ersağ mı? farmasi mi? biobelinda mı?

Instgramda anneoluncaanladi diye bir hesap var ara ara kendi tariflerini paylaşıyor ve temizlik malzemesindeki maddeleri de açıklıyor. Bölgesinde ersag farmasi hiçbiri iyi degil diyor. Ben kendim yapiyorum

Merhabalar, Farmasi için güvenilirliği konusunda emin değilim. Doğru dürüst sertifikası bile yok. Bana söyleyen kişiye göre, Ersağ da tam doğal değilmiş. Bunu söyleyen kişi kaynağının sağlam olduğunu ve Ersağ 'ın sahibinin de kanser tedavisi gördüğünü söyledi. Ayrıca bunu bana söyleyen kişi de Ersağ üyesi. Diğer marka hakkında bilgim yok. Naturaliveyi araştırdım. O ürün hakkında da memnun olan var,cildimde yanma yaptı diyen var. Ben de sağlıklı ve doğal bir ürün arıyorum . Sizin tavsiye edebileceğiniz doğal ürünler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi günler
Ersağı kesinlikle öneririm düzenli kullandıktan sonra temizlikleriniz yormayacak sizleri

Hayırlı ramazanlar Kızlar. Evimi kimyasaldan arındırmak istiyorum. Farmasi den temizlik malzemeleri getirecektim. Ersağ üye oldum daha iyi ürünler dediler. Kullanıp gerçekten memnun kalan var mı. Çamaşır ,bulaşık deterjanı ,şampuan, mutfak temizleme, genel temizlik bütün ürünleri kullanmayı düşünüyorum. Bilenler yardımcı olabilir mi :)
Genel temizlik yağ çöz banyo vc damla yağ çöz şampuan dış jeli tüy azaltıcı hepsini kullandım ve gerçekten memnunum üye olmak isterseniz yardımcı olayım

hiç birinin tüm ürünleri iyi değil hepsine üyeyim kullandım.. birinin bişeyi iyiyse diğerinin başka bişeyi ama şu markanın tüm ürünleri süper diyenler bilemedim ya :)))

amway fabrikası bile belli olmayan oldukça pahalı denedim kullandım ama tatmin olmadım çünkü yerli malı istiyordum sonra ersağ kullandım onun wc temizlik ve genel temizlik kötü koktu bana kullanamadım daha sonra farmasiyi kullandım onun ürünleri beni daha çok tatmin etti. şimdi deterjanlarım kişisel bakım ürünlerim farmasi alışveriş yaptıkça hediye kazanıyorum sertifikalarıda tatmin edici helal bitkisel curtly free bunlar benim için önemli şeyler

farmasi sıvı çamaşır deterjanlarından hiç memnun kalmadım
diğer çok amaçlı temizlik vs ise bana her markanın aynı geliyor
ersağ banyo wc çok seviyorum ama yine de seyrek te olsa lavabolar çamaşır suyu istiyor beyazlatmak için

amway fabrikası bile belli olmayan oldukça pahalı denedim kullandım ama tatmin olmadım çünkü yerli malı istiyordum sonra ersağ kullandım onun wc temizlik ve genel temizlik kötü koktu bana kullanamadım daha sonra farmasiyi kullandım onun ürünleri beni daha çok tatmin etti. şimdi deterjanlarım kişisel bakım ürünlerim farmasi alışveriş yaptıkça hediye kazanıyorum sertifikalarıda tatmin edici helal bitkisel curtly free bunlar benim için önemli şeyler

Amwayin fabrikası belli canım şirket Amerika'da ürünler Kanada da üretilir yerli malı olup olmamasının bir önemi yoktur sağlıklı olup olmamasının önemi vardır Amway ürünleri en sağlıklısı istediğin kadar araştırabilirsin fiyatının hakkını veriyor çünkü konsantre ürünler çok uzun süre gidiyor sağlık her şeyden önemlidir.

Ben 3 ,4 aydır ersağ kullanıyorum gerçekten bazı ürünleri harika banyo wc ,yağ sökücüsü, damla konsantresi ni kullandım gayet güzel.

Hayırlı ramazanlar Kızlar. Evimi kimyasaldan arındırmak istiyorum. Farmasi den temizlik malzemeleri getirecektim. Ersağ üye oldum daha iyi ürünler dediler. Kullanıp gerçekten memnun kalan var mı. Çamaşır ,bulaşık deterjanı ,şampuan, mutfak temizleme, genel temizlik bütün ürünleri kullanmayı düşünüyorum. Bilenler yardımcı olabilir mi :)
Ben ersay kullanıyorum çoğu ürününden memnunum

Babamlar ersagdan bi kac urun siparis verdi ama daha ellerine ulasmadi bakalım onlar denesin guzelse bende almayi düşünüyorum

Ersagin urunlerini hiç begenmedim.
Loc ve wc-banyo temizleyicisi iyi degil.firin ocak temizleyiciside cok etkisiz.
Loc olarak morning fresh tercihim,tek gecerim!
Dogal temizleyici istiyorsan,arap sabunu ve sirke kullan.

Ersagin hemen butun urunlerinde 77891 koduyla titanyum varmis. Titanyum saglik icin cok tehlikeli ve en onemlisi kansoreojen. Sadece ersag degil baska markalarda mevcut Icindekiler bolumunde titanyum ya da cl 77891 kodu ile belirtiliyor.
ERSAĞ GÜNEŞ KREMİ HAKKINDA AÇIKLAMA

Titanyum dioksit doğadan çıkan bir minareldir. Ersağ Güneş Kremininde doğadan çıkan bu minarel kullanılmakta bununla birlikte dünya ilaç ve gıda biriminin (FDA) belirlenen dozlarda ürün içeriğimizde bulunmaktadır. Titanyum dioksit minareli büyük bir yapıdır bu nedenle cildin alt tabakalarına geçemez, cildin üst tabakasında kalır. Güneşten gelen UVA ve UVB ışınları cilt üzerinden yansıtarak güneşin zararlı ışınlarını cildin alt tabakasına geçmesini engeller.
Ancak, titanyum dioksit minarelinden bambaşka şartlarda oluşturulan titanyum dioksit nanopartikülleri yeni nesil güneş kremlerinde kullanılıyor. Titanyum dioksit nanopartiküller çok küçük (100 nm boyutun altında) yapılar olduğu için cildin en alt tabakasına kadar geçerek burada birikme eğilimi gösterir. Bu durumda cilt altında biriken bu kimyasal nanopartiküller kanserleşme riskini yaratır. Yeni nesil güneş kremlerinde kullanım olarak seçilmesinin nedeni güneşten korunma süresini arttırması ve kremlerin şeffaf yapıda pütürsüz özellikte olmasını sağlamasıdır. Ayrıca kimyasal korucu özellikte güneş kremleri de var. Bunlar kimyasal maddeler ile güneşi yansıtma özelliğine gitmektedir. Bunlarda doğrudan zararlı kimyasallar içerdiği için cilt tabakalarını çok kolay kırarak cilt altında hem hasar yapar hem de kanserleşmeyi tetikler. (Kimyager Mevlüde Ebinçli)

Merhaba tıtanyum olduğunu gecekten aradtırıp sorusturdunuz mu yoksa kulaktan dolma bılgıler mı merak ettim bende... Bire bir araştırıp fırma İle gorustunuz mü? Bunun için belge ve kanıtınız var mı? Şimdi anayasada etıket kanunu var bunu arastırmanızı onerırım...etıket kanunu urunleri kımyasal yada organık dıye ayırım yapmaz... Velırlı uyarılar ve maddeler yazılmak zorundadır.. Istersenız ocelıkle fırma ile gorusun yada sıkı bır arastırma yapın...Bende merak ettim burada paylaşın

X