Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

Çaydan sararan evyeler için ne yapıyorsunuz. Kolay bir çözümü yok mu bunun ?

bulaşık sıvısıyla gitmiyor mu ya da banyo wcyle :44: gerçi siz banyo wc nin kokusunu sevmiyordunuz

Hayır bulaşık sıvısı geçirmiyor. Banyo wc nin kokusunu sevmiyorum ama elimdekini kullanıyorum. Oda çok tatmin edici değil maalesef.

Hayır bulaşık sıvısı geçirmiyor. Banyo wc nin kokusunu sevmiyorum ama elimdekini kullanıyorum. Oda çok tatmin edici değil maalesef.

evye metalden galiba :44: ben pek anlamam malzemesinden de benimki mermer, geçiyor :44: bulaşık tozu da geçirmiyorsa, başka çare bilmiyorum ben

evye metalden galiba :44: ben pek anlamam malzemesinden de benimki mermer, geçiyor :44: bulaşık tozu da geçirmiyorsa, başka çare bilmiyorum ben

Bizim ki çelik sanırım . Banyo wc mermerlerde daha çok etkili galiba.

ben de kullanıyorum memnunum kullanmak sipariş etmek isterseniz yardımcı olabilirim.aldığım indirimli fiyatlardan size de alabilirim.

arkadaşlar üye olduklarında zaten indirimli alacaklar niye sizden alsınlarki? üyelik ücreti yok bir sipariş zorunluluğu yok. ayrıca hediye ürünlerinede sahip olacaklar. bu arada gelişinden vermenin şirket tarafından fesh nedeni olduğunu biliyorsunuz değilmi? bilginize sunulur..

Son düzenleme:

sararan yerleri ılık suyla ıslatın sonra bulaşık matikten sararan yerlere serpip bekletin. yarım saat gibi sonrasında süngerle ovun çıkacaktır. bulaşık matiği sararmış çaydanlık, bardak gibi malzemelerdede bir kabı kaynamış suyla doldurup içine sararmış şeyleri koyun, mutfak bezleri dahil, bekletin tertemiz olduğunu göreceksiniz.

Bizim ki çelik sanırım . Banyo wc mermerlerde daha çok etkili galiba.

canım banyo wc yi mermerlerde sıkıp hemen silin. bekletirseniz mermeri aşındırabilir. çünkü kireç çözücü özelliği var porçöz gibi oyüzden hemen silin

biliyorum yanlız üyeninde belirttiği gibi denemek amaçlı. sonra isterse üye olur kendisi alır...

Son düzenleme:

O zamanda çok fazla çiziyor , matik çabuk erimiyor çünkü.
Çok çay tüketiyoruz haliyle sık sık sararıyor. Daha evvel matik üzerine sıcak su döküp evyede bekletmeme rağmen tamamen erimedi. Kaynatma işlemini deniyicem.

canım banyo wc yi mermerlerde sıkıp hemen silin. bekletirseniz mermeri aşındırabilir. çünkü kireç çözücü özelliği var porçöz gibi oyüzden hemen silin
Banyo wc ile lavaboları temizliyorum , her zaman anında silemesemde şimdiye kadar bir sorun yaşamadım.
Yazınca aklıma geldi mutfakta musluğun etrafı zaman zaman kireçleniyor , banyo wc sıkıyorum kısa sürede kireçler gidiyor. Ah birde lavaboyu parlattığı gibi evyeyide parlatsa .

damla konsantre cok amaclı bı urun ılık suyla seyreltılmesı gerekıyor camasırlarda koltuklarda leke cıkarıcı olarak cam sılme amaclı ya da vıleda kovasıyla yerlerı paspaslamak amaclı kullanılabılır ayrıca sulandırınca koltuk kanepe temızlıgı de yapıyo ılık suyla seyreltıp kullanınca ne kadar verımlı bır urun oldugunu daha net goreceksınız ...

kullanan herkez memnuniyetini dile getiriyor bende deniyecem

deneyın emınım sızde memnun kalacaksınız bıtkısel ve saglıklı urunlerlerle evınızı cıldınızı tenınızı temızlemenın keyfıne varacaksınız...
ozellıkle ev ıcın alınması gereknler
banyo wc
bulasık sıvısı
sıvı sabun
camasır tozları
damla konsantre
kısısel bakım ıcınse
sac tıpınıze uygun sampuan
cıldınıze uygun dus jelı
cıldınıze uygun nemlendırıvı mutlaka deneyın emınım cok memnun kalacaksınız...

ben hep ersağ alıyorum ne tür ise
temizlik:güzel temizliyor memnunum ama ben onun kapağını çıkarıyorum sıkılmalık kapak takıyorum.kapaktan fazla sorunum yok
güneş kremi filanda var ben hep ondan alıyorum.satış temsilcisi filan değilim

peki neden üye olup daha indirimli almayı düşünmediniz??

teşekkür ederim..yengemde hepsini anlatmıştı ki kendi evi ersağdan geçilmiyor ( kafayı yidin yinge diyorum ama tınlamıo)
ben niyeyse memnun kalmadım o üründen..onca ürünün arasından bir tanesinden memnun kalmamakta gayet normal..

Aklınızda bulunsun kıyafetlerdeki tükenmez kalem çiziklerini damla çok rahat ve tamamen çıkarıyor. Renkli kıyafetler de dahil buna . Bu konuda bir kaç tecrübem var . Lekeye sıcak su ardından da damla döküp 5 dk bekliyorum. Sonra musluğun altında hafifçe ovmam yeterli oluyor.

Ersağlarla başka deterjan kullanmayın diyorlar ama ben çamaşır suyu kullanmak zorunda kaldım. Beyazlatıcılık özelliği güçlü değil ersağ ürünlerinin. Çok ovalamama rağmen mutfakta yeterli temizlik sağlayamadım. Banyoyu da çamaşır suyuyla temziledikten sonra Ersağları kullandığım dönemde çok da lekesiz olmadığını farkettim

valla ben bir ondan bir bundan kullanıyorum ama genel anlamda bu ürünlelerden memununm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…