Eşim çok istekli, bıkmak üzereyim.

Bana düşünceniz abes geldi kendi isteğiniz için takviye almak istemiyorsunuz ve üstelik eşinizin isteği azalsın diye ilaç vermek istiyorsunuz böyle birşey yapmaya hakkınız yok çünkü evlisiniz yaşınız da genç eşinizin istekli olması gayet doğal ve olması gereken zaten bir evlilikte ancak siz çok bencil düşünerek olmasa da olur isteğim de olmasın zaten diyorsunuz o zaman ayrılın yani yarın birgün bu konuda aldatılsanız eşinizi suçlarsınız niye takviye alıp eşinizi mutlu etmek istemiyorsunuz da eşinizin hormonlarını azaltmak daha işinize geliyor ben erkek olsam çok bozulurdum

Menopozdan dolayı siz böylesiniz bence tedavi görmelisiniz. Hem ilaç anlamında hormonal hem de terapi olarak. 47 yaş cinsellikten soğumak için çooook erken bir yaş. Eşinizde sorun yok.

Evlat edinmeye çalısıyorsunuz baya bi zamandır ne oldu o iş bu yaştan sonra hamilelik zor olur gibi

Sadece ilk mesaja bakarak haksizsiniz diyecektim ama eski konunuzu biri paylaşınca hatırladım onuda okumus ve üzülmüştüm. Zamanında annelik hormonlarınizi isteğinizi yok sayan biri ile zorla birlikte olmayın bence de. Benden annelik hakkımı alan kişi için ilaç kullanmazdim. Bence siz eşinize karşı sogumussunuz yoksa menopoz kemoterapi filan önemli olmazdı yine de cinsel hayatınız olurdu

Konu sahibesine çocuk için yok daha neler yazdım ama yazılanları okuyunca yorumumu geri alıyorum. Adam bencil ve 5 para etmez, resmen ık mık diyerek bu kadının anne olma hakkını elinden almış:KK43:

Konu sahibesine çocuk için yok daha neler yazdım ama yazılanları okuyunca yorumumu geri alıyorum. Adam bencil ve 5 para etmez, resmen ık mık diyerek bu kadının anne olma hakkını elinden almış:KK43:
Sanki bu erkeklerin başka özelliği çok var da bir de çocuk yapmıyorlar.
Sanki cekilecek varlıklar da.
Poff.

Boşansaydı o zaman adaminda baba olmama hakkı var sonuçta eski konularını okudum adam zaten hiç istememiş ki kandirmamış yani konu sahibini

Aynen öyle
Bağlayıcı bence
Benim eşim de tam tersi görev gibi yapıyor sanki
Ben içime ata ata nefret oluştu eşime karşı
Dokunsallık o kadar az ki onda ben sürekli etrafında dolanmaktan bıktım
Şimdi ben de çektim kendimi ama içim çok eksik
Yarım yamalak bir evlilik böylesi
Boşanacağım
Boşanmak da ciddi karar gibi
Başka sorunlar yoksa yeniden mi düşünseniz

Evet belirtemedim cok uzun olmasin diye, tabii ki 47 yaşında doğal yolla hamile kalmam mucize olur. Kibris veya Gürcistan'da donasyon ile tüp bebek yapmayi dusunuyorum, ama tabii, bir cocuk dunyaya getirmek, sorumlulugu almak ciddi bir is, cocuga emek, zaman ve sevgi vermek en önemlisi bunlari verebileceğim emin olursam girisirim yoksa sirf esime arkadas olsun, oyalansin diye de yapmam tabii ki. Zaten 47 yasindan sonra hamilelik de riskli diye biliyorum.
İyi de bu şekilde çocuk sizin çocuğunuz olmayacak ki..yurttan evlatlık edinin o halde. ..

Siz ilk konunuzda 35 yaşında evlendim su an yaşım 44 demissiniz yani 9 yıllık evliymişsiniz o gunki ruh halinize gore..
Sonra başka konuda ikimizde 42 yaşındayız 16 senelik evliyim demissiniz ki bu konu da 2021de..
Şimdi de yine bambaşka şeylerden bahsediyorsunuz 🤔
Ama içerikler genel olarak aynı belki birileri tanıyabilir sandınız bilemiyorum

Benim derdim biraz tuhaf ve abes gelebilir size, ama paylaşmasam da catlatacagim. Esimle 20 senedir evliyiz, mutluyuz da, çocuğumuz yok,ben 47 yasindayim esim de 49 yasinda.

Ben 2 sene once menopoza girdim, hormon takviyesi de yapmadan bir sekilde atlatiyorum. Yalniz sorunum esimin asiri istekli olmasi.yani neredeyse haftada 3-4 gün cinsel ilişki istiyor. Bana gelince cinsel iliskiye girmek bir azap,bir işkence. Fiziksel bir acı ya da ağrım yok, gayet normal herşey ama benim hicbir istek veya heyecanim yok ve boyle de cok ama cok mutluyum, cinsel bir ilişkim olmadan omrumun sonuna kadar yaşayabilirim,erkeklere karsi hic ama hic bir arzum ve nerakim yok, bazen arkadaslar arasinda aktörleri falan konuşuyorlar, cok yakisIkli, çok seksi vs ben de tik yok,tum erkekler kardesim gibi, esim haricinde tabii ve de inanin hayatimin en guzel, en rahat, en mutlu, kendimle en barışIk zamanini yaşıyorum, yani dunyaya bir daha gelsem, boyle bu mutlulugu genc yasimda hissetmek isterdim.

Doktor hanim bana hormon ilaci vereyim, cinsel isteğiniz yerine gelsin dedi. ama benim derdim gelmesi degil ki, aksine boyle cok mutluyum, aman gelmesin zaten. Ama esim mutsuz bu seferde. O da cinsel istegi azalacağına çoğalıyor, size sorum, erkegin cinsel istegini azaltan, zararli olmayan bildiğiniz denenmis, zararsız bir bitkisel bir ilac falan var mi acaba? eskilerden askerlikte yemeklere şap atarlarmış diye duyardim, ama zararli oldugunu biliyorum. Bir de çocuğumuz yok, sirf cocuk bile dogurmayi dusunuyorum bu yuzden, belki enerjisini, vaktini cocuga harcarsa, kafasi kendi istekleriyle mesgul olmaz diyorum, biliyorum sacma ama, yasamadiginiz icin bilemezsiniz, inanin cok ama cok zor, bu durumda olunca insan her şeyi düşünüyor.
Menapoza girmiş biri çocuk doğurabiliyor muydu ya?

6 senelik evliyim

ikimizde 42 yasindayiz

16 senedir evliyiz

ben 47 yasindayim esim de 49 yasinda.

Esimle 20 senedir evliyiz
Ablacım neden yalan söyleme ihtiyacı hissediyorsunuz?
Bir 42 oluyorsun sonra 44e çıkıyor daha haziran ayında 42 yaşındaymışsın, 1 ay içinde 5 yaş mı büyüyorsun? 3 ileri 1 geri mi ilerliyor senin yaşın? Hele evlilik yılına hiç değinmiyorum bu konuda 20 yıllık evlisin, birkaç yıl önce açtığın konuda 6 senelik evlisin, haziranda 16'ya çıkıyor evlilik yılınız. 1 ay sonra da 20 yıla fırlıyor. Konular hep çocuk-cinsellik. Sitede en çok yazılan konuları açıp açıp durmuşsun.

Son düzenleme:
X