ertesi gün hapı

love001

Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2014
8
0
merhaba 20 yaşındayımda, ben sürtünme yoluyla ilişkiye girdimde hamilelikten korktuğumdan , 72saatlik ertesi gün hapını içtim. (daha ilişkiye gireli 48 saat olmamıştı). ilacı içtikten sonra acil tuvalet ihtiyacım başladı. ve wc gittiğimde akıntı gördüm. sizce ilaç işe yaramışmıdır, hamilemiyimdir cok korkuyorum

o haplar var mı hala kullanılmıyordu diye biliyordum? bir şey olmaz merak etme, hapı içmissin.o haplar adet düzensizliği yapabilir yani bir hafta ya da 10 gün sonra adet görürsen şaşırma korkma. aynı yanlışı bir daha yapma, evlendikten sonra girersin illşkine, acelen yok daha yaşın küçük

yani bişey yoktur değilmi. çünkü eczaneyede sordum. dedilerki o akıntıyla içindekileri atmışsındır merak etme bişeyin yok dediler. ama içim hala rahat değil.

hiç benle aynı yaşıyan yokmu ya. kahverengi akıntısı olan, sizce ilaç işe yaramışmıdır temizlemişmidir ?

(3gün geçti) ya şimdide bende isteksizlik başladı. mastürbasyon yapıyorum ama gelmiyor ve mide bulantım var. kahverengi beyaz karışımı akıntımda olmuştu hapı aldığım gün. lütfen yardım

X