Eşim evlendikten sonra çok değişti. :(

Erkekler zaten evlendikten sonra değişiyor.
Ama sizi ilgisiz bırakması hoş değil.

Bana kalırsa da benim için önemli değil hediye falan, sadece hatirlanmak isterim. Sonuçta böyle şeyler insanın içinden gelir ...

Erkekler zaten evlendikten sonra değişiyor.
Ama sizi ilgisiz bırakması hoş değil.

Bana kalırsa da benim için önemli değil hediye falan, sadece hatirlanmak isterim. Sonuçta böyle şeyler insanın içinden gelir ...
Benimde derdim o zaten. Hediyenin maddi boyutunda bile değilim. Küçücuk sokaktan kopardığı bir çiçek bile beni mutlu eder.

Dinlemiyor. Onu da denedim. Bir iki gün uyuyor sonra yine devam
Dizi bulun onu takip edin çay demleyin birlikte oturup izlersiniz biz öyleyiz 🙈 YouTube da yırtık pantolonu izliyoruz mesela. 25 Li yaşlarda mısınız

Dinlemiyor. Onu da denedim. Bir iki gün uyuyor sonra yine devam
O zaman bir süre hiç sallamayacaksınız. Umursamayın, yemekleri falan tek kişilik yapın tek başınıza oturun yiyin, o eve geldiğinde hiç yerinizden kalkmayın bir şeyler izleyip okuyun hatta çoğu zaman o eve geldiğinde siz dışarıda mağaza falan geziyor olun. Cinsellik için yanaşırsa açık açık söyleyin benimle sohbet etmeyen insanı memnun mu edeceğim diye. Sizin hissettiklerinizi onun da hissetmesi lazım. Biraz yokluğunuzla burnu sürtsün. Ama bunları sinirli değil baya umursamaz şekilde yapın. Özel olan hiçbir günü de kutlamayın unutmuş gibi yapın. Şu an sizi baya cepte ve el pençe divan olarak görüyor belli ki.

Ortak alan yaratmaya çalışın bence bir kez siz onunla birlikte oynayın oyunu, başka bı gün onun sevdiği tarzda film açın, diğer gün kendi yapmak istediğiniz birşeyi.birlikte yapmayı teklif edin yemek olur yürüyüş olur, bakalım sizin gibi o da sizinle biseyler yapmak için çaba gösteriyor mu gözlemleyin

Ben yeni evli olmamıza veriyorum bu durumu 😌
Bir kaç ay sonra yazarsınız "ilgisizlikten, yalnızlıktan bıktım ne yapayım" diye :)

Yetişkin bir bireyle hayatınızı paylaşmakla, ergenlikte kalıp kişiliğini yetiştirememiş biri arasındaki farkı nasıl anlamıyorsunuz bilmiyorum. Tabii bir de çocuk yapın o da zarar görsün..

Bir kaç ay sonra yazarsınız "ilgisizlikten, yalnızlıktan bıktım ne yapayım" diye :)

Yetişkin bir bireyle hayatınızı paylaşmakla, ergenlikte kalıp kişiliğini yetiştirememiş biri arasındaki farkı nasıl anlamıyorsunuz bilmiyorum. Tabii bir de çocuk yapın o da zarar görsün..
Biz severek değil görücü usulü evlendik ve daha 1 senelik evliyiz daha tam olarak evliliğe sorumluluklarına tabiki alışamadı eşim çünkü 28 yaşında ve bu yaşına kadar bekardi istediği her şeyi yapabiliyordu oyunda oynuyordu kahveye de gidiyordu ben onu asla kısıtlamam onun da beni kisitlamadigi gibi aksamlari işten gelip oyun oynamasında sorun bulmuyorum çünkü bana ilgisini gösteriyor sitem ettiğim zaman oyunu bırakıp bana dönebiliyor öyle de bı olgunlukta..

Erkekler evlendikleri zaman sanırım aldık bitti diye düşünüyorlar benim eşimde öyle yani durduk yere hediye almaz 1 senelik evliyiz daha ama daha bir kere bile çiçek almadı doğum günü benden önce olduğu için ben hediyesini almıştım oda altta kalmamak için hediye aldı zaten alırken bana sorar ne istiyorsun diye ben istediğimi söylerim onu alır 🤣 ama tabi ben sürpriz olsun istiyorum..erkekler incelikten anlamıyorlar :))) bu arada doğum günün şimdiden kutlu olsun ♥️🤗💞
Yine başlamış genellemeler; erkekler şöyle böyle, yok çocuk gibiler, yok eğitilmeliler falan..ahh canım erkekler yaaa ne kadar da zavallı ve korumasızlar, bilemiyolar napsınlar kıyamaaammmmm :KK45: :KK45:

Yok kardeşim değil öyle erkekler, olmasınlar da, bu saçmalıklar da sanki çok sıradan/olağan şeylermiş gibi anlatılıp standartlar dibe çekilmesin sevgili kadınlar tarafından :KK66: Rica ediyorum artık öküz kocalarınızı iyi bi naneymiş gibi anlatıp beklentileri yerlerde süründürmeyin.

Yine başlamış genellemeler; erkekler şöyle böyle, yok çocuk gibiler, yok eğitilmeliler falan..ahh canım erkekler yaaa ne kadar da zavallı ve korumasızlar, bilemiyolar napsınlar kıyamaaammmmm :KK45: :KK45:

Yok kardeşim değil öyle erkekler, olmasınlar da, bu saçmalıklar da sanki çok sıradan/olağan şeylermiş gibi anlatılıp standartlar dibe çekilmesin sevgili kadınlar tarafından :KK66: Rica ediyorum artık öküz kocalarınızı iyi bi naneymiş gibi anlatıp beklentileri yerlerde süründürmeyin.
Birkediannesii Birkediannesii

Aynen öyle. Seven erkek vakit ayırır, ev işlerine yardım eder, hediyeleşmeyi ve özel günleri kutlamayı sever.

Gidip görücü usulü evlilik yapıyolar, tanımadan evleniyolar sonra diyolar ki erkekler zaten böyle, yapamazlar edemezler vesaire… Bal gibi de yaparlar ama senin için yapmak istemiyolar işte. Acı gerçek bu. Çocuk yapınca da hiçbir şey değişmiyor, evlilik kurtulsun diye çocuk yapıyorlar ama bu sefer her şey daha da kötü oluyor.

Aynen öyle. Seven erkek vakit ayırır, ev işlerine yardım eder, hediyeleşmeyi ve özel günleri kutlamayı sever.

Gidip görücü usulü evlilik yapıyolar, tanımadan evleniyolar sonra diyolar ki erkekler zaten böyle, yapamazlar edemezler vesaire… Bal gibi de yaparlar ama senin için yapmak istemiyolar işte. Acı gerçek bu. Çocuk yapınca da hiçbir şey değişmiyor, evlilik kurtulsun diye çocuk yapıyorlar ama bu sefer her şey daha da kötü oluyor.
Özel günler için bişey diyemem bazen kadınlar da sevmiyor kutlamayı olabilir ama karşılıklı olabilir. Özel gün kutlamalarını seven bir kadın kutlamayan bir erkekle "yetinmek" zorunda değil. "İdare etmek" zorunda hiç değil, herkes kendine göre biriyle evlensin, evlendikten sonra değişenin de totosu tekme istemiş kapıya doğru buyursun bir zahmet :KK66: Çocuğa gelince mutlu evlilikleri bile bir miktar sarsıyor çünkü hayat çok fazla değişiyor. İnsan olanlar eşiyle birlikte el ele sırt sırta verip bir şekilde üstesinden geliniyor sarsıntıların, ama öküz gurubu daha çok öküzleşiyor, hazır kadını oyalayacak birşey ortaya çıkınca işlerine geliyor iyce herşeyi seriyorlar, evdeki mücadeleyi maç izler gibi uzaktan izliyorlar ya da kaçacak delik arıyorlar. Çocuk olunca eve bağlanacakmış öküzler pehhhhhhh :KK70:

Evet seven erkek bunları dediğiniz gibi yapar ama karşınızdaki insan sevdiği halde yapmıyorsa da zorla yaptiramazsiniz bazı şeyleri cewremde çok fazla örnek War yapan da War yapmayanda

X