Eşim hayatımı maf etti

Boşanmaz bu kadar şeye sustuysa doğacak çocuklara uzuluyorum ben ana anormal baba anormal

ben foruma yeni yeni girip okuyup yorum yazan biriyim konuyu sonuna kadar okudum sinir krizi geçirmeme ramak kala fake konu vs yazılarını gördüm rahatladım. yazık değil mi bana deli misiniz siz ya insanların olmayan güzel hayatları kendilerininmiş gibi anlatmasına bi şekilde okey derim ama saçma sapan iğrenç bi hayat hikayesini kendine uyarlamak aşırı saçma . bu konu eğer gerçekten fake ise lütfen tedavi olun ruh sağlığınız hiç iyi değil

B
Doğru nasıl kutulucam babam annem perişan ben çocuğu aldırdım diye dayanamıyorum vijdanim içimi kemiriyor gözlerim ağlamaktan görmüyor artık çok kötüyüm
Boşanmak denen birşey var dinimizde ve anayasamizda haberiniz vardır umarim

haklısınız ama böyle kadınlar görünce duyunca içim parçalanıyor..
Her kes herşeyi kendi eliyle yapıyor bir arkadaşım da aynı böyle kafadaydı sonuç ne mi adam aldatıyor evine kadın bile getiriyor ağzını açamıyor dayak yiyor susuyor kızın ailesi sahip çıkıyor gel diye kız gitmiyor bu adamdan iki tane de sonra çocuk yaptı adam da çalışmaz işsiz güçsüz ne mi oldu devlet çocukları aldı bu salak kişi ne yapıyor hala kocasıyla bu türler akıllanmıyor üzülme de bunları kisirlaştirmalı devlet olan masum çocuklara oluyor boşanmak hariç her halti yiyorlar

O zaman diyecek bişey yok akıl gidiyor sanırım düşünemiyorlar, halbuki kadınlar çok zekidir erkeklerden daha kurnazdır ama o hale düşen kadınlar da aklını kullanıp kendini harcatmayıp rahatına bakacak, kimse için olmasa bile kendisi için- çocukları için düşünecek.

Evlenmeden önce bunları yapan adamla evlendin ya çoçuk aldırdın bide benden değildi ne demek neden kapısana gidip barışalım diyon gurursuzmusun yaa kendine bu neden yapıyorsun ailen nasl karşı gelmiyor belliki senin aklın kıt ailen neden kollamıyor seni

Bi de doğursaydın o zaman görürdün o günahsız yavruya yazık ben evlat sahibi olmak için her ay dörtt gözle bekliyorum
Daha kendileri birey olamamış mantıklı ahlaki değerleri gelişmemiş insanların çoçuk sahibi olmaması lazım sonra mutsuz aile mutsuz çocuklar

Tekrar doğurur merak etmeyin bu arada üyeliğini iptal etmiş ayrıca boşa dil döküyoruz bunlar kemalim yapmazdan daha beter olanlar ne yaparsa yapsın seviyorumcular sürekli kurban psikolojisinde duranlar

Tesadüfen bu konuya girdim. Arıldık çocuğu aldırdım sonra barıştım kapısına tekrar gittim yazmışsınız siz demek ki yaşanılanları tekrar yaşamak istiyorsunuz onu geçtim o konuyla ilgilenmiyorum bilee zaten ya deliricem gerçekten nasıl insanlarsınız karnınız da ki Rabbimin verdiği can'a kıymışsınız bunun vebalini biliyo musun sen acaba ? Barışacaktınız madem o can neden gitti B bunalm kz onca kadın evlat acısı çekiyor size ne diyim bilemiyorum aslaa hak etmemişsiniz zaten o yavrucağı..

Adam kadar sizde de iş yok aldattığını bile bile evlenmişsin çocuk aldırmak günah aldirmissin herşeye boyun eğme pes dogrusu

Daha çokça dayak yiyip seviyorum deyip evlenen kızların okuması dileğiyle aşka inanmayan biriyim

Böyle tipleri nerden bulup da seçip evleniyorlar anlamıyorum ki. Ben karpuz seçerken bile daha ihtiyatli davranıyorum.

Ay gerçekten şok içinde okuyorum sahte olduğunu düşünüyorum çünkü kimsenin bu kadar salak olduğuna inanmak istemiyorum :)

Yani yanlis anlamada kizim senin gururun nerdeydi? Tekrarlamasina ragmen hata üstüne hata, bu yaptigin dogru bir sey mi? Istenmiyorsunuz, degeriniz de yok hadi bu ikisi gectim seni dövmesine hakaret etmesine rasil izin verirsin sen bunu kendine nasil yedirirsin? Kendine gel sifirdan basla o adamdanda bosa ondan bi adamlik olmaz ne de ailesindende… yok illa cözüm olsun diyorsan sana da bisi diyecegim yok

Hay senin aşkına bence başka söze gerek yok sürün

Bazilari burayi yazi tahtasi olarak kullaniyor anlasilan. Akillarindaki hikaye fikirlerini paylasiyorlar.

Ama gercekse, olayin bittigi an "kuzenle aldatma" kismi. Yani aldattiginda bile kuzene giden bir ensestciyi mi sevdin bu kadar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…