Eşim eskisi gibi değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşım insanlar o anki stresle böyle yazabiliyorlar okuyamadıysan yapma yorum bilirkişimisin
Baktım da sizin tüm yazılarınız aynı şekilde. İnsan burda okuyan ve yorum yapan insanlara saygıdan düzgün bir metin yazmalıdır. Siz stresle falan değil, bilerek böyle yazıyorsunuz. Biraz saygı...

3 yıldır cinselliğin olmadığı, olamadığı evliliğin normal olmasının beklemek hata olur.
Ev,araba derdine düşeceğinize karı koca olarak, tedavi için uğraşsaydınız.
Evleneli 3 yıl olmuş daha yeni doktora gideceksiniz. :işsiz:

Aranızda gerginliğin olması normal ama eşinizin tepkileri de abartılı. Küfürler, hakaretler.

Olmayan cinsellik, biten saygı, evliliği tüketmişsiniz doğru düzgün yaşamadan.
Ya Helva Hanım, insanlar zamanla beziyor ya. Ne bileyim, kocamın cinsel problemleri olduğunu evlendikten sonra öğrensem ve 3 koca senede çözmese bunu, ben de bir miktar değişirdim. Küfretmezdim belki ama tahammülüm azalırdı kesin. Ki 3 yıl birçoğumuz beklemeyiz bence. Lütfen öyle olsun bence çünkü. :110:

Evlilikte cinselliğin istesek de istemesek de tamamen merkezinde olduğunu düşünüyorum. Eşinizi bu anlamda doyurursanız, o ten teması dediğimiz şey olursa elbette ki aranızdaki durumu etkileyecektir. Bi arkadaşımın yukarıda dediği gibi 3 yıl çok uzun bir süre,iyi bile gelmişsiniz bugüne. Ben diğer sorunlarınız için bir yorumum yok. Sadece vajinismus için yazmak ve destek olmak isterim. Çok da zor birşey değil. Kendinizi serbest bırakın. Bunca insan kötü birşey olsa yapar mı… tabi ki destek alın randevunuz da varmış ne güzel gayretlisiniz ama emin olun zor birşey değil. ♥️

Ya Helva Hanım, insanlar zamanla beziyor ya. Ne bileyim, kocamın cinsel problemleri olduğunu evlendikten sonra öğrensem ve 3 koca senede çözmese bunu ben de bir miktar değişirdim. Küfretmezdim belki ama tahammülüm azalırdı kesin. Ki 3 yıl birçoğumuz beklemeyiz bence. Lütfen öyle olsun bence çünkü. :110:
Vajinismus için eş desteği de çok önemli Rosa Hanım, erkeğin bu süreçteki yaklaşımı vs. İlaç aldım, düzeldim denilecek bir süreci yok malum. Sadece kadına suç bulamıyorum o yüzden. 3 yıl beklenmişse doktor için karı koca olarak suçlular bir bakıma. Eşi gerçekten destek ve anlayışlı ise ve konu sahibi utanıyorum, sıkılıyorum diyerek uzattıysa süreci ayrı tabi.

3 yıl bekleme süreci nereden baksak uzun tabi o konuda haklısın. Bazı şeyler olmuyorsa böyle çirkinleşmeden çaresine bakmak lazım , boşanma da dahil buna.

Maaşınızın bi kısmını özel bi kliniğe verip tedavinizi olun derim 3 yıl çok uzun. Bende 9 ay çektim

Konunuzu silmeden okudum.Öncelikle şu tavrınız dikkatimi çekti,eşim benim peşimden çok koştu,her dediğimi yapardı falan demiştiniz.Bir de kavga ettikten sonra anne evine gitmeleriniz Dr varmış.Eşiniz hödüğün teki o ayrı bir mesele ama hiçbir erkek bir ömür boyu naz,niyaz çekmez.Hele ki aranızda üç yıldır cinsellik yokken hiç mümkün değil çünkü evliliği ayakta tutan büyük ölçüde cinselliktir.Bir de size yorum yapan insanlara saldırgan bir tavırla cevap vermenizde eşinizden aşağı kalır bir tarafınız olmadığını göstermekte.

Sadece erkekler için mi? Kadın için de öyle bence. Cinsellik yoksa niye evlenesin ki, arkadaştan farkı nedir?
Açık söyleyeyim, ben olsam üç senedir iktidarsız olan ve bir çaresine bakmayın kocayı boşardım.
Eşiniz eskisi gibi değilse budur sebebi, başka sebebe ne hacet?
Eşimin 2 yıl süren cinsel isteksizliği sonucu ben ben olmaktan çıkmıştım sonunda. Nasıl bir şey olduğunu cidden anlamıyorlar. Onlara göre hava hoş çünkü istek yok bişey yok. Allah bir daha o günlere döndürmesin diyorum o kadar yani.

Eşimin 2 yıl süren cinsel isteksizliği sonucu ben ben olmaktan çıkmıştım sonunda. Nasıl bir şey olduğunu cidden anlamıyorlar. Onlara göre hava hoş çünkü istek yok bişey yok. Allah bir daha o günlere döndürmesin diyorum o kadar yani.
Ya cinsel istekten ziyade ilişkide eksik bir şey olunca ve karşı taraf düzeltmek adına bir şey yapmayınca deliriyorsun. Ben öyleyim en azından, huzur bulamıyorsam huzur bırakmam.

Ya cinsel istekten ziyade ilişkide eksik bir şey olunca ve karşı taraf düzeltmek adına bir şey yapmayınca deliriyorsun. Ben öyleyim en azından, huzur bulamıyorsam huzur bırakmam.
Burda çok kızılan bir üye vardı cinsellik olmadığı için kocasından boşanan, sürekli cinsellik konusu açıyorsun, 2 çocuğuna kim bakıyor diye. Bi ben anladım onu bi ben, biliyor musun? Yapmazsak ölmeyiz diyenler de var tabi ahahahah.

Burda çok kızılan bir üye vardı cinsellik olmadığı için kocasından boşanan, sürekli cinsellik konusu açıyorsun, 2 çocuğuna kim bakıyor diye. Bi ben anladım onu bi ben, biliyor musun? Yapmazsak ölmeyiz diyenler de var tabi ahahahah.
Ay ama o sonradan çığırindan çıkmışti katip 😐

Yok artık! :KK53:
O erkekler var ya o erkekler... Kadınlar kadar bile çekmezler. Kadının cinsel sorunu mu var? Baktı ki olmuyor, çat boşuyor. Çocuğu mu olmuyor, çat boşuyor. Onlar daha pragmatist kadınlara göre.

Cinsellik yok ilişkide. İlk zamanlar olur gidersin doktora ne gerekiyorsa yaparsın hadi bir senede çözülsün.
Ama 3 sene olmuş.Bana çok abartı geldi.
Bir de diyorsunuz çoğu kavgada ben ailemin evine gittim beni geldi aldı.
Siz aileci olmuyor musunuz bu durumda ya da neden gidiyorsunuz gelecekseniz?
Adam yine kaç kere gelip almış.
Şaşırdım.
Eşiniz de hatalıdır kesin ama sizin hatanız da az değil.
Hayır bir de parayı bulunca değişmiş yazanlar falan olmuş ama adamın maaşını yazmış işte konu sahibi hani parayı bulma falan yok olayda 15bin maaşı diyor.
Adam zengin olmamış yani tek yaşasa kira,fatura,market vs anca yetecek haftada bir de dışarı çıkıp eğlenebileceği maaş belki.
Hobi,kurs vs istese onu da yapamaz geriye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X