Esim benimle birlikte olmak istemiyor

B1lemezsiniz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2018
7
5
31
merhabalar
tam 4 senedir evliyiz ve 2 tane kücük cocugumuz var severek evlendik ve iyi durumda ilerleyen bir evliligimiz var.

Fakat evlendik evleneli cinsel iliskimiz hep 3-4 aya bir oluyor esim bana hic yanasmiyor hemde hic ben sabahdan belli ediyorm onu istedigimi aksam olunca erkenden yatiyor uyuyor cocuklardan tabiki firsat gelmiyor ama arkadaslariyla olunca sabah 3-4 e kadar vakit gecirebiliyor ben onu nezaman istesem en gec gece 12 de uyuya kaliyor sabah ise gitmede bile.

baslarda normal dir huyudur dedim fakat aylar gectikce canim cok sklyor herkes esini arzularken benimki bana ne seni seviyorum der ne sarilir ne öper nede iliskiye girmek ister.

ben yanasmasam aylarca istemez asla umrunda degil kacdefa konusmayi denedim hep sen abartiyorsun yorgun oluyorm firsat olmuyor vs gibi bahaneler uyduruyor ama bana artik inandirici gelmiyor.

artik kendimi degersiz hissediyorum hemde cok cnkü esim bana sevgisini asla göstermiyor yatakdada birlikte olmuyoruz zaten ki bu onun elinde.

nekadarda baska sorunlarimiz olmasa beni sadece cocuklarimizin annesi ve evi temizleyip yemekleri yapn birisi olarak görüyor.

bana akil verin arkadaslar, buna cok ihtiyacim var

Hayatında başka biri olabilir mi? Ya da hormonlariyla alakali bir sorunu? Ben 5 yıllık evliyim esim her An peşimde. Nerede sikistirabilirim diye bakıyor. Erkeklerin bu konuda bizden daha istekli olduğu baz alinirsa aklıma tek gelen bunlar. :oops:

Hayatında başka biri olabilir mi? Ya da hormonlariyla alakali bir sorunu? Ben 5 yıllık evliyim esim her An peşimde. Nerede sikistirabilirim diye bakıyor. Erkeklerin bu konuda bizden daha istekli olduğu baz alinirsa aklıma tek gelen bunlar. :oops:

hayatinda baska biri olmadigina eminim ama kücük cocuklar nedeniyle kilo aldim ve bakimsizim eskisine göre etkiliyor diyemi düsünüyorum...daha sonra aklima ilk günler geliyor bakimliydim incecikdim yinede hic yanasmiyordu bana okadar isterdimki sürekli beni arzulayan bir es :KK43:

hayatinda baska biri olmadigina eminim ama kücük cocuklar nedeniyle kilo aldim ve bakimsizim eskisine göre etkiliyor diyemi düsünüyorum...daha sonra aklima ilk günler geliyor bakimliydim incecikdim yinede hic yanasmiyordu bana okadar isterdimki sürekli beni arzulayan bir es :KK43:

Bende evlendikten sonra 20 Kilo aldım ama değişmedi. Eğer karşındaki adam seviyorsa onun için bakımlı olmak, Kilo almış olmak farketmez. (Esim hep öyle der) Karşınıza alıp konuşmayı deneseniz? Ya da çocuklardan çekiniyorsa bir geceliğne cocuklari annenize bırakıp başbaşa takilsaniz? Ne bileyim en azından bir otele gitseniz?

Konu sahibi seni üzmek istemem gerçeklerle yüzleşmek acı oluyor.Brnim eşim de cinsel yönden çok isteksiz aksine ben de aşırı istekliyim.Ben istiyorum diye haftada 1 ona kalsa ayda 1 belki. Ben eşimin biseksuel olduğunu öğrendim.Yani umarım senin ki öyle değildir ama cinsel tercihi farklı olabilir.Telefonundan goggle arama geçmişine bak ne tür sitelere girmiş.

Hormon eksliğinden kaynaklanıyor olabilir. Kendini yetersiz hissediyor olabilir. Üroloji doktoruna giderse iyi olur doktor vitamin vs verir.

3 4 ayda birmi :ruh:

Ya hayatında bırı var , ya hormonlarında bir sıkıntı var yada gay (kusura bakma )
Hiçbir erkek bu kadar uzun sure duramaz .

Karşına alıp konustun mı ? Cinsellik evililkteki en önemli maddelerden biridir..
Tek erkek için değil kadın içinde çok önemlidir.

Konu sahibi seni üzmek istemem gerçeklerle yüzleşmek acı oluyor.Brnim eşim de cinsel yönden çok isteksiz aksine ben de aşırı istekliyim.Ben istiyorum diye haftada 1 ona kalsa ayda 1 belki. Ben eşimin biseksuel olduğunu öğrendim.Yani umarım senin ki öyle değildir ama cinsel tercihi farklı olabilir.Telefonundan goggle arama geçmişine bak ne tür sitelere girmiş.
Nasıl öğrendiniz, davranışları neydi

Benim esimi anlattiniz sandim :) en son 3 yada 4 ay once olmustu. Cinsellik nedir unuttum ve acikcasi artik bende garipsemeye basladim. Bizimde 1 yasinda oglumuz var ondan sonra daha da uzaklastik. Sadece ilk evlendigimiz 1 2 ay sıktı iliski ondan sonra 15gunde 1 e cikti sonra 1 ayda 1e 2ayda 1 e derken 3 4 ay oldu tık yok. Dr a git diyorum bende bisey yok diyo. O zaman ya aldatiyosun yada hormonlarin calismiyo bi erkek nasil durabilir diyorum. Her firsatta kendini eve atar tlfnla surekli konusuruz ama yine bile kafamda acaba kaliyo yani. Evdede surekli yatar pozisyonda. Oturdugu zaman sasirip kaliyorum o derece yani.

Benim esimi anlattiniz sandim :) en son 3 yada 4 ay once olmustu. Cinsellik nedir unuttum ve acikcasi artik bende garipsemeye basladim. Bizimde 1 yasinda oglumuz var ondan sonra daha da uzaklastik. Sadece ilk evlendigimiz 1 2 ay sıktı iliski ondan sonra 15gunde 1 e cikti sonra 1 ayda 1e 2ayda 1 e derken 3 4 ay oldu tık yok. Dr a git diyorum bende bisey yok diyo. O zaman ya aldatiyosun yada hormonlarin calismiyo bi erkek nasil durabilir diyorum. Her firsatta kendini eve atar tlfnla surekli konusuruz ama yine bile kafamda acaba kaliyo yani. Evdede surekli yatar pozisyonda. Oturdugu zaman sasirip kaliyorum o derece yani.

vallaha aynisi ya vallaha :KK43:
tekrar konustm budefa cok agladim biraz sert cikdim ve bana dedigi cocuklardan firsat olmuyor oysaki bugün bile cocuklar ayni anda saatlerce uyudu yan yana oturduk ve kendisi diziye bakdi :KK43: bende bise demedim

X