ertesi gün hapı

bahar12322

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2022
2
0
20
Erkek arkadaşım ile cinsel ilişkiye girdik ve şüphe duyduğumdan dolayı ilişkiden sonra 24 saat içinde ertesi gün hapı kullandım. adetimin olması gereken günden 3 4 gün sonra kanama gerçekleşti fakat kan biraz az geldi ve 4 5 gün sürdü. Yerleşme kanamasından şüphelenmekteyim şimdi adetime bir kaç gün var ve ara ara karnıma şiddetli değil ama ağrılar giriyor size yerleşme kanaması yaşamış olabilir miyim ?

BEnde ertesi gün hapı aldım adetimden 5 gün önce kahverengi lekelenme oldu siyahta geldi tam adet gunum de adetim geldi 2 gün surdu 3. Ve 4. Gün siyah kanama oldu ve bitti acaba yerleşme mi

Erkek arkadaşım ile cinsel ilişkiye girdik ve şüphe duyduğumdan dolayı ilişkiden sonra 24 saat içinde ertesi gün hapı kullandım. adetimin olması gereken günden 3 4 gün sonra kanama gerçekleşti fakat kan biraz az geldi ve 4 5 gün sürdü. Yerleşme kanamasından şüphelenmekteyim şimdi adetime bir kaç gün var ve ara ara karnıma şiddetli değil ama ağrılar giriyor size yerleşme kanaması yaşamış olabilir miyim ?
Hapın etkisi ile normalden daha ağrılı da geçirebilirsin yada hiç hissetmeden de geçirebilirsin. 2 günde sürebilir 10 günde. Hormonlarını bozduğundan kaynaklanıyor. 2 3 haftaya kadar gecikme yaşanabilir korkman gereken bir durum yok. Bu hapı zamanında alıp hamile kalan insan sayısı gerçekten çok az. Onlardan biri olacağını sanmıyorum, geçmiş olsun canım

X