Ertesi gün hapı aldıktan sonra ilişki yaşayanlar (Acil, lütfen!!)

4 gun geçti, hala olmadım. bugun test yaptım negatif. deliricem
Hamile olma ihtimaliniz yok bence.
Ama çok dert ediyorsanız özel laboratuvarlarda e-nabıza testler işlenmiyor.
Şu an gebeyim ve İstanbulda özel bir laboratuvarda yaptırdığım hiçbir beta-hcg testim e nabıza düşmedi. Sordum oraya girmiyoruz dediler

yani böyle bir durumda gebe kalırsam gerçekten tarihe geçerim. ama 5. güne girdim hala en ufak bir belirti bile yok. belim ağrıyor ve göğüs hassasiyetim yüksek ama bunlar aynı zamanda hamilelik belirtileri. ilişkiden 10 gün sonra test yaptım dün, negatif çıktı. erken gebelik testi hem de. bilmiyorum kafam cok karıısk

İlacın etkisiyle gecikme var muhtemelen

3 gun önce yaptım, negatif. bugun de gelmedi kızlar. kafayı yicem, keşke ölsem de kurtulsam

3 gun önce yaptım, negatif. bugun de gelmedi kızlar. kafayı yicem, keşke ölsem de kurtulsam
İlaç hormon dengenizi bozduğu için gecikme normal içine boşalma olmadığı müddetçe hamile kalma olasılığınız çok zayıf boşuna gerilmeyin stres de adet gecikmesine sebep olabilir

İlaç hormon dengenizi bozduğu için gecikme normal içine boşalma olmadığı müddetçe hamile kalma olasılığınız çok zayıf boşuna gerilmeyin stres de adet gecikmesine sebep olabilir
içime boşalma olmadı kesinlikle, çünkü zaten penetrasyon olmadı. ama yine de korkuyorum. ilaç gecikmeyi yapsa yapsa 5 gün yaparmış prospektüste bile (postpill one ilacın adı) 5 günden fazla gecikmesi yaşanırsa hamilelik şüphesi yazıyor.
gerçekten hayatımın en stresli dönemi, hiç bir adet belirtisi de yok idrara çıktığımda. ağrım bile yok.

Çok içinize sinmiyorsa kan tahlili verin bence boşuna evhamlanıyorsunuz ama

bu kadar gecikme normal midir? 15 20 hatta 2 ay geciktiğini söyleyenler var. bir tane hap bu kadar etkiliyorsa neden yan etkilerinde en fazla. 5 gun gecikmesi hariicnde doktora gidin yazıyor
Nette de herhangi bir gecikme yapmaz ama regl dönemlerinizi etkiler yazıyor bende anlamadım birşey on gün gecikme yaşayanlar çok on gün dolunca bir test yapıp adet sökücü kullanın bence

bu kadar gecikme normal midir? 15 20 hatta 2 ay geciktiğini söyleyenler var. bir tane hap bu kadar etkiliyorsa neden yan etkilerinde en fazla. 5 gun gecikmesi hariicnde doktora gidin yazıyor
Hormon dengesini alt üst ediyor canım ben de bi kere kullanmak durumunda kaldım çocuğumu emzirmedim bile o süreçte adetim gecikti

Kızlar, çok çok şükür ki adet oldum dün. Fakat size yakın bir arkadaşımın adet oldum dedikten sonra söylediği bir itiraftan bahsedicem. anonim oldugum icin rahatca anlatabiliyorum. amacım sadece sizleri de uyarmak. kendisi boşanmış bir kadın, okurken tanıştığı biriyle BAKİRE İKEN sevişerek ve vajina girişine boşalma sonucunda hamile kaldığını anlattı. Neden erkenden evlendin sorumuza gerçek cevabı anlattı yani." Sana korkma dedim ama ben o haltı yiyerek hamile kaldığım 3 ay sonra öğrendim " dedi. hala şoktayım. şükrettim bu sefer başıma bişey gelmediğine, ama bundan sonra çok çok çok dikkat edeceğim. soğudum desem yeridir. sizlerin de bilgisi olsun, arkadaşım maalesef böyle bir olayı birebir yaşamış. detayları da var ama girmeyeceğim, çok acı bir süreç yaşamış. nolur aklınızda olsun. mesaj atan, destek olan herkese teşekkür ederim..

Senin adına sevindim benim ilaçtan sonra farklı olsada adet oldum ikinci adetime daha iki hafta var akıntı ile bugün garip bir renkte kahvelik gördüm günlük pedimde başımdan kaynar sular döküldü sence neden oldu bu

Hamile değilsinizdir canım sürtünmenin tahrişi olabilir birde ertesi gün hapıda yapabilir hamilelik öyle kolay olmuyor hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…