Erkek İnfertilitesi Eşi varikosel ameliyati olanlar ameliyat sonrasi sperm degerlerini yukseltmek icin neler yaptınız?ne kadar sure sonra hamile kaldiniz?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Merhaba nasıl bir şey uyguladı iz.benimde esimbir yıl önce varikosel ameliyatı oldu. Altı ay sonra gebe kaldım düştü. Yazarmisiniz rica etsem eşinize ne kullandınız. Nasıl hazirladiniz

Epey bı zaman geçmiş aktif misiniz bilmiyorum eşim cuma günü ameliyat olucak korkuyorum sizde son durum ne acaba neler kullandınız 🥺
Biz de son durum bebeğim 9 aylık oldu. 😊

Hiç korkmayın. Kolay bir operasyon. Sonrasında Maxi go ve imprly kullandı 6 ay kadar. Sigara içtiği için bizde süreç uzadı. 9. Ayda doğal gebelik oluştu. Dediğim gibi şuan bebeğim 9 aylık oldu. Operasyon sonrası hem dediğim takviyeleri kullanıp hem de sigaradan uzak durursanız, bir de spor ve yürüyüş ile vücut kendini toparlıyor. İnşallah en kısa zamanda da gebelik oluşacak Allah'ın izniyle. :)

Biz de son durum bebeğim 9 aylık oldu. 😊

Hiç korkmayın. Kolay bir operasyon. Sonrasında Maxi go ve imprly kullandı 6 ay kadar. Sigara içtiği için bizde süreç uzadı. 9. Ayda doğal gebelik oluştu. Dediğim gibi şuan bebeğim 9 aylık oldu. Operasyon sonrası hem dediğim takviyeleri kullanıp hem de sigaradan uzak durursanız, bir de spor ve yürüyüş ile vücut kendini toparlıyor. İnşallah en kısa zamanda da gebelik oluşacak Allah'ın izniyle. :)
Ayy amin size maşallah Rabbim hayırlı sağlıklı sıhhatli evlat eylesin sizlere bağışlasın 💚💚💚 eşim sigara içiyor dediklerinizi yapacağım 💚 bende de pocs var insAllahda bizde uzun zaman beklemeyiz 🤍

Ayy amin size maşallah Rabbim hayırlı sağlıklı sıhhatli evlat eylesin sizlere bağışlasın 💚💚💚 eşim sigara içiyor dediklerinizi yapacağım 💚 bende de pocs var insAllahda bizde uzun zaman beklemeyiz 🤍
Amin,sağ olun. Bu takviyelerle beraber sigara kullanımını azaltıp yumurta takibi yapılabilir ileriki aylarda.

X