Erkek İnfertilitesi Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Sağol canım benim Allah razı olsun bizlere ettiğin dualar misliyle sana dönsün inşallah.
RABBİM seninde gönlünün muradını versin inşaALLAH
gönlü güzell arkadaşımmmmm
Kıyamam arada böyle duygusallaşıyor insan haklısın inş bu günlerde geçecek.
gözyaşlarınız mutluluktan olucakkkkk
yarın okul başlıyo yoğun olucaksın kafaan dağılır en azından cnm

İyi akşamlar cnm..
Başın sağolsun Allah rahmet eylesin 26:
Bebeğinizde hayırlı olsun...

Son düzenleme:
cnm başınsağolsun bende annemi kaybedeli 5 sene oldu ama desen ki hiçç günler yıllar geçmemiş rabbim sabır versin sana ve ailene cnm mekanı cennet olsun babacığının...
bebğiniz aileye sağlıklı gelsin cnm darısı sana olsun ardından sen gel hemen inşlh kromozon testtiniz temiz çıkmış gözünüzaydın inşlh bundan sonra herşeylerin hayırlı olur cnm....

iyi geceler canlar okuyorum ama yazamiyorum cok
iyiyiz sukur son gunlerimiz artik RABBIM hayirlisiyla nasip ederse. gun sayiyoruz.karnim cok buyuk degil yinede ben daha kocaman olurum saniyordum.
hamislerimiz nasilsiniz kuzular iyidir ins,DURUDENIZDERYA nin bebeklerinide RABBIM korusun.FLZASK ,BAHAR,NURSEN....,yeni hamisleri tebrik ederim.

serap cim babacigina ALLAH rahmet eylesin..elden ne gelir sabir diliyorum.
testiniz temiz cikmis ins supermenlerde cikacaktir.benim esimde ilgisizdi.cunku erkekler bizden daha cok uzuluyor ve paylasmiyorlar,
cok sukur bir iki sperm bulundu dondurulmustu, simdi bebegimi bekliyorum.
biz kadinlar daha gucluyuz ins.sende birgun anne olacaksin,ben hep soylerim imkansiz diye birsey yok ALLAH DILERSEE.dua ve gayret bizden ALLAH yoktan var eden yaratandir, cok sukur inancimiz var.

Son düzenleme:
Uzun bir aradan sonra merhaba kızlar. benim netim yoktu giremiyordum ne yazık ki sayfaları okuyamıyorum oldukça cok birikmiş iyi dilekte bulunan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. yeni katılan arkadaşlarım hoşgeldiniz. tedaviye başlayan varsa hayırlı olsun . sperm çıkışı olanlar tedavisi olumsuz sonuçlanan arkadaşlar inşallah en kısa zamanda bebişlerinize kavuşursunuz. bizim 3.denememizdi Allaha şükür kalp atışlarımızı duyduk. su an mide bulantısı ve baş ağrısı ile savaşıyorum :) Allah hepinize yaşatsın inşallah :)

slm canım ben hasretim01,herşey güzel olacak,ilk bahar, ese44 ün besmelelerini okudum Rabbim niyetlerini tez zamanda gerçekleştirsin inş. güzel Allah'ım hepimize sağlıklı sıhatli hayırlı evlatlar nasip eder inş. ammmmiiiiinnnn..

canım benim evlilik yıkdönümünüz kutlu olsun

flzaşk kuzummm yarın kontrol var umarım bebişimiz çok çok sağlıklıdır.
yarın ararım seni bebişim haberlerini alırım ...

Sağol bitanemmm akşam görmemişim yazdığını ..
inşallah cnm iyidir herşey yolundadırrrrrr:26::26:
görüşürüzzzzzzz yarın

hoşgeldin cnm maşallahh 10.cu haftalara da gelmişsiniz sonuna kadar sağlıklı gitsin herşeyy

Yarın okul açılıyo..Ve galiba hasta oluyorummm((((((((
kendine dikkat et cnm aman tam da hasta olucak zaman yanigeçmiş olsun şimdidenn
Sağol bitanemmm akşam görmemişim yazdığını ..
inşallah cnm iyidir herşey yolundadırrrrrr:26::26:
görüşürüzzzzzzz yarın
tatlım hadi inşlh üzel haberler veirrsin minik kızın sağlıklıdır

herkese günaydınnn
bugün güzel haberler alalım
yeşilin eşi test yaptırıcaktı inşlh dolu spermler çıkmıştır
flzask ın minik kızı ayrıntılı görücek darısı başımızaa......
ve aklıma gelmeyen kim varsa hepsi içiin bugün güzel umut dolu bi haftanın başlangıcı olsun

bugün okulun ilk günü.ben çok üzgünüm.çünkü okula göndereceğim evladım henüz yok.annesinin gelmesini dört gözle bekleyeceği evladım daha dünyaya gelmedi.onun için hazırlık yapacğım,evladım şu yemeği sever diyeceğim yok.herkes okul alışverşini anlatırken,bunun ne kadar yorucu ve masraflı olduğunu anlatırken onlara acıyorum.evladın olsunda gör ne zor diyenlere olsunda görün anne nasıl olunur demek içimden geliyor ama kendimi frenliyorum.olsunda görün bakalım annesi ne masrafı düşünür ne yorgunluğu.olsun da gör dünya ben nasıl anne olurum.

esma herseyguzelolacak ılkbahar ve ese44 okudum canım ınsalllah duaları kabul olur arkadaslarımızın

Canım ben hasretim01 ve herşeygüzelolacak duasını okudum ALLAH kabul etsin tez zamanda gönül muradına kavuşsunlar

günaydın kızlar güzel bir hafta olsun inşşş:21

canım inşallah bebeklerin ve sen sağasalim hastaneden çıkıp evinize döneceksiniz tüm dualarımız seninle

hoşgeldin bahar,
bebiş de sende iyimişsiniz inşallah eşinin test sonuçları da iyi çıkar
yeni evine de taşınmışsın hayırlı olsun canım Allah bebişli bebişli güle güle oturmayı nasip etsin inşallah

herkese günaydın..... bu hafta kontrolleri olan hamilelerimiz ve esi test verecek olan ve yuregimiz yanan hasretle evlatlarimizi bekleyen bizler icin 1000 ya safi okudumm.rabbim hepimizin yardimcisi gonulerimizde muratlarini versin hepimiziiinnnn.

günaydın ben uzun zamandur giremiyorum herkes iyidir umarım tanımadığım çok kişi gelmiş topiğe keşke hiç gelmeseydiniz ben de hoşgeldiniz demek zorunda kalmasaydım umarım erkenden kurtulursunuz bu dertten

esleri sertoli ve leyding kullananlar yardim yada fikrinize ihtiyacim var.
tozlari icerken nasik bir yontem uyguluyor esleriniz .yardimci olursaniz cok sevinirim.
esim bu sabah hayirlisiyla ilk sertoliyi icti.zorlandi biraz bol su icti ama daha baska ne yapabiliriz.

hafta sonu yogun gecti .bugun ilkbahar ve ese44 un besmelelerini okudu olarak yazarsin.rabbim kabul etsin dua ve dileklerini ikisininde.

Selamün Aleyküm Herkese Hayırlı Haftalar.
Pıtırcık canım hasretim01 in besmelelerini okudum Allah kabul etsin. Cumadan buyana giremedim k.bakmayın. Hayırlısıylı güzel sonuç alsınlar inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…