Eşim çok ilgisiz ne yapabilirim?

Benim arkadaşımda senin durumundaydı..Yeni evli olmalarına rağmen eşi bilgisara ayırdığı zamanı arkadaşıma ayırmıyordu..ne yaptıysa olmadı..ilgi gösterdi olmadı ilgisiz davrandı olmadı..bağırdı olmadı ağladı olmadı güzelce konuşup derdini anlattı yine olmadı..kocası yine aynı...

peki arkadaşım ne yaptı...çok iyi bir bilgisayarcı buldu...al kardeşim bu bilgisayarı öyle bir bozki hiç bir tamirci yapamasın...ammaa hemen şimdi değil anlar yoksa benim yaptığı o kullanırken bozulsun diye..

tamircide bozmuştu..hatta bir iki kullanmış eşi
bilgisayarı sonra bozulmuş...hiç şüphelenmedi...yeni bilgisayar alacak durumda da değillerdi...bir iki tamirciye götürmüş yapamamış :roflol:

maşşallahhh :nazar: iyiler şimdi

iyi fikimiş ama o yolunu bulur yine donanım haber die forum cnm korkulur benim heriften bilmediği yok pcle ilgili onada çözüm bulur:eek:klava:

1963 kayıtlı kllanıcısı var şu an forumun akannehir vay anasını ne kalabalk bi forummuş :bbo: dediğim gibi kullanıcı adını biliyosan yavaştan yaklaş eşine.bak bakalm kızlara asılıyo mu?belki de orda moderatördür.:hulya:

canım geçici olarak bilgisayarı çökert bi de
masaüstünde bilgisayarım a gir
windows c yi sil.tabi o yokken bilgisayar açık diyelm git hemen sil 20 saniye bile sürmez silmen şakkıdı sorarsa ne bilim ben de terslen ona :jeyyar:
bilgisayarı kurana kadar bi kaç saat geçer:roflol:
casus program kur pcye
bak bakalm napıo:içelim:

benimde eşim sürekli bilgisayar başındaydı ben ve oğlumla hiç ilgilenmezdi okey oynardı nereye gitsem git derdi yetreki bilgisayar başında rahat olsunda ben bazen sabah namazına klakardım üstünde bi akşamda siz uyuyun ben hemen gelecm diye yok dedim sende gelecen birlikte yatağa girdik ben uyuyor numarası yaptım yarım saat sonra yin ebilgisayar başındaydı ve yine çok geç yatağa geldi işe giiit bnede hemen baktımki neler göreyim beni evli 2 kız annesiyele aldatıyor şok oldum çok kavga etik aam nafile küstük bi süreliğine annnemem gititm şimdi pek oturmuyor evde ama eminimki iş yerinde hep açıyordur ama beni artık ilgilendirmiyor zaten ona karşı güvenimde yok böyle yaşayıp gidiyoruz

benimde eşim sürekli bilgisayar başındaydı ben ve oğlumla hiç ilgilenmezdi okey oynardı nereye gitsem git derdi yetreki bilgisayar başında rahat olsunda ben bazen sabah namazına klakardım üstünde bi akşamda siz uyuyun ben hemen gelecm diye yok dedim sende gelecen birlikte yatağa girdik ben uyuyor numarası yaptım yarım saat sonra yin ebilgisayar başındaydı ve yine çok geç yatağa geldi işe giiit bnede hemen baktımki neler göreyim beni evli 2 kız annesiyele aldatıyor şok oldum çok kavga etik aam nafile küstük bi süreliğine annnemem gititm şimdi pek oturmuyor evde ama eminimki iş yerinde hep açıyordur ama beni artık ilgilendirmiyor zaten ona karşı güvenimde yok böyle yaşayıp gidiyoruz

Sizin konunuz çok farklı ,ayrı bir konu açsanız birçok yorum alırsınız eminim...

Aynı çatı altında iyi sürdürüyorsunuz hala.

allahtan bende öle şeyler zaten pcde yaptıklarını saklamaz bende bakarım rahatsız lmaz kıslar bozsamda nafile yenisi alır.yada benim laptopa el koyar

canım ya walla çok üzüldüm.benm görümcemle eşi böölelerdi görümcem faturaları yatırmamaya başladı net kapandı gerçi onun kocasından hayır yok bu seferde arabayla dışarı fln çıkıyoda bence siz faturaları yatırmayın hem eşin çalışmıyomuki?

çalışıyo canım faturaları ben yatırmıyorum eşim otomatik ödemi talimatıyla ödüyo bunlar bana çözüm olmuyo kafayı yicem artık

çalışıyo canım faturaları ben yatırmıyorum eşim otomatik ödemi talimatıyla ödüyo bunlar bana çözüm olmuyo kafayı yicem artık

Önüne 2 seçenek sun.

Ya pc ,ya sen :nazar:

Seni seçerse ki öyle yapar,derhal pc yi kutulayıp başka birine vermek yada sığınağa indirmek ...

şuan resmen şoklardayım sen oan ilgisiz olduğunu ve seninle ilgilenmesini söylüyorsun oda sana yatakta hiç iyi değilsin diyorohaoldumsmile
ikincisi eşin tuvalete bile pc le giriyor:eek:lmaz: vallahi arkadaşım yanlış anlama ama eşinin psikolojik rahatsızlıkları olabilir diye düşünüyorum ve siz daha 6 aylık evlisiniz ben senin yerinde olsam ilk baş beni delirtecek duruma gelene kadar konuşma yolunu seçerdim bakım beni takmıyor dinlemiyor o pcyi parçalardım sen yine iyi sabretmişsinalsanaalsanasmile tatlım ama en kısa sürede bu sorunu çüzün yoksa evliliğin tehlike altında mafoldumben

eğer her yolu denediysen rest çek eşine
ya ben ya pc deaklinialirimsmile
daha çok yenisiniz şimdiden böyleyse sonra ne olur eşin bilmiyorum.şimdiden önlemini al canım.çocuğunda yokken elin kolun bağlanmamışken resti çek anlasın ne kadar ciddi olduğunuguclubacismile
en iyi çözüm bu bence

eşiniz ha başka bir kadınla sizi aldatıyor, ha evde varla yok arası (başka bir şeyle ilgilenerek) yaşıyor.
bence aynı şey.
çünkü her iki durumun da ortak noktası keyfi olarak sizinle ilgilenmemesi.
blöf bile olsa rest çekmelisiniz.
aynen devam ederse de böyle evlilik olmaz.
bitirin gitsin...

off çok zor bi durum
resti çekin ya pc ya ben diyin :eek:lmaz:
sanırım evlenince eve net bağlatmıcam bu seferde ben naparım kk olmazsa bilmiyorum :eek:lmaz:

bende artık tehdit etçem napim yosa sarsılıoz hatta tehdit blörf deil ciddi ciddi dicem sabrım kalmadı yaa düzelirse düzelir düzelmezse kendi bilir.

bende artık tehdit etçem napim yosa sarsılıoz hatta tehdit blörf deil ciddi ciddi dicem sabrım kalmadı yaa düzelirse düzelir düzelmezse kendi bilir.

Ha şöyle...

Ya pc ya ben işte o kadar...

Seçimini yaptıktan sonra da o pc yi hemen yok edin evden arkadaşım.

Aksi taktirde sen yumuşadığın ve o azbirşey yüz bulduğu zaman hemen astarını isteyecektir.

X