Eşim alilem

Baştan alıştırmışsınız ama düzeltme şansınız var. Ailenize tembihleyin vermesinler. Her daraldığı da başkalarının kapısını çalarsa işiniz var

Slm hanımlar konu eşim evliliğimiz boyunca ne zaman sıkışirsak benim kardeşim den hep borç ister bugün nde beni aradı kardeşinden borç isticem dedi bende bir kere de kendi ailenden birinden iste zaten kardeşime ufak bir miktar borcumuz var beş altı ay önce almıştık onu bile vermedik daha ailesinin durumuda iyi ama nedense hiç istemiyor biraz bozuldu demekki laf ediyorlar dedi yanlış mı yaptım sizce
bosver sizinkilerden istesin onlara minnet duysun

Kardeşimi sadece borç isteyeceği zaman arıyor dersem onun haricinde eve gidip oturmaz bile
Kardeşiniz buna rağmen borç veriyorsa helal olsun
Ve eşiniz neye harcama yapıyor da devamlı borçlu hale geliyor.
Bunu alışkanlık haline getirmiş önünü kesin.

Kardeşiniz buna rağmen borç veriyorsa helal olsun
Ve eşiniz neye harcama yapıyor da devamlı borçlu hale geliyor.
Bunu alışkanlık haline getirmiş önünü kesin.
Bundan sonra zaten verdirmicem kendi ailenden iste dedim onlarda yoktur dedi hemen sonra dedi o zaman araba dursun yaptirmiyim bende dedim dursun öylece kapattı konuyu

Kardeşimi sadece borç isteyeceği zaman arıyor dersem onun haricinde eve gidip oturmaz bile
Kardeşinizin yerinde olsam eşinizin yüzüne bakmam, telefonlarına bile çıkmam.

Resmen adam kullanmak çünkü bu. Yalnızca İşi düştüğünde arayan soran insanlardan nefret ederim.

Bi kendileri uyanık çünkü.

Çalışmıyorsunuz değil mi ?
Bazı kafasızlarda şöyle bir zihniyet var, kadın çalışmıyor ve eve para getirmiyorsa mecbur ailesi verecek.
Böyle birine ne saygı duyarım ne kardeşimi kullanmasına izin veririm.

Hiçte yanlış yapmamışsınız benim eşim ne alaka kardeşimden borç isteyecek. Kendi ailesinden arkadaşlarından eşinden dostundan istemeli. Bende isteyeceksem kendi kardeşimden isterim eşimin kardeşinden değil. Yanlış bence eşinizin yaptıgı siz haklısınız

X