Esim beni istemiyor

Merhaba kk üyeleri yıllar sonra yeniden buradayım.hatta eski hesabımı bile unutmuşum.sacma sapan bir uygulamadan biriyle tanıştım aslında ben yayıncılık için girmiştim bu uygulamaya karşımda ki adam da evden bunalmış kendisine evlenecek birini arıyormuş uygulamadan çok saf ve temiz görünüyordu aslında maksadım evlilik falan değildi ama tanışınca vs çok sevdik birbirimizi evlendik.esim kanser atlatmis ve akademik olarakta ben esime gore oldukca farkliyim hatta bu durumu ailem ne kadar sorun etmis olsa da ben esimi sevdigim icin asla sorun etmedim sehir degistirdim hatta suan calismiyorum.kizlar ben 1 yıldır evliyim daha önce de sadece 1 defa 8 senelik bir ilişkim oldu.ama eşimden başka kimseyle bir cinsellik yasamadim.evlendim ilk gece birlikte olduk ancak balayına gittiğimiz de bana hiç dokunmadı.daha sonra 15 günde bir benim zorumla olmaya başladı.2.ayimiz dolduktan sonra ayda 1 defa yine benim zorumla bana dokunmaya başladı.tabi ben araştırıyorum ağlıyorum vs.birgun camasir yıkarken iç camasirin da birsey farkettim ve tüm iç çamaşırların da lekeler vardı tabi ben bu durumu farkettim.bu arada bakımlı herseyine dikkat eden güzel de bir kadınım.sadece evlendikten sonra biraz kilo aldım ama zaten eşimde fit bakımlı bir adam değil.kizlar adam ise gitmediğinde beni istiyor ama ise gittiyse o iç çamaşırı kirleniyo ve beni istemiyor.capkin bir adam kadınlarla çok rahat konuşur.beni asla kıskanmaz.zatrn olayda burada patlıyor.gecenler de bir oyuna girdik online oynanan bir oyun arkadaşlarımızla sesli sohbet ederek oyun oynuyoruz.neyse baktım bu oradaki kızlara yuruyo.neyse Bir tanesiyle baya cinsel konuşmalar geçmiş aralarında sesin beni tahrik ediyor falan demiş kıza. kizla birbirlerine uygunsuz fotoğraflar yollamışlar kiza buraya gel otel ayarlariz falan demis tabi ben bunu görünce kahroldum.anne babama anlatsam boşanirim ama onları üzmek istemedim elimdeki herseyi alıp kaynanama gittim hepsini gösterdim bana sahip çıktı sagolsun neyse tabi Biz ertesi gün tatile gidicez hemde kardeşimle falan.asla birsey çaktırmamam lazım.cunku aldattığını bildiğimi bilirse biliyorum ki devamı gelecek nasıl olsa affetti diye.bu ara da asla affetmedim.kizlar bunlar yine konuşuyorlar esime işten gelince özellikle yanaştım hazırlandım yok adam asla dokunmadı.tabi benim aklıma geçmiştekiler geldi doğal olarak demek ki bu adam beni 2 aylıkken de aldatmış.neyse biz tatile gittik tabi ben birsey belli etmiyorum kaynanam bana güven dedi bende çaresiz tamam dedim.anne babamı karşıma almışım evlenmek için çalışmıyorum bütün kariyerimi bırakmışım adam için kime nasıl anlaticam bunu.tatilde akşam oturuyoruz disco da adamın biri yabancı içmiş içmiş beni taciz etti ama baya sarıldı dokunmaya falan çalıştı kızlar benim koca asla ayaklanmadi.babam olsa adamı döver bisey yapar dimi yani.neyse artik güvenliğe söyledik napalim.guvenlik halletti adamı.sonra benim adama mesaj geldi bu o ortam da az önce bir taciz atlatmisim beni bırakıp odaya gitti mi.kizla konuşmuş yine ayni şekilde annesi aramış ağzına geleni saymış herseyi anlatırım karına vs.tabi bu geldi bana güzel güzel davraniyo adam değişmiş.ertesi gün başka uygulamadan kadınla yine konuşmaya basladi tekrar kaynanam aradım e dedim bu değişmez ben bosanicam neyse bunlar yine birbirlerine girdi.bugun de kocamı biraz konuşturayım dedim.agzindan laf almaya çalıştım tatilden dönerken dedim ki ya kaç kadınla oldun ben merak ediyorum Ay demez mi bana Bi doktorla olmuştum benden 10 yas büyüktü.sonra başka bir kadınla daha olmuş o da 15 yas büyükmüş çocukları varmış falan Ay ben şok dedim ki yarabbim ben nereye düştüm.kizlar az önce de adam bana yorgunum dedi defoldu gitti oyuna o arada da kızla konuşmaya devam etti adam benle olmuyor artık kafayı yicem boşanmak istiyorum bana Bi yol gösterin ben napicam.aile olarak oldukça güçlüler ne yapmalıyım yeni kpss çalışmaya da baslicaktim offf.birde dipnot ekleyeyim makyajımı yapıyorum harika giyiniyorum adam da tık yok ama baktığı kadınların kalitesizligini bir görün yani
Adam çapkın ve saçma sapan bir uygulamadan mı kız buluyor ya da abuk sabuk oyunlardan? Çok garip bir konu.sapık bir dayıyla evlenmişsiniz sanki.fiziği de iyi değil diyorsunuz çünkü.bu arada adamın kız bulabildiğine inanmıyorum, millete azıp azıp gidip tuvalette işini görüyordur.yoksa niye çmaşırı kirlensin ki toparlanır gelir.açık açık yazacağım valla.bildiğin facebook dayısını kendine koca yapmışsın.

Adam benle birlikte olmuyordan başka sıkıntınız yok anlaşılan. Boynuz serisi takmış size ve üzerine de suratınıza suratınıza söylemiş, hâlâ da devam ediyor ama siz lafın sonunda bile adam benle birlikte olmuyor bakımlı kadınım diyorsunuz. Git tedavi ol bence

X