eşim doğrumu söylüyor yalanmı ?

Saat 11 oldu güvenliğe sordun mu birde nasıl soracaksın

İnanamıyorum

Aladatan bunu bunu yapar diye yazan üyeler
Nerden bilirler?

Aynı yoldan mı yürümüşler?
Aynı damdan mı düşmüşler?

Çok fena yorumlar var.

Haksızlık ediliyor belki.

Anlattiklarinizdan yola cikarak uzgunum ama esiniz kesinlikle sizi aldatiyor..arastirin dokumunu guvenligi herseyi sonuna kadar gidin..yuzdeyuz baska kadin var.

Bi gariplik bencede var ama bir de soyle dusundum, aldatacak adam neden telefonu acmayip butun dikkati uzerine ceksin ki. Mantikli bir bahane onceden dusunmesi gerekmez mi? İste su isim var, sarjim bitio dosyalari unutmusum vs gb.
Sanki koni dahibinin kizacagi baska is cevirmis gb ama aldatmak degil..

daha oncede guvensizlikler yasadigini soyoedi konu sahibi..aldatilip affetmis olabilir adamda nasilsa yine inandiririm deyip akilli zannettigi beynini yormamistir ne sallasam diye

Kadın hissettiyse mutlaka orda ters giden bişeyler vardır.Arkadaşım belliki bi haltlar yemiş eşin gücün varsa olayın üstüne git zaten mutlaka bi açığı çıkar ortaya.
Allah bizi artık bu rezilliklerden korusun bıktık yahu!!!

İnanamıyorum

Aladatan bunu bunu yapar diye yazan üyeler
Nerden bilirler?

Aynı yoldan mı yürümüşler?
Aynı damdan mı düşmüşler?

Çok fena yorumlar var.

Haksızlık ediliyor belki.
Mesela ben!Aldatıldım...
İlk önce şüphelendim daha sonrada aklıma yatmayan mazeretlerinin aslında pisliğini örtmek için yalanlar olduğunu öğrendim..
Yine söylüyorum ve yine söylüyorum kadın hissettiyse vardır bir bit yeniği mutlaka nokta.

belkide sizin bilmediğiniz başka bir numarası daha vardır siz de aradığınızda onun için ulaşamamışsınızdır

Canım ilk yapacağın iş mail şifresini öğrenmek olmalı. Sen WhatsApp u kullanıyorsun ama benzer 100 lerce uygulama var. Onlardan biri ile yazısıyor olabilir. Ayrıca mesajlaşmak yerine maille de haberleşiyor olabilir. Telefonda o da aynı mesaj gibi çat diye gidiyor sonuçta.

Zaten her haftasonu bir şeyler varmış bence. Çünkü saat onda eve varması da normal değil. Cuma akşamı sadece o kadar yoğun trafik olması lazım. Bir de metrobüs kullanıyor.

Bu gecikme sadece haftasonları yaşanıyorsa, bence iş çıkışı arkadaşlarıyla takılıyor. Daha önce sen geç geliyor diye kızdıysan, söyleyemiyor herhalde

Akbil vs.. deyip niye uyuyan dev i uyandiriyorsunuz ki. Suphelendiginde belli etmeden araştır bence. Şimdi dikkat edecek güvenliği tembihleyecek vs.. bunları ona sormadan yapın bence.

Bana da haklı geldiniz. Ki ben sizin kadar sakin de olmazdım, konuyu açıklamadan o evden çıkamazdı sanırım :)
Bi haltlar karışturdıgı belli, senaryoyu sürekli değiştirmesinden.
Fakat aldatma olmayabilir de, kumar olur, borcu vardır bişey vardır, hemen ihanet üzerinden emin olmayın.
Dökümü çıkarttırın ve eşinizin telefonuna yer bulma programı indirin, istediginiz an kendi teefonunuzdan eşininzin nerede oldugunu görebilirsiniz.

Bilmiyorum ama aciklamalar banada mantikli gelmedi belki aldatma degilde arkadaslarla bi yerlere gitmislerdir ama daha once olduysa supelenmekte haklisiniz saat 1 30 cok gec bi saat kesinlikle yalanini cikarin bi dahada soylemeye kalkismasin

anlattıklarınızdan yola çıkılırsa eşiniz sizden bir şey gizliyor. bu illa bir kadın olmayabilir ama bu çelişkili konuşmaları gecenin bi yarısı polarını yıkatmak istemesi pekde normal değil peşine düşüp öğrenin ne sakladığını derim

Bir tuhaflık var ama aldatma olmayabilir.
Ne olabilir onu bilemem tabii ama kesin hüküm vermek aldatma senaryoları yazmak şu aşamada çok sağlıklı değil.

Güzel fikirler de gelmiş, araştırın bakalım.
Umarım sizi üzecek birşey çıkmaz altından.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…