Eşim bana küstü

Bu konuları dert edecek kadar mükemmel hayatlarınız varsa git keyfini çıkar ablacım boşver ya. Git öp kocanı gönlünü al hadi

Iletişim kurmayi bilmeden bu yaşa nasil geldiniz?Ne siz derdinizi anlatabilmişsiniz ne de o sormuş neyin var diye. Boyle seyler yasamiyoruz hiç. Her evde olur lafini da anlamiyorum. Bizim evde olmuyor. Sorunsuz dertsiz insanlar degiliz. Sadece konusmayi iletisim kurmayi başarıyoruz.

Son düzenleme:
Kadinlar hasta olunca nane limonunu, corbasini bile kendi yapiyor. Paşam onune hazir geleni icmiyor. Zikkim icsin birak simartma

Küsen erkek de ne bileyim... Çok itici gerçekten. Hastayken akli melekelerini kaybediyorlar, e bizde regl iken canımız burnumuzda oluyor. O yüzden salın kendi haline, bi süre sonra fabrika ayarlarına döner zati.

Kaç gündür şöyle bir dışarı çıkmıyorduk fırsat olmadı, pandemi yasakları derken... dün, yarın çıkarız şöyle bir hava alırız dedik. Bugün çıkacaktık yani. Neyse benimde kaç gündür canım sıkılmıştı iyice zaten bide reglim yaklaştı şimdi iki gündür üstümde keyifsizlik ve değişik bir ruh hali var. Canım bir şey yapmak istemiyor.. sadece yatıp biraz keyif yapmak istiyorum. Eşim bugün işten geldi hastayım dedi halsizliği varmış dizleri ağrıyormuş. Nane limon yap dedi. Bende tamam dedim. Yemek yiyorduk bana dedi ki, sen bana surat asıyorsun dışarı çıkmadık diye dimi. Yok dedim. Yine üsteledi... ölsek de dışarı diyeceksin sen dedi. Bende yeter üstüme gelme diye bağırdım. O da sen benim üstüme geliyorsun diye bana bağırdı. Tartıştık. Sonra masadan kalktı içerde uzandı. Nane limon yaptım götürdüm. Sonra yanına gittim bir baktım içmemiş. Niye içmedin dedim. Benimde üstümde genel bir keyifsizlik hali var senle ilgili değil valla sana surat asmadım, hastayım dedin bende tamam dedim ne diyebilirim ki, saçmalama lütfen iç diye ısrar ettim. Yanına sokuldum sarıldım. Beni eliyle itti, içmiyorum dedi. İçmedi. Yüzüme bakmıyor, konuşmuyor. İkimizde keyifsiz, hasta zamanımızda olduğumuz için gerildik sanırım. Ağlayasım geliyor. Ne yapmalıyım ?
Olur arada ilişkilerde boyle seyler .Biri alttan almalı .

Kaç gündür şöyle bir dışarı çıkmıyorduk fırsat olmadı, pandemi yasakları derken... dün, yarın çıkarız şöyle bir hava alırız dedik. Bugün çıkacaktık yani. Neyse benimde kaç gündür canım sıkılmıştı iyice zaten bide reglim yaklaştı şimdi iki gündür üstümde keyifsizlik ve değişik bir ruh hali var. Canım bir şey yapmak istemiyor.. sadece yatıp biraz keyif yapmak istiyorum. Eşim bugün işten geldi hastayım dedi halsizliği varmış dizleri ağrıyormuş. Nane limon yap dedi. Bende tamam dedim. Yemek yiyorduk bana dedi ki, sen bana surat asıyorsun dışarı çıkmadık diye dimi. Yok dedim. Yine üsteledi... ölsek de dışarı diyeceksin sen dedi. Bende yeter üstüme gelme diye bağırdım. O da sen benim üstüme geliyorsun diye bana bağırdı. Tartıştık. Sonra masadan kalktı içerde uzandı. Nane limon yaptım götürdüm. Sonra yanına gittim bir baktım içmemiş. Niye içmedin dedim. Benimde üstümde genel bir keyifsizlik hali var senle ilgili değil valla sana surat asmadım, hastayım dedin bende tamam dedim ne diyebilirim ki, saçmalama lütfen iç diye ısrar ettim. Yanına sokuldum sarıldım. Beni eliyle itti, içmiyorum dedi. İçmedi. Yüzüme bakmıyor, konuşmuyor. İkimizde keyifsiz, hasta zamanımızda olduğumuz için gerildik sanırım. Ağlayasım geliyor. Ne yapmalıyım ?
Sizinde eşinizin de tavrı hoş olmasa da kabul edelim ki zaman zaman hepimiz aynı tavır içine giriyoruz.. Yani gördüğüm her insan öyle ama şimdi çıkar birileri "yooo ben asla sesimi yükseltmem, eşime de bir başkasına da katiyen bağırmam" 😂deme ihtimaline karşı herkes demeyeyim de çoğumuz diyeyim bari 🤭 bazen git geller yaşıyoruz maalesef.. Sizinki de olay tazeyken yazdınız galiba bu yazıyı.. Şimdiye çoktan barıştınız diye düşünüyorum.. Yani gelir geçer bunlar üzülmeyin sıkmayın canınızı. Günün sonunda birbirinize sarılıp tatlı sözlerle olayı kapatmak en güzelidir..

ikinizde çocuk ruhlu insanlarsınız gibi geldi bana ona göre yazıyorum siz de bağırdınız o da bağırdı şartlar bu durumda eşit ve siz alttan almak istediğinizde fazla naz yapmadan sizle barışmalıydı tekrar böyle bir durumla karşılaşırsanız alttan almayacağınızı söyleyin.

agucuk agucuk küsmelere devam mı hala. küsen adamla konuşmaya çalışmayın. hem de ona çay yapmışsınız ne yaparsa yapsın

Eşiniz durduk yere size sarmış resmen. İtti mi nane limonu lavaboya döküp gidip uyusaydınız

Gereksiz bir tartisma, gereksiz bir gerginlik olmus ama olur boyle seyler.
Bir birinizi anlayana kadar, arada yasanir cok kafaya takmamak lazim.
Fazla da uzatmamali, esiniz de biraz cocuk gibi davranmis.

disari cikmadik diye surat asiyorsun dediginde bagirmak yerine duzgunce “ben de regl olacagim cok keyifsizim, yatip dinlenmek istiyorum” deseniz sorun cozulecekti. anlamadim sanki karsinizdaki sevdiginiz kisi degil de dusman gibi ne hemen ikiniz de birbirinize yukseldiniz cidden cok garip.

Kaç yıllık evlisiniz kaç yaşındasınız?

X