Eşim arkadaşlariyla tatile kıbrısa gidecek

Böyle düşünmenize sevindim. Aksi olsa siradan olduğum için biraz üzülürdüm açıkçası. Herkesin de biraz kendini farkli dusunebilmeye zorlamasini istiyorum. O zaman insanlar objektif bakabiliyor toplumsal kaliplardan siyrilabilirsek eger. Degisik fikirler cikiyor ortaya mutlu oluyorum. Ki insanlar bu konuda asla efor harcamiyor. Bu konuda mesela bazilari konu sahibinin değişmesini istiyor aslinda benim dün istedigim gibi. Eşine tatile gitmesi icin musaade eden cool sosyal bi kadin olmasini istiyor. Dun ben o konuda cool olmasini istiyordum öbür bayanın. Sosyal normlarla ortusmedigi icin tutarsiz geliyor aslinda bunlar da tutarsiz. Ben de kibrisa ruslarin arasina tatile kocasini yollayanin sanal sekse de bisey dememesini bekleyebilirim. Ben özellikle diyorum burdaki arkadasa mesela konuyu çarpıtma diye gündelik seylere getirip. Halbuki onun o uc noktaya cekmesini de seviyorum. Onu kendi tutarsizligiyla vurmayi da. Onun kendini guzel ifade etmesini de. Ama burda insanlar taraf olma peşinde genelde. Kendinden olmayani dislama peşinde. Senle ben konuşmayalım mutabik kalamayiz! Havalarinda. Ben de atiyorum simdi adini gordum diye aklima geldi limoncuyla mutabik kalamam belki normalde ama onun fikirlerini de duymayi seviyorum. Forumun anlam ve önemi gibi oldu da ben de cok çelişkili ruh halleri görüyorum aa bu bunu mu demis dedigim de oluyor. O zaman seviniyorum ben işte ama.. Cinsellik benim icin uc noktada yasanmis ve üstü kapanmis bi mevzu o yuzden takmiyorum bir de. Manevi şeylerde daha katiyimdir. Bana cok maddi gelio cinsellik konusu duygularla bagdastiramiyorum.
Bana kalacak olursa bi program var eyer androidse telefonu. Ben kendim actim para vererek.ben cunku yaptim ve indirdim ama kesinlikle onun telefonunda gozukmuyor gozukmeyen bisey ve nerde oldugunu kiminle konusuyor ve yazisiyor sesini fotografini dahi cekebilirsin onlu arkali.ise yaradi bende ve aldatildigimdan emin oldum.(tavsiye)

Kızlar eşim erkek arkadaşlarıyla kibrisa tatile gidecek. Çok kıskanç bir insanım. Fakat guvensiz görünmek istemiyorum. İzin vermelimiyim sizce. Normal bir durum mu. Kıskançlığımı içime mi atmalıyım?

Arkadaşlar benim yapım kıskanç. Kişilik özelliklerimden biri kıskançlık. Elimde olan birsey değil. Durduk yere değil ama birşeyden şüpheye düşersem takarım kafayı. Hastalık derecesinde degil ikiz gibi filan gezmiyoruz. İkimizde arkadaslarimizla gezer eğleniriz. Burada beni rahatsız eden adamın sürekli ısrarla kıbrısa gitmek istemesi. Ve evet eşim bana büyük bir planı olduğunda sorar ve sormalı. İçime sinmemesine rağmen tamam git diyeceğim. Bende kafaya takmamak için planlar yapicam.
Aldatan önce kendini aldatır sonuçta. Allah kimsenin kocasını dogru yoldan ayırmasın😄
Bu yok eşli olarak eşimin arkadaşı ile tatil yaptik ve burnumdan geldi normalde esim ile ayrı ayri takılırdik rahat rahat tatil yapardık ama bu yıl ne zaman esim ve arkadaşı yanliz kalsa fıs fis konuşma ve ne oluyo bakisina maruz kaldim kisaca erkek erkege tatil de ortada dönen muhabbetin ne olacağını tahmin edebilirsin sanirim üzgünüm

Bu yok eşli olarak eşimin arkadaşı ile tatil yaptik ve burnumdan geldi normalde esim ile ayrı ayri takılırdik rahat rahat tatil yapardık ama bu yıl ne zaman esim ve arkadaşı yanliz kalsa fıs fis konuşma ve ne oluyo bakisina maruz kaldim kisaca erkek erkege tatil de ortada dönen muhabbetin ne olacağını tahmin edebilirsin sanirim üzgünüm
Keşke erkeklerde de sadakat duygusu biz kadınlarda ki kadar kuvvetli olsa..

Eşinizle ayrı mı tatil yapardınız? Neden ki

X