Eş olmadan bebege bakmak

Fatmanur95

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
13
0
Ben mi abartıyorum bilmiyorum ama dogum yapalı 2 ay oldu kayınvalidem ve annem yanımdaydı eşimin 10 günlük 1 aylık görevleri oluyor bebekle tek kalamıyorum. Çok yoruluyorum sütüm azalıyor uykusuzluktan. Eşim akşamları geldiğinde bakıyor çocuga bende nefes alıyorum ama şuan tek kalmam gerekiyor 5 günlük göreve gidecek ev üstüme üstüme geliyor sanki daralıyorum tüm gün nasıl gececek tek başına diye düşünüyorum bunalıyorum çareyi anneme gitmekte buldum ama bu ne kadar sürecek tek kalan eşi uzun süre gelmeyen anneler nasıl bakıyor çocugun bu durumla nasıl başediyorlar

Allah yardimcin olsun zor mesele ama biraz çocuğunuz toparlansin insAllah dahada iyi olur annenize gidin esinizin görevi ne

Jandarma komandoda çalışıyor. Sagolun inşallah geçer herkes alışırsın diyor yok eskiler tarlada büyütmüş iyide kimse anlamıyor tarla bile olsa yanlarında eşleri yada birileri vardı. Tek bakmak deyince herkes kayınvalide yada anne olmadan bakmak anlıyor çünkü herkesin eşi zaten yanında oluyor geçte gelse gelmesi yetiyor insana

X