdeydi ama bugün 3,5 haftalık hamileyim.allah herkese nasip etsin.bugün hamileysem önce allaha sonra böğürtlen köküne borçluyum.ve herşeyden önemlisi moralimi çok yüksek tuttum doktorum dünya yansa umrunda olmasın dedi sürekli bana.şubat ayına kadar sadece ilaç kulladım hiç bi bitki kullanmadım.şubat ayında doktorumu değiştirdim bi tüp bebek uzmanına gittim ve bitkileri denemeye başladım her ay tek bi bitki kullanrak (tek kür)önce aslan pençesi sonra soğan kürü denedim bunlar yumurta oluşumunu sağlamadı bende ,deneyerek kendi doğru bitkinizi bulmalısınız.sonra böğürten kökü ,folic acid ve bal -polen- arı sütü karışımını sabah akşam yedim.ve o ayy yumurta oluştu iğne ve ialçla buyütü doktor.normal yollarla denemek istedik ilk olarak ve bugün 3,5 hftalık hamileyim.mutluluğumu anlatamam.doktorum bana söylediğin de ağlamaya başladım. inanamadım çünkü.ardaşalar moral çok önemli.lütfen moralinizi bozmayın ve sabırlı olun o zamanını bilir..hayat gerçekten bi sınav ve herşeyle sınav ediliyoruz.

derin 33 canım birde hangi doktora gittin onu merak ettim şubata kadar ilaç kullandım demişsin cyclo mu içiyordun.ne zaman başladı bu şikayetlerin fsh 35 olduğunu yenimi öğrendin.
tedavin ne kadarlık bir süreç yani

inş. canım bebeğini sağ salim kucağına alırsın.rabbim tamamına erdirsin bitanem.
darısı bizlerin başına

bizim içinde dua et canım
hamişlerin duası kabul olurmuş

derin arkadaşım senin adına çok sevindimm
rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin
darısı bizlere bende fsh yüksekliği olduğunu öğrendim 3 ay önce felan
bana umut oldun allah razı olsun
böğürtlen kökünü nasıl kullandın canım

derin33,
tebrik ederim, Allah kucagina saglikla almayi nasip etsin. Cok dogru yazmissin. Darisi evlat arayan bütün herkese.

arkadaşlar ben böğürtlen kökü kullandım ve şu ana 5 haftalık hamileyimm

semos 427 canım doktorumun ismi enver kurt kadıköyde yeri.özel bi hastanede çalışıyo.ben 2009 haziran ayında regl olmamaya başladım,temmuzun sonlarına doğru doktora gittim çünkü ateş basmaya ve terlemeye başladımm bu erken menepoz belirtisi.ağustosun başındada bi takım testler yapıldı bana öncelikle kan testi yapıldı gebeyim değilmiyim diye.olmadığım ortaya çkınca hormon testi yapıldı değerlerim yüksek çıkınca tedaviye başladım.yani tedavinin 8. ayında hamile kaldım.darısı her isteyenin başına.inşallah hayırlısıyla hepiniz inşallah bebişlerinizi kucağınıza alıcaksınız.hepinize dua ediyorumm canımm..:Saruboceq:

yelizcimm ben böğürtlen kökünü günde bir defa içtim.öğlen yemeğinden 15 dakika önce yaptım.kaynamış suyun içine bir tutam atıp 10 dakika demledim.ve içtim.duaların ve dileklerin içinde çok teşekkür ederimm umut olduysamda ne mutlu bana.moralini yüksek tut.allah herkesin yardımcısıdırr tatlımm.

hangi ilacı kullandın derin33.birde böğürtlen kökünü nasıl kullandın yazarmısın canım.nasıl demledin. günde kaç tane içtin böğürtlen kökünden.aç veya tokmu içtin

bunları ayrıntılarıyla yazarmısın.
sana böğürtlen kökünü kim tavsiye etti canım peki

canım peki enver bey sana aşılama mı tüp bebek mi yaptı.tedavi sırasında yine hormonların baktımı fsh düşmüşmüydü derincim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…