Eşim, bizim ihtiyacımız olan parayı kardeşlerine vermesi..

Allah akıl fikir versin kocanıza. Hani hayati bir durum olsa yine neyse dicem de eltim iphone 15'le gezsin diye ben kiramı ödeyemeyeceğim öyle mi?
Kocamın canına okurdum heralde,kaynımın da başının etini yerdim yani ne yapıcam.

Eşime çok tepki gösterdim haftalarca kavga ettik işine gelmediği için konuyu kapatıyor. Abisi ile denk gelsek bir şekilde diyeceğim. Eltime mesaj atsam eltim mutluluktan ölür aramız bozuldu diye, zaten benim burda kendisinin Türkiye’de olmasına bozuluyor
Canım özelden bişey yazdım mesaj kutuna bakarsın müsait olunca, eltine hiç bulaşma utanmazlar

Her ailede var o da bana denk geldi benim eşimin arayı bulma anlayışı bana yalan söylemek 🥲 çünkü daha önce defalarca para verdi kendi söylemedi ben banka hesabına vs bakıp anladım, ailesine daha çok sinirlenmemek için bana yalan söylüyor. Yok abim çok gururlu, asla bizim paramızda gözü yok😆 tabii yersen. O kadar gururlu ki, kendi karısını mutlu etmek için kardeşinin kira parasını almaktan hiç utanmıyor
Eşin seni seviyorsa evliliğin devamını istiyorsa yalan söylememeli bence yalan dolan olmaz evlilikte hele gizli saklı hiç olmaz

hiiiç sanmam çünkü abisine göre ailesi bütün parayı ona verecek o herkese harçlık verecek. Öyle laftan sözden anlayacak insan bunu zaten düşünür bence. En başta dediki eşime ben peşinatını taksitlerini vercem. Ben de gittim eşim ben abisi gittik, peşinat parası fazla çıktı, abisi dedi “e bana demedin ben ona göre ayarlardım kendimi” benim salak eşim durur mu atladı hemen ben çektiririm abi. Sonra abisi de dalga geçiyor sana bu parayı ödemesem ne büyük kazık atmış olurum dimi diye. Aklıma geldikçe çıldırıyorum
Valla eşiniz salak o zaman. Bu lafa sınırı çizmediyse yani

X