Eş adayı nasıl araştırılır

Kendi beyanınız var. Bu ihbar olmasın da ne olsun?
Devletin işi gücü yok senin gibi ağır işsizlerin egosunu tatmin etmek için suç olmayan bir durumda bir suçluyu bulup suçun nerde olduğunu öğrenmeye çalışacak cidden hayal dünyan çok gelişmiş😃 suçluyu bulmak için önce suçu bulmak gerektiğini bilmek icin hukuk okumaya gerek olmamalı hani suç nerde somut delil tanık varmı ama yok herşeyin en iyisini siz biliyorsunuz dimi? 😆

Sizin gibi ağır işsizlerin boş insanların olduğu biyerde zaten fazla kalmayı düşünmüyordum oyüzden banım süresiz olursa sevinirim...daha önemli işlerim var byeeeee😆
Evet, adınıza yapılmış suç duyurusu ile uğraşmakla meşgul olacaksınız.

Devletin işi gücü yok senin gibi ağır işsizlerin egosunu tatmin etmek için suç olmayan bir durumda bir suçluyu bulup suçun nerde olduğunu öğrenmeye çalışacak cidden hayal dünyan çok gelişmiş😃 suçluyu bulmak için önce suçu bulmak gerektiğini bilmek icin hukuk okumaya gerek olmamalı hani suç nerde somut delil tanık varmı ama yok herşeyin en iyisini siz biliyorsunuz dimi? 😆
Hanımefendi, anlamıyor musunuz? Suç işlediğinizi kendi eliniz ile yazdınız.

Ben elimle herşeyi yazabilirim... Ama sen elimle yazdığım herşeyin beni mahkum edebileceğini düşünecek kadar saf isen o senin sorunun... neyse daha fazla muattabim degilsiniz muneye söyleyin de beni süresiz banlasin zira birdaha sizin gibi insanlarin içinde bulunmak istemiyorum

Parayla neler alınır bilemiyorum ama size cevap vermekle harcadığım zamanları ne geri getirebilir 😤
Kankiler durum ciddi!
Parayla neler alınır bilmiyor ama hala bana laf sokuşturma derdinde.
Parayla ekmek alınır mesela, su alınır, çikolata alınır, yüzük alınır 35.000 tela değerinde 😘😉

Katibim yeni üye daha önceden neler yaşandı veya bundan sonra nelerin başına geleceğini bilmiyor olabilir.
Korkmuş titremis zaten😂
Bundan sonrasını yaşasın görsün bırak

Ben elimle herşeyi yazabilirim... Ama sen elimle yazdığım herşeyin beni mahkum edebileceğini düşünecek kadar saf isen o senin sorunun... neyse daha fazla muattabim degilsiniz muneye söyleyin de beni süresiz banlasin zira birdaha sizin gibi insanlarin içinde bulunmak istemiyorum
Bu işin az buz içinde biri olarak sizi uyarmaya çalıştım, beyan önemli, ifade önemli. Zannettiğinizden daha önemli hem de. Hata bende, ne haliniz varsa görün.

Katibim yeni üye daha önceden neler yaşandı veya bundan sonra nelerin başına geleceğini bilmiyor olabilir.
Korkmuş titremis zaten😂
Neler yaşayabilirim ucunda ölüm mü var hapis mi ne var? sandığım kadar değil sandığımdan da boşsunuz

Korkmuş titremis zaten😂
Neler yaşayabilirim ucunda ölüm mü var hapis mi ne var? sandığım kadar değil sandığımdan da boşsunuz

Mune Mune K Kazen
Bu dolu arkadaş yasadışı birkaç işlem yapmış.Önceki mesajlarında da belirtti.
Ben boşum birde siz baksanız

Sizin gibi ağır işsizlerin boş insanların olduğu biyerde zaten fazla kalmayı düşünmüyordum oyüzden banım süresiz olursa sevinirim...daha önemli işlerim var byeeeee😆

Mune Mune arkadaşın acelesi varmış. Sırada araştırılacak ipsiz sapsız tipler bekliyormuş 🙃 Size zahmet sevabına bir el ativerin ki ortalık temizlensin :)

X