Eşim doğum günümü kutlamıyor

Belliki eşiniz özel günlere önem vermiyor tıpkı benimki gibi ilk sene ben sizin gibi hazırlıktı şuydu buydu hatta fotograf paylaşıp altına iyiki doğdun ruh eşim falan filanlar derken benim doğum günümde kendisi kılını kıpırdatmadı hediye parası yolladı hesabıma o kadar. Onu da önceden konuşmuştuk. O gün bugündür öğrendim ben de hiçbirşey yapmıyorum yaptığım tek şey evde bir pasta kek tarzı bişey hepsi bu. Onu da zaten haftada 1 yapıyorum farkeden bişey yok sonra noldu biliyomusun zoruna gitti üzüldü sen beni niye paylaşmadın diyo sen artık değer vermiyo musun diyo. Ben de evet vermiyorum dedim. Siz de öyle yapın. O değer vermiyosa siz de ona özel günlere değer vermeyin ve size özel günlerinizde de ondan bişey beklemeyin lafını bile açmayın tavsiyem doğum gününüzü hatırlatmayın bile o hatırlasın. Siz onunkini hatırlayın büyüklük sizde kalsın o kadar da olsun tabi haha

Resimli doğum günü mesajı atmış sanki bir arkadasinin dogum gununu kutluyor hadi birsey yapmadı her erkek boyle ozel seyler yapmaz oyle bir yapisi varsa beklentiye girilmez ama iki guzel laf edip gonlunu alip kutlayamaz miydi cok mu zor

Her ilişkide fazla seven bir taraf vardır.Bu ilişkide siz olmuşsunuz.Bu durumu düzeltmek sizin elinizde,bundan sonra herkes ederi kadar diyin ve siz de onun için hiç bir şey yapmayın.Umursamaz davranın

valla çok mantıklı

Haklısınız. Ben olsam bundan sonra onunkini kutlamazdım. Siz de onun doğumgününde mesaj atın resmi mesaj artık o nasıl kutladıysa. Bir daha da uğraşmayın özel gün falan.

Kocana saygılı ol dediğinde sen de karına saygılı ol de. Çünkü bu kadar yormak, ve önemsememek de bir saygısızliktır. Yok arkadaşı gelcek de oymuş buymuş...

Jestler icten gelince kiymetli olur..yani kendinizi helak etmissiniz adam agzima dondurma soktu diyorsunuz..artik rüyadan uyanma vakti gelmedi mi..evlendigimiz erkeklerin pek pek cogu o filmlerde gordugumuz romantik adamlar degil..al iste sokmus dondurmayi agziniza..hey allahim yazarken güldüm

Kredi kartı konusuna da katılıyorum. Ordan kendinize bir şeyler alın dogumgününüzde

Ha bu arada dizide duydugum bir cümleyi paylaşmak istiyorum. "Hayatta özel günler yoktur, özel anlar vardır ." Diyordu ..

Normalde size özel anlar yaşatmıyorsa d.gününüzde yaşatmış yaşatmamış çok da önemli değil bence. Artık herkes ederi kadar diyip kendinize değer verin.

Bu kadar zayıf olmayın
Size bu kadar kaba davranan adamın misafirlerini ağırlamak içinde bu kadar çabalamayın
Ağlamanızla dalga geçen bir adamın karşısında ağlayıp kendinizi küçük düşürmeyin
Sizde ona yapmayın, anlasın düşünülmemenin nasıl bir şey olduğunu
Özel günleri önemsemem ancak konu başka bir şeyde olabilir, benim hassasiyetlerimle dalga geçip gülen adamın dudaklarını ensesine kadar yırtarım, terbiyesizlik bu başka bir şey değil
İlaveten saygı karşılıklıdır, önce kendisi karısına saygı duymayı öğrensin öküz

Bundan sonra kendi doğum güününüz için yapın o hazırlıkları çağırın insanları kutlayın. Eşinizin doğum gününde de resimli mesaj atın yeter.

Helal olsun arkadaşım hemcinslerimin böyle kendine değer verdigini gördükçe mest oluyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…