Eşim çok ilgisiz ne yapabilirim?

eşine neden evlendiğinizi de hatırlat canım konuşurken mutlaka.
gerçi benim eşim de biara oyuna sarsırmıştı ama bi süre ses çıkarmadım fazla uzun da sürmedi çok şükür...
bir de erkekler kadınlar kadar çabuk adapte olamıyor evliliğe...
bizim 1 yılı geçti daha yeni asapte oluyor eşim evli olduğu fikrine... o yüzden de ona hatırlatman gerekiyor artık evli bi erkek olduğunu... anlarsa tatlı dille anlamazsa sert dille...

inanmıyorum yaa ben evliliğimi kurtarmaya çalışıyorum o ne yapıyo daha konuşmadan tartıştık ben senin niyetini biliyorum boşanmak dioo yahu kızlar boşancak olsam burda işim neee çıldırmak üzereyim.

çok sinir bozucu bir durum bi ara bizde face teki oyunlara bi sardık ne o ne ben ilgilenemedik birbirimizle ve karar aldık evde pc açmak yok.
bence onu özlediğini dile getirebilirsin üzüldüğünü belli et suratını as yat uyu belki oda sen tavırlarını değiştirince anlar seni..
6 ay cok yeni harcamayın bu güzel döneminizi cnm

cnm yapmadığım kalmadı suratta yaptım özlemimide dile getirdim olmıuyo ondan kopamıyorumda çok seviyorum bunalıma girdim artık kendimide iyi görmüyorum

benim arkadaşım eşi pc bagımlısı oldugu için boşandı
cok ciddi bi sorun bu
senin kaybedecek bişiyin yok.iyiliklr uyarmışsın olmamış
şimdi tırnaklarını cıkarma zamanı
madem o seni mutsuz ediyor sende onu mutsuz etcen
ayır yatagını ,yemegin,ütüsünü filanda yapma
ben senin kölen degilim de.madem pc yi tercih ediyorsun buyur o yapsın sana görevlerini de
az kararlı ol.cek restini
bu şekilde bi ömür gecmez

X