eşim bana göre çok pis

Maviportakal123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2017
47
24
Merhaba, eşimle yaklaşık 3 yıldır birlikte yaşıyoruz evlenmeden önce 2 yıl birlikte yaşadık, evleneli bir yıl oldu. Her zaman pisti ama düzenli bi hayatımız olmadıgı ıcın böyle oldugunu dusunurdum. Dişini haftada bir bile fırcalamaz eğer önem verdigi saygı duydugu bırıyle bulusacaksa fırcalar, o da ayda yılda bir olur. Banyo yapma olayına değinmiyorum bile hafta bir 10 günde bir, kışın iki haftada bir yaptıgı bile olur. iç çamasırını da banyodan banyoya değiştirir o yüzden her zaman iç çamasırı da pistir. İç çamasırı yok diye eve bir sürü iç çamasırı aldım bak ben her gün değiştiriyorum sen de öyle yap dedim yok yapmıyor. Durum böyle olunca çarsaf nevresim yastık kılıfları da kokuyor ve ben 4-5 günde bir nevresim değiştirmeye kalktıgımda bana kızıyor niye değiştiriyosun diye. Bir de yataktan her gün onun çorapalrını topluyorum gece yataga cıkaırıyor coraplarını sabah kalktıgında da unutuyor orda ben ellemesem yatak ve cevresı corap dolacak. Üstelik evde iki muhabbet kusumuz var ve onların dıskısını hiçbir şekilde sorun etmiyor, tişortune şortuna kusun dışkısı bulaşsa da gelip o tişortle koltuklara yataga uzanıyor. Kuşa evin her yerinde yem veriyor ve her yer yem, ekmek kırıntısı oluyor. Geçen gün buzdolabının üstünde kuşa ekmek vermiş, buzdolabının üstünü temizlerken küflü ekmek buldum, bunu sen mi yaptın dedim şakaya vurdu. bunun gibi o kadar çok şey var ki ama artık son nokta şu oldu. geçen gün beraber kahvaltı hazırlarken yumurta kırdıgı kaseyi tavaya doktukten sonra bana uzattı çalkaladım bulaşık makinasıne koymak için. Neden bulaşık makinesine koyuyorsun o temiz yukarı koy onu dedi. Ben de sen ciddi misin ben evde yokken bu şekilde mi yapıyosun dedim, evet bu gayet normal, sadece senin bildigin sekılde yapılan temizlik doğru temizlik degildir diyip onu temiz tabakların bulundugu dolaba koymam konusunda ısrar etti. muhtemelen ben evde yokken bu şekilde bir çok şeyi temizlerin bulundugu dolaba koyuyodur. Ben çalkalayıp hatta gerekırse sungerle yıkayıp bulasık makınasına koyuyorum ama beyefendi için çalkalamak temizlik oluyor. artık delircem evde bi hafta yoktum ve geldigimde de cok hastaydım yataktan kalkamıyodum ve evi gerçekten b** götürüyodu(kuş dışkıları, yemler, tozlar, pis bulaşıklar, her yerde tabak bardak) kılını kıpırdatmadı, ben o halimle kalkıp bişeyler yapınca söyle ben yapayım dedi, mutfagı topla dedim, yarım yamalak topladı, yemek bile yapmadı kalkıp corbamı kendimi yaptım o halimle. sonra biraz iyileştim ve evi toplayıp sildim süpürdüm, o kadar kir çıktı ki anlatamam. artık nasıl baş edecegımı bilmiyorum, ben mi abartıyorum diyorum ama ben de kendimi titiz biri olarak tanımlamam, çok abartılacak kadar temiz bir insan da değilim ama bıktım artık

Ayyyy pis adamla ömür geçmez bunlar degismiyorda icinden gelmiyor çünkü. Bacim Allah kolaylık versin .cocuk gibi zorla banyoya sokturamazsin .eve jakuzi falan mi yaptirsaniz paraniz varsa çocuğunuz olinca evinizi düşünemiyorum kafayı yedirir sana yardım etmez herseye yetisemicen surekli kavga olacak evde yardim önemli sizde insansınız temizlikçi değil

Ay başlığı görünce bu kadarını tahmin etmedim
Ben dağınık bir insanimdir o yüzden evde hayvan besleniyorum uğraşamam çünkü ne denir bilmiyorum zorla cocuk gibi üstünü değiştirecek de degilsiniz elinizden geleni yapmışsınız

Merhaba, eşimle yaklaşık 3 yıldır birlikte yaşıyoruz evlenmeden önce 2 yıl birlikte yaşadık, evleneli bir yıl oldu. Her zaman pisti
Kendi düşen ağlamaz.
Ağaç da yaşken eğilir.
Yahu bile bile almışsın.
Seninle evlenince adam birden Kadir Ezildi mi olacakti ?
Durumun zor ama cumanin geleceği de persembeden belliymiş.

Sakın çocuk yapma, bence bu adamla yaşamamalısın, iyi düşün, ıyyyyy midem kalktı, gideyim de eşimin varlığına bir kere daha şükredeyim, tövbe tövbe neler var neler ...

Adam bildiğin pis . Yalnız baya baya pis. Bak şimdi akıllı telefonlar klozet kapağından daha pis diyorlar ya... Öfff neyse. Benim anlamadığım bir şey var . Nerde böyle pislik torbası herifler var hep sizin gibi temizlik titizlik hastası kadınlar alıp koca yapıyor bunları, aynı yatağa giriyor. Nasıl oluyor o ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…