Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

arkadaslar ersag da baska urunlerı kullanmayın etkısını azaltır ayrıca urunler bıtkısel oldugu ıcın camasır suyu gıbı degıl cok farklıd

vav, damla mucize gibi bir şey galiba, bende halılarda çok seviyorum, şipşak leke gidiyor ben genelde önce damla, sonra sıcak su uygulardım. tükenmez kalem olursa bir de bu şekilde deneyeyim.

Benim kizim kalemle board marker dediklrri beyaz tahta kalemiyle siyah ve kirmizi renkle ustelik haliyi cizdi damla dokup sicak su serpistirdim bezle sildim ve hicbisey kalmadi

Ersağ üyeliği ne kadar zaman sonra siliniyor acaba? Ben geçen yıl sipariş vermiştim, baya idare etti ürünlerim. Başka şeyler de kullandım arada yalan değil. Şimdi yeni sipariş verebildim mesela. 6 aydan fazla olmuştur silinmedi

ürünluzun süre gitmesi normal konsantre oldukları için uzun gidiyorlar.
istifa için soruyorsanız istifa için dilkece veriyorsunuz ve 2 yıl sure gecmesı gerekıyor yenıden uye olabılmek ıcın...

ersağda üyelikten çıkarılma söz konusu değildir. ancak kendiniz istifa ederseniz yeniden üye olmak içinde 3 yıl beklemeniz gerekir. 3 yıldır sipariş vermeyen üyelerim var hala üyeler. geçen birisi yeni sipariş verdi. yani hala üye. anlıyacağınız üyelikten silinmiyorsunuz.

ürünluzun süre gitmesi normal konsantre oldukları için uzun gidiyorlar.
istifa için soruyorsanız istifa için dilkece veriyorsunuz ve 2 yıl sure gecmesı gerekıyor yenıden uye olabılmek ıcın...

Yo istifa için sormuyordum. Sadece üyeliğimin devam etmeyebileceğini düşünmüştüm amway üyeliği gibi falan. Belli bir sipariş verme sıklığı aramıyorlar yani .Üyelik silinmemesi iyi bir şey

Yo istifa için sormuyordum. Sadece üyeliğimin devam etmeyebileceğini düşünmüştüm amway üyeliği gibi falan. Belli bir sipariş verme sıklığı aramıyorlar yani .Üyelik silinmemesi iyi bir şey

muhtemelen devam ediyordur çünkü siz istifa etmedikçe sipariş vermediniz diye üyeliğiniz silinmez. ayrıca kayıt yenileme ya da üyelik ücreti yoktur...

yardımcı olurmuşsunuz çamaşırları ersagla yıkadığımdaaaa ter kokusu geçmiyor hafiften kaliyo damla konsantrede katip denedim olmadı
ne yapmalıyım ?

amway'de de sipariş vermediği için silinme olmadığını biliyorum.

amway'de de sipariş vermediği için silinme olmadığını biliyorum.

amwayde sene sonunda yenileme ücreti yapmadığınızda veya belli miktarlarda alışveriş yapmadığınızda üyelikten sene sonunda çıkarılırsınız. 3,5 yıl yaptım ordan biliyorum

merhaba arkadaşlar bende ersağla ilgili yorumlarımı söylemek istiyorum.ben bundan yaklaşık 5 ay önce ersağla tanıştım önce çok ön yargılıydım çünkü piyasadaki konsantre ve en iyi bildiğimiz ürünlerden memnun kalmamıştım .devamlı avuç dolusu para harcardım üstüne temiz olsun diye epey bir yorulurdum .hatta bir ara hiç unutmam kosla halı şampuanını aldım ve hiç memnun kalmadım daha sonra oda kokusu olarak kullandım sadece kokusu güzeldi evde temizlik kokusu hissediliyordu.neyse gelelim ersağla tanışma hikayeme .5 ay önce tüpbebek tedavisi gördüm bir arkadaşım öncüsünü de alıp bana tanıtıma gelmişlerdi lavabolarımı banyo wc ile temizlediler.mutfak dolaplarımı yağ çözle temizlediler elime sıkmak istedi bayan kesinlikle zararsız üstelik elinizdeki yaraları bile iyileştiriyor dedi.tabiki ben daha önce yaşadığım tecrübelere istinaden kesinlikle almayacağımı ve kendilerini boşuna yormamalarını söyledim gelen kişilere.bu arada onlara çay ikram etmiştim ve onlar gitmeden çöpe attığım çayın halılarıma aktığını fark ettim .hemen banyo wc sıktılar halılarıma ve sadece halıya yedirdiler silmediler ben şok oldum lekeden eser kalmamıştı üstelik mucize şekilde lekeler geri gelmemişti .ertesi gün ilk işim 3 tane banyo wc siparişi vermek olmuştu.her kullanışımda arkadaşıma dua ediyorum iyiki beni ersağla tanıştırdı diyorum.yaşadığım tecrübelerim çok fazla sizlerle ilerleyen zamanlarda paylaşırım .

beni de bu işe bu kadın bulaştırdı,
kataloksuz 150 tllik ürün sattım.
sonra bi fabrikayla anlaştım
sonuç olarak1 hafta olmadan 1000 tl den fazla para kazanmış oldum :)

beni de bu işe bu kadın bulaştırdı,
kataloksuz 150 tllik ürün sattım.
sonra bi fabrikayla anlaştım
sonuç olarak1 hafta olmadan 1000 tl den fazla para kazanmış oldum :)

anlayamadım açıklarmısınız. hangi fabrikayla ne için anlaştınız ?

maşallah arkadaşıma inşallah yakında tüm türkiye ersağın sayesinde kimyasallardan kurtulacak .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…