Eşim çok istekli, bıkmak üzereyim.

Baska evlilikler boyle degil.maalesef, bence de buyuk sorun, evlilik terapisiyle asarsiniz belki

Bu erkeler nerde ya
Bana nasıl böylesi isteksiz odun bir insan denk geldi
Çok doluyum bu aralar
Çok
Ben de çektim kendimi artık iyice işler koptu
Peşinde koşmaktan düzeltelim demekten yorıldum
İki adım atıyor sonra yine aynı
Samimiyet şehvet yok
Ben hissetmiyorum sürekli kendimi sorguluyorum
Normali be bunjn diye düşünmekten beynim yandı
İçten içe çok eksik yalnızkaldığımı biliyorken iç sesimi sürekli susturuyorum
İyi bir insan boşanılmaz diyorum ama ama aynı evin içinde ilgisiz bir partnerle yaşamak çok zor
Ben sitem ettikçe adım atıyor falan filan ama ben çok yorıldum artık
Ne yapacağımı bilemiyorum
Ne olur bana birşey deyin

Baska evlilikler boyle degil.maalesef, bence de buyuk sorun, evlilik terapisiyle asarsiniz belki
Çok çabaladım
Çok terapi ayarlaıdm
İki üç gittik gerçekten faydası oldu ama hep başa döndük
Devam etmedi terapiye
Benim babamın annemin saçını bir kere okşadığınI görmedim ben sirke bana
Ben de partnerimden eşimden sevgi dinlenmekten bıktım diyorum
Israrl beni sevdiğini söylüyor ama ruhum kalbim bedenim çok aç...

Dokuz yıl neden katlandın ki tüm bunlara. Ama çok iyi biri dimi. Niye uğraşıyorsun. Canına yazık valla.

Dokuz yıl neden katlandın ki tüm bunlara. Ama çok iyi biri dimi. Niye uğraşıyorsun. Canına yazık valla.
Boşanırsam kafamı taşlara vuracağım bunca yol neden katlandım diye zaten , çok çok yalnız kaldım ben hayatım boyunca, boşanırsam şuan ki halimden daha yalnız kalacağım diye korktum hep,
Çok iyi biri olsa tedavisini olurdu de mi?
İyi birinden kastım standart şartlar işte
İçki kumar bla bla
Aldatma zaten olamaz ? Neyle aldatacak ki libidosu yok ...
Çok yoruldum
Bir sürü hastalık peyda etti bende

1. Üye kaç yasindadir?
A) 42
B) 45
C) 47
D) Hepsi

2. Üye kac yillik evlidir?
A) 6 yıl
B) 16 yıl
C) 20 yıl
D) Hepsi

3. Üyeye sözünüz ne olurdu?
A) tabi siz anneleri tarafından size emanet edilen çocuklara her bakımdan yetersiz gördüğünüz bir kadının annelik etmesine şiddetle karşısınız ama
B) Yunanistan ve Kıbrıs tatili iyi gelir
C) ben senin ciğerini bilirim.
D) bu üyeye mesaj yollanamiyor

Konu sahibi zevk almaya bak.

Kac yasindasin? 9 yil niye katlandim diye kafani taslara vurmamak icin ömrünün kalanini ayni sekilde harciyosun farkinda misin? Git bosan, asik ol, kadin gibi hisset, bi daha gelmiyceksin dunyaya

3, D, hepsi.

Bence öyle, biteceğini bildikleri için ne kadar kullansak kâr diye bakıyorlar galiba. Tedavi gerekli bence bu kadar agrasifleşiyorsa

Testosteron fazlalığı da olabilir. İlişkiyle hormonu düzenlemeye çalışıyor, olmayınca sinir öfkeyle o enerjiyi atmaya çalışıyordur. Bilinçli olduğunu sanmıyorum. Bizlerin regl dönemindeki hormon dalgalanmalarının sinir, stres, öfke yapması gibi erkeklerde de testosteron çokluğu bunlara sebep olabiliyor. Erkek arkadaşım da ayda bir, iki ayda bir falan bir durup dururken bana çatıyordu “ben ne yaptım ki şimdi, bu da nerden çıktı” diyordum. Meğer hormonlardanmış.

Yaş ve istek konusunda da bir yorumum var. Bir erkek akrabam, 60 yaşındayken sevgili yaptı. Sevgilisi kadın da 50’li yaşlarda. Haftada 3-4’ten daha fazla yaptıkları kulağıma geldi .

Hep yorgunum
Hep mutsuz
Hep öfkeli ..
Boşanmak istiyorum ama çok üzülüyorum

Kac yasindasin? 9 yil niye katlandim diye kafani taslara vurmamak icin ömrünün kalanini ayni sekilde harciyosun farkinda misin? Git bosan, asik ol, kadin gibi hisset, bi daha gelmiyceksin dunyaya

Bak bu arkadaşın dediğine katılıyorum KADIN GİBİ HİSSET ...NE kadar doğru bir ifade ...senin üzerindeki öfken sinirin mutsuzluk ve yorgunluğun bundan kaynaklanıyordur.Yani rutın ev iş güç temizlik çor çocuk işlerini yapıyorsun ama şefkat ilgi eksikliğinden kendını kadın gibi hissedemiyorsun

Yani herkes normal yazmış ama 50 yaşındaki bir insanin neredeyse hergun cinsel ilişki istemesi bence normal değil.O ne öyle ya Çok yorucu.Sitedeki herkesin libidosu çok yüksek sanırım
Bi de 20 yıllık evlilermis biz 10 yıldır birlikteyiz artık ikimizde useniyoruz:)

Çok saçma siz gidip tedavi olun ayrıca menapozdayken çocuk nasıl olacak? Evlatlık mı alacaksınız?

50 yaşında, çocuk doğurmayı cidden düşünüyor musunuz Siz 60ken çocuk 10 olacak, anneannesi dedesi gibi durcaksınız o çocuğa ne zaman ne enerji verebilirsiniz. Çok kötü bir fikir bu, hormon takviyesi daha kolayken böyle uçuk bir fikre kapılmak niye

Sadece ilk mesaja bakarak haksizsiniz diyecektim ama eski konunuzu biri paylaşınca hatırladım onuda okumus ve üzülmüştüm. Zamanında annelik hormonlarınizi isteğinizi yok sayan biri ile zorla birlikte olmayın bence de. Benden annelik hakkımı alan kişi için ilaç kullanmazdim. Bence siz eşinize karşı sogumussunuz yoksa menopoz kemoterapi filan önemli olmazdı yine de cinsel hayatınız olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…