Eş adayı nasıl araştırılır

Bu işin az buz içinde biri olarak sizi uyarmaya çalıştım, beyan önemli, ifade önemli. Zannettiğinizden daha önemli hem de. Hata bende, ne haliniz varsa görün.
Bu işin az buz içinde olan biriymişsin gerçekten ben bu işin içinde olmadigim halde sana çıkacak sonucu söyleyeyim " şüphelinin varsayılan suçu işlediğine dair somut bir delil elde edilemediğinden kovuşturma yapılmasına yer olmadığına " bence kendini biraz geliştir. Görüntü itibariyle boş sallayarak bu işin icinde değil de bilginle bu isin icinde ol.

Siz araştırmadığiniz için hergün burda kocam benle param için evlenmiş nişanlı iken beni aldatmış başka birisi var boşanmak istiyorum gibi konular açıyorsunuz
@Mune arkadaşın acelesi varmış. Sırada araştırılacak ipsiz sapsız tipler bekliyormuş 🙃 Size zahmet sevabına bir el ativerin ki ortalık temizlensin :)

Bu işin az buz içinde olan biriymişsin gerçekten ben bu işin içinde olmadigim halde sana çıkacak sonucu söyleyeyim " şüphelinin varsayılan suçu işlediğine dair somut bir delil elde edilemediğinden kovuşturma yapılmasına yer olmadığına " bence kendini biraz geliştir. Görüntü itibariyle boş sallayarak bu işin icinde değil de bilginle bu isin icinde ol.
Velev ki dediğiniz gibi ola, o zamana kadarki baş ağrısı size de polis memuru bey /hanıma da yeter. O da öğrenir bu kadar büyük fedakarlığa kimsenin değmediğini. Çünkü herkesin ağzı sıkı değil.

Kimsenin başı ağrımaz boş işlerle uğrastigin senin ağrır sadece...
Velev ki dediğiniz gibi ola, o zamana kadarki baş ağrısı size de polis memuru bey /hanıma da yeter. O da öğrenir bu kadar büyük fedakarlığa kimsenin değmediğini. Çünkü herkesin ağzı sıkı değil.

Siz araştırmadığiniz için hergün burda kocam benle param için evlenmiş nişanlı iken beni aldatmış başka birisi var boşanmak istiyorum gibi konular açıyorsunuz
Bismillah :) bu konuları ben mi açmışım yaw :) sen bu dolulukla beni bayıltacaksın ya nasıl bu hale geldin anlatsana biraz. :)

Beni görüşümden fikrimden dolayı aşağılamaya çalışan birine mal olup olmadığını sordum... hakaret etmedim..

Boş fikirlerini kendine sakla .

Sizin gibi ağır işsizlerin boş insanların olduğu biyerde zaten fazla kalmayı düşünmüyordum oyüzden banım süresiz olursa sevinirim...daha önemli işlerim var byeeeee😆

Belli ki yetersiz iletşim beceriniz var.
Hakaret ederek anlamsız söz öbekleri yazarak kendinizi ifade edebiliyorsunuz sadece.
Bol bol kitap okuyun faydasını görürsünüz umarım.

Katibin Ruhu Katibin Ruhu ne kadarda çok "boş" diyen bir arkadaş değil mi😂

Eklentiler

• IMG_20210131_120421.jpg
    IMG_20210131_120421.jpg
    119,9 KB · Görüntüleme: 19

Sabıka kaydından mı öğreneceksin aldatıp aldatmayacağını ya da para için evlenip evlenmediğini?

Ayrıca bak sen de suç işlemişsin. Ceza almamış olman, ortaya çıkmamış olması suç işlediğin gerçeğini değiştirmiyor. Sevgilinin sabıka kaydını görseydin "ama sen suç işlemişsin, seninle olmaz" demeye yüzün olacak mıydı?
Ya da senin gibi suç işleyip işleyip

şüphelinin varsayılan suçu işlediğine dair somut bir delil elde edilemediğinden kovuşturma yapılmasına yer olmadığına

sonucuyla yırtmıştır :KK66:

Sabıka kaydından mi öğreniyorsunuz birinin sizi aldatıp aldatmayacağını, cidden mi 😂

Sabıka kaydından mı öğreneceksin aldatıp aldatmayacağını ya da para için evlenip evlenmediğini?

Ayrıca bak sen de suç işlemişsin. Ceza almamış olman, ortaya çıkmamış olması suç işlediğin gerçeğini değiştirmiyor. Sevgilinin sabıka kaydını görseydin "ama sen suç işlemişsin, seninle olmaz" demeye yüzün olacak mıydı?
Ya da senin gibi suç işleyip işleyip

sonucuyla yırtmıştır :KK66:
Sanane ya kendimle ilgili kararlar verirken sanamı danışacağım? Kimsin ki fikirlerimi yargılıyorsun? Ağır issiz git kendi mutsuzluğunla meşgul ol

Sabıka kaydından mi öğreniyorsunuz birinin sizi aldatıp aldatmayacağını, cidden mi 😂
Ahahah.

Benim bir arkadaşım boşanıyor. Herif orijinal bir narsisist. Anakuzusu olanlarından. Kız, evlilik içinde intiharı bile düşünmüş. Bu herif, aman bi dava dosyası açılır diye totoyu kollayarak geziyor, sicilime işlemesin diye. Kız bunun gbt sine baktırsaydı bişeycik bulamazdı. Şimdi boşanıyor, çocuk olmadan kurtulduğuna bin şükür okuyor.

X