eşim bana sormadan anne babasını istediği her dakika çağırabilirmiş

Üzgünüm ama eşiniz size değer vermiyor. Değer görmediğiniz bir evde daha ne kadar kalabilirsiniz ki. Bırakın annesiyle yaşasın. Siz önünüze bakın.
Aynen ya sürekli bosanacam tehtidi ile cozulmez kov evden git annenle yaşa daha ona sormadan tuvalete gidecek yaşa gelememissin resit olunca haber et de koy kapiya.

Valla onceki konunuzu bilmem ama kv.hem cocugunuza bakiyormus hem de evinize gelebilmesi icin sizin onayiniza ihtiyaci varmis. Hayat size guzel ya.
Ben de senle aynı fikirdeyim. Misafir mi ki bu haberli onaylı olsun. Ben de annemi pat diye çağırabilmeliyim eşim de. Yani ekstra bir işim vardır, rahatsızımdır onu da görüp çagırmaz zaten.

Ben de senle aynı fikirdeyim. Misafir mi ki bu haberli onaylı olsun. Ben de annemi pat diye çağırabilmeliyim eşim de. Yani ekstra bir işim vardır, rahatsızımdır onu da görüp çagırmaz zaten.
peki eşiniz size bastıra basıta dese, senden izin mi alıcam her saat her dakika ailemi çağırırım gelir gider. tepkiniz ne olurdu ?

İyi de adam 15 dk lık mesafede olan anasının kış boyunca onunla yaşamasını istiyor bir çay içmeye davet etmiyor ki? Baban var evde gelemem deyince babamda gelsin yemeğe her gün diyor bunu kabul eder miydiniz? Merak ettim doğrusu. Çocuğu kreşe vermek istiyor bu konuda bile söz hakkı yok .

Kendisi kreşe gitmemiş de muhteşem mi olmuş
Ayrıca boşanmak istiyorum diyene kadar "kızı kreşe yazdırıyorum haberin olsun" deseydin daha mantıklı olurdu
En azından boşanma nedeni annesini sana sormadan davet etmesi değil, çocuğu kreşe göndermiyor diye olurdu. Şimdi kim sorsa anamı istemiyor diyecek. Çocuğu kreşe göndermiyor gelişimini engelliyor diyeceğiniz yerde. Hala çekiniyorsunuz adamdan. Kreşe yazdırmak zor değildi.

Çok mantıklı

evlenmeden önce nasıldı ? evlenmeden önce bunları konuştunuz mu ?

Tabi çağırsın paşa. Ama o paşa anasını çağırınca döner kıçımı uyurum.

peki eşiniz size bastıra basıta dese, senden izin mi alıcam her saat her dakika ailemi çağırırım gelir gider. tepkiniz ne olurdu ?
Sizin evlilik durumunuz ayrı artık birbirinize uyuz olmuşsunuz. Ama ben bu pat diye çağırmalarla ilgili kendi ailemin örneğini verdim.

Siz boşanmaz ancak burda ağlar ağlar gidersiniz. Evladınız yerinize kocanızı önemserseniz böyle olur. Ayrılın o zaman. Çocuğunuzu da kreşe verin. Ama yok. Siz boşanayım der der sonra buraya gelip ne yapayım dersiniz. Bir önceki konunuzda dediler size ne yapacağınızı. Dinlemiş gibi değilsiniz.

Yapacağınız şey belli alıcaksınız kredi kartını, çocuğu kreşe yazdırcaksınız. Sabah elinden tutup çocuğu kreşe götürceksiniz. Bu çocuğun annesi benim, bu çocuğun gelişimi için en doğrusu bu bu iş senin lafına bakmıyor diyecekseniz. Diklernirse de evi kafasına geçirceksiniz. Bana sorarsanız bunca rezilliğe hiç gerek yokz aten boşanmalısınız. madem boşanmak istemiyorsunuz bari çocuk için doğru olanı yapın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…