eşim benden bişeyler saklıyor

Nedense bana komik geldi…
Müşterisinin aklına ilk kocan mı gelmiş? Kaldı ki hangi müşteri böyle bir şey ister ki?
Eşinin iş alanı ne?

eşim erkek kuaförü ve müşterileri sürekli gidip gelen kişiler o samimiyeti kuruyorlar yani

Bana yine de ilginç geldi. Yani para ilişkisi-yasal olaylar bunlar baş ağrıtabilir. Kadın diyorsun bir de..
Bir de kocana gelene kadar hiç tanıdığı yoksa eğer bundan sonra her işini kocana yaptıracak demektir.

ben eşimin anlattıklarına gerçekten inandım içmde şüphe halmadı kadınlar hisseder derler ya o hesap .. yalan söylediğini düşünsem konuşmalarından anlardım.. herkese çok tşkr ederim değerli yorumlarınız için.

yöneticilerden konumun kapatılmasını rica ediyorum

Haa sen mutluysan sorun yoksa bizim için hiç yok.

kocanın adıyla bi face aç ve kızı ekle kocanın ağzıyla konuşmaya çalış bakalım ne olacak...

sorun bence yani bilmek hakkınız.

Çok sevndm canm gözün aydn :)

💕✨

Tatkım bende çok fazla havale yapan biriyim üstelik hiç bayan müşterim yok benim. Haliyle hesabıma baktığınızda Hasan Hüseyin ALi vVeli bi sürü isim var havale çıkarılan. Eşimde aynı şekilde. Bazen buraya gelip gidenler rica ediyor bankaya gidiyorsan bunu da yatırıver diye çok başıma gelen bi durum. Hatta bazen ben bankaya gidenlerdeb rica ediyorum. Bence eşine güveniyorsan artık gerisin araştırıp aranızda bir güvensizlik ortamı oluşturma boşuna.

canım bazen benim eşimde patronun verdiği hesap numaralarına para yatırıyor..
yani hemen telaşlanma..sadece telefon konuşmalarına biraz daha kulak kabart ve dikkatli ol..
ama yinede kondurma yani herşeyin bir açıklaması vardır...

sen kondurma canim benim ama erkek neticede ne sik ne birak ve esine deki yaptigini ettigi anlat karsilasinca sonuclar guzel olmuo die Rabbimde daim etsin mutlulugunu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…