Eşim Beni Dövdü Bana Yardım Edin:(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Etraftakiler yok boşanma terapiye gidin. Düzelir sabret...
Yok darp raporu vermezler.
Şimdiki gençler böle biz neler çektik dedikleri için ben buraya yazdım...

Etrafın kocandan dayak, hakaret yiyecek mıymış sürekli bi sor bakalim
Iq yoksunu galiba o etrafın, yarın bi gün senin kafanı vursa hasar görsen elinde kalsan adamın onun sorumlulugunu nasıl alıyorlar ne biçim insan bunlar ya

Tek yaptığım anneme gelmek. Onu heryerden engellemek 6 kere aramış engellenelrde görünüyor . Benim için zor bı süreç olcak. Ama bunda atlatırim.. Hergun psikolojik .olarak olmektense bosanirim...

Etraftakiler yok boşanma terapiye gidin. Düzelir sabret...
Yok darp raporu vermezler.
Şimdiki gençler böle biz neler çektik dedikleri için ben buraya yazdım...
Wtraftakilere cvbin cektin de bana mi cektin banane olcak.. sacmaliga bak... cekmisse sana ne faydasi var onun cekmesinin..

Konu silinmiş, arkadaşların yorumlarını okudum ve herkes üstünüze geldiği için üzüldüm gerçekten. Sonra 6. sayfada yazdığınız konuyu buldum ve "ne zaman bitecek" diye diye okudum sonuna kadar fenalık geldi bana artık.
Adam manyak ruh hastası şerefsizin teki. Siz hala "bana nasıl böyle dersin" diye mantıklı davranmaya çalışıyorsunuz yahu adam vurmuyorum derken vuruyor zaten bu normal bir kafa mı sizce???? Elin manyağını nereden buldun çok mu aradın da evlendin be ablacım.
738274 tane sinyal de aldığın halde inatla evlenmiş ve sürdürmüşsün bu kadar mı nefret ediyorsun kendinden????
İflah olmazsınız karı koca.

ee gayette biliyor gibi yazmışsınız..
bilmiyorum diye yakınıyordunuz önceki sayfalarda.
hemşirelik okuyan birinin biliyor olması lazım zaten.

Darp raporu nasıl alinir

İmam nikahliyken yemedim hakaret küfür dedim
Ne demeli, bu gunleri öngörmüş olmanız gerekirdi. İnsanlar flört ve nisanlilik döneminde bile ciceklerle karsilanip, argo bile isitmedigi esiyle evlenince fikir ayrılıgina dusup, siddetli tartismalar yapabiliyorlar. Cicim aylarinizda bile bunları yasadiysaniz kacip kurtulmaniz gerekirdi.

Herneyse olan olmus ama artik dersinizi almis ve gercekten o kendini ezdirmeyen kadın olmalısınız.

6. sayfada arkadas konuyu alıntılamıs da oyle okudum
kendıne saygısı olmayan bır ınsana ben hıc uzulmuyorum artık
akıl var mantık var beyın dıye bırsey var ve bu bız bunu kullanalım dıye var
evlenmeden onceden bellıymıs ? bıle bıle ?
sımdı ne desek degısır mı ? bıle bıle evlenen kadın bızım lafımızla mı hareket edecek ?

Yorumları okumadım direk fikrimi yazıyorum anladigim kadarı ile kadın doğum dr gitmişsin sakin ha çocuk falan yapayım deme aklını başına topla karşında daha büyüyememiş bi adam var çocuk oyunu deil bu evlilik.

"Sen bunu nasıl yaparsın?" dedim, ağladım.
"Bana nasıl hakaret edersin?" dedim, ağladım.
"Bana nasıl vurursun?" dedim, ağladım.

Adamın yaptıklarına şok olmak ve ağlamak dışında bir şey yaptığınız yok galiba.
Yapacağınız şey çok basit: darp raporu almak ve boşanmak.
Aklınıza gelmediyse hatırlatmış olalım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…